MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
W punkt. Nastepny bedzie Prawo ulicy, taki mam plan. Boje sie jednak, ze będę miał tak jak kiedys z Rodziną Soprano - przez kilka lat nie bylem w stanie spojrzeć na jakiś inny serial, bo wiedziałem, ze to juz nie bedzie to samo, że ciągłe porownania mi nie dadzą swobodnie ogladac, że każdy następny serial nie wywola u mnie takich emocji i tej radochy z ogladania. Wszystko sie zmienilo od chwili, kiedy sie zdecydowałem na Breaking Bad, za co jestem wdzieczny wszystkim tym ktorzy mnie tutaj namowili na tą produkcje.
0
@Lincolm
Zadziwia mnie ten chlopak raz za razem. Brawo on.
0
@moonray
Gdyby był Pep, to pewnie by cos w ten deseń kombinował. Niestety rzeczywistosc jest nieco inna. Mamy w druzynie nieslubnego syna Pana Valverde i to od niego zaczyna sie ustalanie składu. Do tego dochodzi Busquets, ktory niezaleznie czy jest w formie czy nie, to grac przeca musi.
0
@TheNekro94
Wczoraj wieczorem polozylem dzieci w kime i se myślę oglądane 2 max 3 odcinki bo jestem zmeczony i pojde spac. Skonczylo sie na 7 i 3 w nocy. Serial strasznie wciąga, mega produkcja. Ostatni raz sie tak dobrze bawilem lata temu na Rodzinie Soprano.
0
To uczucie kiedy przekroczyłeś połowe serielu Breaking Bad i wiesz ze jesteś już bliżej niż dalej końca :(
15
@Commando
Kolega pewnie wypytuje jaki rodzaj kobiety wolicie do miłosnych wzniesień bez zobowiązań i dalszych znajomości a Wy tu o intelekcie i oleju w glowie :)
12
@zodiak_10
Lepiej mu z brodą.
1
@xavi890
Weź te wszystkie niułsy czytaj z przymrużeniem oka, traktuj to bardziej jako rozrywke w stylu science fiction.
0
Jakie macie przeczucia co do Arthura i De Jonga jezeli chodzi o ich role w nadchodzącym sezonie?
0
@Katalonbar
Rafinha i Coutinho. Pozniej Malcom, Semedo i na koncu niestety Rakitic.
0
Atletico juz nie jest zainteresowane sprowadzeniem Semedo?
5
Jestem wielkim zwolennikiem powrotu Neymara do Barcelony, ale Coutinho +Dembele+ 40 mln. to juz lekka przesada. Jak już to bez żadnej dopłaty.
0
@mrwson
Neymar jest przekojot! TOP 3 na swiecie, zaraz obok Leo i CR7. Baaardzo będę szczęśliwy jak znów zagra dla Barcy.
0
@BarcaInfo
No i takie informacje z rana mnie bardzo cieszą :) Todibo ma predyspozycje do tego by byc na poziomie De Ligta. Wystarczy dobrze pokierować jego talentem a bedzie z niego pożytek.
0
@bafi
Ja bylem lata temu. Niestety na domiar zlego w pracy mialem automat z cola która była za darmo i mogles ją pić do bólu. Piłem litrami, codziennie, przez długie lata. Aktualnie od wielu lat juz nie pije, odkad zaczalem dbac o zdrowie i sylwetke. Łatwo nie bylo ale sie udalo. Dzis tylko woda :)
1
@qbsonFCBarca
I ja tez sie pod tym podpisuje.
0
@barcanawieki
Koniec świata, kobiety przejmuja planete ziemie, zagłada! ;) A tak juz na serio, baba Bondem? Boże chroń nas mężczyzn i nie dopuść do tego, żeby to co było i jest męskie zostało wchłoniete przez kobiete. Bond byl, jest i bedzie z jajami. Inaczej być nie może.
0
@LosBlankos
Dzieki. Pozdrawiam.
0
@LosBlankos
Bez przesady. Był tam gwiazdą po trzydziestce? Był, i to nie podlega dyskusji. Pele tez jest/był uwazany przez ogrom ludzi za najlepszego pilkarza na swiecie m.in. wlasnie przez jego wystepy w Brazylii.
Ps. Nie chce mi sie teraz sprawdzac, ale ile lat mial Jardel jak gral w Sportingu? Tez zdaje sie byl po trzydziestce. Choc może mnie juz pamiec mylic.
0
@Dejwol
Nie ma w tym nic zlego, mial facet slabosc do kobiet, jak zresztą każdy normalny facet :)
0
@LosBlankos
Zobacz jego statystyki po trzydziestce kiedy gral w Brazylii. Mysle, ze nie mozna o nim mowic, ze wczesnie zakonczyl kariere bez zadnych sukcesow. W Brazylii strzelal jak na zawołanie. Epizod w Valencii pomine.
0
@goldenboy
Jeden z moich najwiekszych idoli w piłce nożnej, fenomenalny napastnik, byly pilkarz Barcelony i legenda brazylijskiej piłki - Romario.
6
Ktos mi tutaj pisal ze Breaking Bad im dalej tym lepiej, a ja tymczasem wchłonąłem 6 pierwszych odcinków jednym tchem z otwartą gębą. Aż strach pomyslec co bedzie dalej. Dobranoc.
1
Alez fajny news na koniec dnia nt. Firpo. Trzymam kciuki i oby sie nie skonczylo tylko na plotkach.
0
@bafi
Ernesto Valverde
0
@PanRol
Z ciekawosci co jest Twoim nr 1?
@fmX
Dobrze wiedziec.
Dzieki chlopaki za info.
0
@fmX
Do jakiego momentu? Tylko nie spojleruj jakby co ;) Pytam czy poprostu jakis sezon jest mniej udany...
@PanRol
Tzn. że pierwszy sezon BB jest najgorszy? Jezeli mozna w ogole to tak nazwac ;)
0
Stokrotne dzieki dla tych co mi polecili przygodę z serialami od Detektywa. Właśnie ukończyłem sezon pierwszy. Wow! Tyle mam do powiedzenia. Jestem naprawde wdzięczny :) Dobra lećmy dalej. Gra o tron, Kompania braci czy Breaking Bad ? Który z tych trzech? A może dac szanse drugiemu sezonowi Detektywa? Tyle tylko ze zrazilem sie opiniami, że gorszy od jedynki.
0
@Kamiloza91
Ja go mialem dosc 20 lat temu ;)
1
@chudym
"Remember the name Lionel Messi"