MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AnnaMarianna
Ja dziekuje za kolejny wspanialy dzien z moimi dzieciakami :) Reszta to tło.
1
@Szicek10
Ja przez cale zycie nie mialem ani jednego bana, a na niektorych forach jestem wiecej niz 10 lat (na lr 2 lata zdaje sie).
0
@SHIBA
Jeszcze nie ten poziom przyjacielu. Chociaz w sumie... ;)
2
@SHIBA @MichVeB
Michały rządzą! ;)
2
@Chaoss @MichVeB @Witam @GirlfcbPL @socha
Kolega Dominik powyzej wam podpowiedzial jak to mniej wiecej wygladalo. Ja w ten temat nie będę brnął, w sensie przesylal dalej screeny. Ale skoro ja dostalem, a sie nie prosilem, to do Was tez napewno dojdzie.
3
@Krystian_mix
Nie tykam sie tego :)
9
Nieprawdopodobne jak to dziala, nawet sie nie prosilem, a na pw dostaje screeny z rozmow gdzie panuje korupcja na La Rambli :) Jestescie niemozliwi jak ten łancuszek tu dziala :)
0
@alegre84
Daj spokoj, masakra jakas :)
3
@michaleu
Zgłaszam za multikonto. Nie moze tu byc az tyle Michałów :D
0
@alegre84
Taki żarcik po ost wydarzeniach na LR :)
0
@alegre84
To zalezy jak masz na imie.
2
@MichVeB
Teraz pytanie, czy jest nas wiecej niz Robertów? To trzeba na spokojnie.
2
@Adamski69
A ja Michal, milo mi.
33
Afera jest!!! Zdradze Wam jak mam na imie, chcecie? Mianowicie na imie mam Michał.
1
@WisniaKala
Dziekuje :)
1
@WisniaKala
Zupe krem z warzywkami :)
1
@FeloRPS
Dziekuje :)
9
@Chakalaka
A to już kumam :) Czyli w sumie nic ciekawego, mozna isc jesc obiad.
2
@Chakalaka
Czyli ?
12
Co znow za afera na La Rambli ?
1
@Witam
Po konferencji Verratiego ;)
2
Mozecie sobie wybrac 4 reprezentantów Holandii do Barcelony. Kto to bedzie ?
1
@PatrychoO
Virgil niejednokrotnie sie wypowiadal o Messim w samych superlatywach, wiec moze... :)
1
@IronSanHybrid
Dzieki, bo po gruby z broda robi grilla nie znalazlem ;)
0
@IronSanHybrid
Az se lookne.
1
@eXi
Najgorsze sa te worki z materialu co jak go przetniesz, to z biegiem czasu jest milion nitek i ciezko sie z niego cokolwiek wyciaga :)
4
@IronSanHybrid
Omg, a ja zawsze to przecinam nozem albo nożycami :)
2
@Qexi
Rozumiem. Zaglosowalem na francuza, choc VDB tez super opcja.
0
@Qexi
Jest w mediach jakis temat Aouara łączonego z nami ?
3
@MesQueUnClub_87
Zalezy od sytuacji, czy na luzie czy formalnie. Mam tak samo.