0

No to nas wyjaśnili. Dziękuję dobranoc

0

A tak się smialiscie z viniciusa, to teraz macie.

0

Ooo super zmiana! Brawo Kike!

0

Panie Setien zmiany!!!!!

2

Zaraz zejde na zawał

2

Piquenbauer jest dzis nie do przejscia

0

@liberoFCB
De Jong na plus?

0

Jak ja tesknie za Suarezem!

0

@cat_r37
Oceniam cala pierwsza polowe w jego wykonaniu.

2

Podmienili nam naszego Semedo, wymienili na lepszy model. W koncu!

0

De jong zlituj sie chlopie, co ty robisz

0

@Beliar7283
Alba.

6

Semedo narazie najlepszy na boisku. Koniec swiata:)

0

Messi chyba upomnial Griezmanna :)

4

Griezmann matko bosko :/

0

@SinMistico
Alba go chwile wczesniej kopnął

0

@RobsonPL
Chwile wczesniej go kopnal, zobacz ppwtorke.

1

Semedo super dzis w obronie

0

To nas przycisneli :/

0

@Konradomoreno
Nie zartuj. Masakra

0

Nie da sie na sluchawkach sluchac tego meczu przez ten francowaty helikopter

3

Wez ta ktos zestrzel ten helikopter!!

1

@messiandiniesta
Powtarzam, Courtois przebija wszystkich po stokroć.

0

@Coutinho007
Ramosa cenię. Nie bijcie :)

0

Jak ja nie moge patrzeć na tego Courtois, żaden inny pilkarz nie wzbudza u mnie takich negatywnych emocji.

1

Vamos Barca,Vamos Setien!!!

0

@RichardWinters
Juz nigdzie, usunalem maila.

1

Mam w spamie maila o tresci w jezyku ang, ze jestem hakerem i mam dostep do twojego konta, systemu opracyjnego i obserwuje cie od kilku miesiecy.

W maila nie wchodzilem, tylko widze tą tresc. Mam to zglaszac? Mieliscie podobne maile?

1

@Lord_Vader
Tez ostatecznie kupilem na g2a. Dzieki.

1

@bari_94
Szczerze wspolczuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?