MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do którego z obecnie grających bocznych obronców byście porównali Juniora Firpo?
0
@rado_Barca
Ja juz dawno temu mówiłem, ze zgarnie ją Van Dijk. Obym sie mylił.
0
@szkutnik91
Podajcie tu wyniki ankiety prosze, bo nie mam Twittera.
0
@barteq
Pamietam co pokazal jak Valverde mu dal szanse, ale uwazam tez,ze kazdy zasluguje na druga szanse. Tym bardziej, ze pokazuje ze jest coraz lepszy. Szkoda byloby go stracic.
0
Uważacie, że Miranda powinien być włączony do pierwszego zespołu i być naturalnym zmennikiem Alby?
0
@Colon
Genialne :)
0
@Odesseiron
Bardzo mi zależy i bardzo mnie to interesuje. Z góry serdecznie dziękuję. Pzdr.
0
@Kompletny
Myslalem ze to jasne. Kolega @Odesseiron zrozumial o co mi chodzi. W kazdym razie teraz juz wszystko wiadomo, wiec można przejść do merytorycznej dyskusji. Pozdrawiam.
0
@Kompletny
1. Miasta w Hiszpanii poza Barceloną.
2. Miasta w Europie poza Hiszpanią.
1
@Odesseiron
Oprócz Sewilii jakies inne jeszcze miasta? Mozna prosić o geneze powstania tego FC w Sewilli? I jaki stosunek do tego FC mają lokalne kluby. Z gory dziekuje za info.
3
@Avada Kedavra
A czy można prosić normalna odpowiedz bez szydery? Bylbym wdzieczny. Dziekuje.
0
1.
W jakich miastach w Hiszpanii Barca ma najliczniejsze fan cluby ? Chodzi mi o takie zorganizowane, co potrafią przyjechac razem na mecz w kilkadziesiąt bądź kilkaset osób.
2.
Czy istnieją jakieś dane które państwo z Europy posiada najliczniejsza rzesze kibiców Barcelony? I jak na tym tle wypada fan club z Polski.
3.
Jak wyglada sytuacja w samej Barcelonie, w jakich rejonach miasta można spotkać kibiców Espanyolu? Jak mniej wiecej rozkładają sie siły w mieście i czy dochodzi do jakis awantur miedzy nimi?
4.
Jaki stosunek mają do siebie Girona i Espanyol ?
0
@Odesseiron
Racja. Juz nawet mi sie udzielilo, te wszystkie plotki i ploteczki. Bzdura goni bzdure i ciezko nadążyć za tym wszystkim.
0
Bylem i jestem wielkim zwolennikiem powrotu Neymara do Barcelony, mocno zaciskalem kciuki, żeby wrócił i znów mnie cieszyl swoją grą, ale jak czytam, że Barcelona jest skłonna oddać Dembele i Coutinho plus dopłacić stówe, to już nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać. Mam nadzieje, ze to jakiś żart. W dodatku bardzo kiepski.
1
@Grichon
Źródło?
1
@MesQueUnClub_87
Z moich obserwacji wynika ze większość tutejszych forumowiczow chce powrotu Neymara. Jezeli mialbym sie bawic w precenty, to na chwile obecną 70% do 30% jest na tak. Co do Valverde i Cou to sie zgadzam. Pi razy drzwi tak to mniej wiecej wyglada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ForcaMilosz
Wierze. Dziekuje za informacje. Niemniej również uważam tak jak kolega powyzej, ze Puig powinien zostać włączony na stałe do pierwszego zespolu. No ale to nie ja jestem trenerem.
0
@ForcaMilosz
Serio.
0
@ForcaMilosz
Ironia czy na serio? Bo tekst "Valverde rotuje" brzmi troche jak science fiction ;)
0
@BarcaInfo
A bylo podawane jakies info czemu wczoraj zostal przesunięty do rezerw? Czy tak poprostu bez powodu ?
0
@Mns21
Pewne info czy transfer kwestią godzin ?
0
@Suzu
Też taką pdst. 11 bym sobie życzył. Aczkolwiek ciekawie sie zapowiada rywalizacja na lini Lenglet - Umtiti.
0
@fajny_football
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
0
@masq
Tez mnie to ciekawi.
0
@Colon
Bede mial na uwadzę, zaraz sobie o nim poczytam. Serial jest na pdst filmu? Bo ten kiedys ogladalem i mi sie podobal.
0
@Colon
Nie widzialem serialu Fargo.
0
Narcos vs Prawo ulicy. Która produkcja bardziej do was zagadala i dlaczego?
0
@culesjasiules
Here we go again :)
0
@Colon
Dodam tylko jeszcze, że kilka dni przed BB zdażylem zobaczyc też wyśmienitą produkcje, mianowicie pierwszy sezon Detektywa z genialnymi dialogami i mistrzowską rolą Matthew, ale do Rodziny Soprano czegos jednak zabrakło. Moze poprostu inny klimat produkcji. Natomiast BB to jest wlaśnie to! Wchlaniam odcinek za odcinkiem nie zważając na późną godzine tak kiedys przy Soprano :)