2

@AnnaMarianna
Ja dziekuje za kolejny wspanialy dzien z moimi dzieciakami :) Reszta to tło.

1

@Szicek10
Ja przez cale zycie nie mialem ani jednego bana, a na niektorych forach jestem wiecej niz 10 lat (na lr 2 lata zdaje sie).

0

@SHIBA
Jeszcze nie ten poziom przyjacielu. Chociaz w sumie... ;)

2

@SHIBA @MichVeB
Michały rządzą! ;)

2

@Chaoss @MichVeB @Witam @GirlfcbPL @socha
Kolega Dominik powyzej wam podpowiedzial jak to mniej wiecej wygladalo. Ja w ten temat nie będę brnął, w sensie przesylal dalej screeny. Ale skoro ja dostalem, a sie nie prosilem, to do Was tez napewno dojdzie.

3

@Krystian_mix
Nie tykam sie tego :)

9

Nieprawdopodobne jak to dziala, nawet sie nie prosilem, a na pw dostaje screeny z rozmow gdzie panuje korupcja na La Rambli :) Jestescie niemozliwi jak ten łancuszek tu dziala :)

0

@alegre84
Daj spokoj, masakra jakas :)

3

@michaleu
Zgłaszam za multikonto. Nie moze tu byc az tyle Michałów :D

0

@alegre84
Taki żarcik po ost wydarzeniach na LR :)

0

@alegre84
To zalezy jak masz na imie.

2

@MichVeB
Teraz pytanie, czy jest nas wiecej niz Robertów? To trzeba na spokojnie.

2

@Adamski69
A ja Michal, milo mi.

33

Afera jest!!! Zdradze Wam jak mam na imie, chcecie? Mianowicie na imie mam Michał.

1

@WisniaKala
Dziekuje :)

1

@WisniaKala
Zupe krem z warzywkami :)

1

@FeloRPS
Dziekuje :)

9

@Chakalaka
A to już kumam :) Czyli w sumie nic ciekawego, mozna isc jesc obiad.

2

@Chakalaka
Czyli ?

12

Co znow za afera na La Rambli ?

1

@Witam
Po konferencji Verratiego ;)

2

Mozecie sobie wybrac 4 reprezentantów Holandii do Barcelony. Kto to bedzie ?

1

@PatrychoO
Virgil niejednokrotnie sie wypowiadal o Messim w samych superlatywach, wiec moze... :)

1

@IronSanHybrid
Dzieki, bo po gruby z broda robi grilla nie znalazlem ;)

0

@IronSanHybrid
Az se lookne.

1

@eXi
Najgorsze sa te worki z materialu co jak go przetniesz, to z biegiem czasu jest milion nitek i ciezko sie z niego cokolwiek wyciaga :)

4

@IronSanHybrid
Omg, a ja zawsze to przecinam nozem albo nożycami :)

2

@Qexi
Rozumiem. Zaglosowalem na francuza, choc VDB tez super opcja.

0

@Qexi
Jest w mediach jakis temat Aouara łączonego z nami ?

3

@MesQueUnClub_87
Zalezy od sytuacji, czy na luzie czy formalnie. Mam tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?