4

@TheNekro94
To nie jest kolego zabawne, chodzi o moje dziecko.

0

Potrzebuje szczerej porady. Teraz w dobie tego calego wirusa. Jeżeli mi sie 2 letnie dziecko przeziebiło, jest chore, ma podwyzszona gorączke, katar, kaszel, to mam to zglaszac, isc do lekarza, czy zachowac spokoj i robic to co zawsze czyli kurować domowymi sposobami i obserwowac? Dodam, ze mieszkam w domu z dala od miasta, niemniej jednak czesto jezdzimy z dzieciakami do miasta na roznego rodzaju atrakcje dla dzieci.

1

@Messibestplayerintheworld @4drian0
Czyli nie pobieram, dzieki.

Ps mam tez Dirt Rally na pc ale jeszcze nie gralem, narazie ostro upalam Dirta Rally 2.0. Super zabawa,świetna gra :)

0

Project Cars jedynka jest podobna do dwójki, w sensie rozgrywki, wyscigow, mechaniki jazdy itd ? W dwójkę cały czas gram, jedynki nie widzialem, a widze, ze jest dobra cena na PS Store.

PS Dirt Rally 2.0 wymiata, to co jest zarąbista,to głowa mała! W inne rajdówki jeszcze nie grałem (WRC 8, Dirt Rally i Dirt4).

0

Złotówka może osłabnąć wzgledem euro w nadchodzacych tygodniach, kiedy pojawi sie wiecej przypadkow zachorowań czy nie ma to wiekszego znaczenia?

1

@fart
No ja polskiej ekstraklasy nie ogladam za wyjatkiem wlasnie Derbów Krakowa i klasykow Wisly z Legią. Dzisiaj chyba jednak odpuszcze na rzecz Chelsea z LFC. Taki mecz odpuscic to grzech.

0

Kurcze mam dylemat czy oglądać Derby Krakowa czy Chelsea - Liverpool...

0

@damianex10 @Xiti @NGTRX
Nie wiem co to za człowiek,szczerze mówiąc pierwszy raz go na oczy widze,ale trzeba byc niezle walnietym na umysle,zeby cos takiego zrobić. Ludzie sa niesamowici. Współczuję.

14

@krzychu1526
A co sie stalo 3 lata temu? Ja nie w temacie.

0

@KamQiX
Ja caly czas żylem w świadomości ze majac ps4 moge sobie tylko pomarzyc o tej serii. Nie wiedzialem ze jest mozliwosc grania na PC :)

Czyli 3 i 4 najlepsze, ok. Moze faktycznie najpierw zaczne przygode od trójki. A grales w 7 ?

0

@KamQiX
Dobra, to na laptopa oprócz 4 która Forze jeszcze najlepiej sobie sciagnac?

0

@Khajio
A nie chodzi ci o 7 ? Z tego co widze to 3 i 4 to Horizon, a 7 to Motorsport.

0

@Messibestplayerintheworld
Forza 3 i 4 to zupełnie inne gry ?

0

Ściągam Forze horizon 4, mam nadzieje,że sie bede dobrze bawił. Kiera, biegi, rąsia, kubełek, jednym slowem caly zestaw juz sie grzeje :) Ostatni raz grałem w Forze wiele lat temu na X Boxie 360. Była to Forza Motorsport 3 z 2010 roku. Ciekawe jak ta gra sie zmienila przez te 10 lat :) Nie mogę sie doczekać porównania z Gran Turismo Sport, Assetto Corsa, Project Cars 2 czy najnowszym Gridem.

0

Wisła w derbach dzis da rade ? :) Jak obstawiacie, jakies przeczucia co do wyniku?

0

@budel17
Jeszcze powiedz mi taka rzecz, nie strace gwarancji jak go poodkrecam?

0

@budel17
Dobra, dzięki wielkie. Zabiore sie niedlugo za to osobiscie.

0

Co ile czyscicie bebechy laptopa i czy oddajecie to komus kto sie takimi rzeczami zajmuje, czy robicie to sami?

0

@Encore
Sen jest dla mientkich ;)

0

@kuz
Dobra to koncze na dzisiaj, dam mu odsapnac. A szkoda, bo fajna gra ;)

Dzięki za pomoc, pozdrowionka.

0

@kuz
A jaka temperatura staje sie juz niebezpieczna?

0

@takisobiektos
Acer Predator Helios 300.
Tak, procek doszedl do 80 stopni, GPU mialo mniejsza temperature.
Gram w Resident Evil.

0

@kuz
Czyli nie grac dluzej ? Dac mu odsapnąć?

0

@czosnekfcb
Np co? To w miare nowy sprzet. Kupiony niedawno.

0

Pany, jak mi lapek grzeje przy okolo 3 godzinnej grze w gre do 80 stopni, to naginam jakies granice czy to normalne?

0

@JordiElNino
Pewnie co poniektorzy mnie tu zjedzą, ale dla mnie Ramos. Szanuje go za to jakim jest kapitanem. Lubię też Benzeme,za to jak pracuje na boisku. Wyjątkowo nieznosze Courtois. Chyba żaden inny pilkarz mnie tak nie irytuje. Nie przepadam też za Casemiro, ale do Courtois mu troszke brakuje :)

35

Widze, że po takich meczach to trzeba sobie odpuścić la ramble przynajmniej na 2 dni, bo można w depresje wpaść. Poziom narzekaczy i narzekania w tym czasie przekracza wszelkie możliwe poziomy. Idzcie sie co poniektórzy przewietrzyć, dobrze Wam to zrobi.

Vamos Barca!

0

@Coutinho007
Święta prawda.

1

@Coutinho007
Trudno sie nie zgodzic z tym co napisales, ja jednak wciąż wierze w tych chłopaków, choć poniekąd mam tez do nich duzo zastrzeżeń. Niemniej jednak nie moge w nich stracic wiary tak jak straciłem wiare w obecny zarząd, którego najbardziej obwiniam za to co sie dzieje. Z nimi to bym jechał na całego i sie nie pieścił.

2

Ciezko jest mi sie pogodzic z ta porażką, przez to wszystko teraz zasnąć nie moge. 4 dychy na karku a ja dalej te mecze przezywam jak przyslowiowa mrowka okres. Szkoda mi tego meczu jak nie wiem co, szczerze mi żal tylek sciska. Oby tylko teraz ta porażka nie podłamała pilkarzy i w nastepnych meczach dali z siebie nie 100 a 200 %. Chce zobaczyc zaangażowanie i chęć lepszej gry w nadchodzących meczach. Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?