1

Alez fajny news na koniec dnia nt. Firpo. Trzymam kciuki i oby sie nie skonczylo tylko na plotkach.

0

@bafi
Ernesto Valverde

0

@PanRol
Z ciekawosci co jest Twoim nr 1?
@fmX
Dobrze wiedziec.

Dzieki chlopaki za info.

0

@fmX
Do jakiego momentu? Tylko nie spojleruj jakby co ;) Pytam czy poprostu jakis sezon jest mniej udany...
@PanRol
Tzn. że pierwszy sezon BB jest najgorszy? Jezeli mozna w ogole to tak nazwac ;)

0

Stokrotne dzieki dla tych co mi polecili przygodę z serialami od Detektywa. Właśnie ukończyłem sezon pierwszy. Wow! Tyle mam do powiedzenia. Jestem naprawde wdzięczny :) Dobra lećmy dalej. Gra o tron, Kompania braci czy Breaking Bad ? Który z tych trzech? A może dac szanse drugiemu sezonowi Detektywa? Tyle tylko ze zrazilem sie opiniami, że gorszy od jedynki.

0

@Kamiloza91
Ja go mialem dosc 20 lat temu ;)

1

@chudym
"Remember the name Lionel Messi"

0

Quiz na meczykach :

https://www.meczyki.pl/newsy/najpopularniejsze-kluby-swiata-co-ty-wiesz-o-fc-barcelonie-quiz/116700-n

Walnąlem sie z bramkarzem tylko. Ogolnie prosciutki i przyjemny.

0

@KrzysiekM
Znam takich co preferuja puszke. I tez sie im bardzo dziwie ;)

0

Zimne z butelki, pucha czy lane ?

2

@PeteR10
Ciezko stwierdzic na ten moment. Dajmy holendrowi rozegrac choc jeden sezon w Juve i wtedy wrocimy do dyskusji.

0

@shinthps
No pewnie, że są. Ja mam wiele pasji, ktore zajmuja mi duzo czasu, wspaniale baaardzo aktywne dzieci, żyjącą na wysokich obrotach żone, do tego duzego psa ktory uwielbia długie spacery, ale nikt mi nie wmowi ze chwila przy zimnym w butelce przed telewizorem ogladajac super meczycho, to nie jest wlasnie TA chwila ;)

0

@koksik2700
Nie tylko sama Barca czlowiek żyje ;) Ja osobiscie pomimmo sporej niechęci do Ernesto, to nie wyobrażam sobie nie wyczekiwac i nie ogladac kazdego meczu Barcy. Po za La Liga ogladam tez bardzo duzo meczów z Premier League, włoskie klasyki i najciekawsze spotkania z Bundesligi.

78

Wy tez tak tęsknicie za piłką ligową i ligą mistrzów?

0

@BieVo
Przeeestań, ile to razy sie chodziło prosto z baletów po ciężkim tankowaniu odrazu do pracy, a ty narzekasz ze odpoczywales w kinie i musisz iść pracowac ;) Napisz no lepiej, ktory horror ci najbardziej przypadl do gustu.

0

@fajny_football
Cancelo bije na łeb Semedo. Aczkolwiek w obronie nie jest jakims wybitnym pilkarzem i tutaj mozna stawiac znak rownosci pomiedzi tymi pilkarzami.

1

@kubix05
Leo Pablo Escobar Messi.

0

@MensculinVeB
Juz nie przesadzaj.

3

Deal done. Teraz operacja Neymar!

0

@kulek22
Ja dopiero wejde tu spowrotem jak wszyscy ochłoną :)

0

@Keson @Kwiat71
Przyjąłem do wiadomosci. Dzieki.
@MesQueUnClub_87
Poczytalem. Gomorra obowiazkowo bedzie do obejrzenia. Moje klimaty.
@Colon
Kolejny po detektywie bedzie ktorys z tych : Breaking Bad, Kompania braci albo Gra o tron. Kazdy jakby z innej bajki, ale kazdy tez podobno genialny. Dzieki za propozycje. Ogolnie bedzie co ogladac :)

0

@Keson
Peaky Blinders tez wyglada mega ciekawie. A Sherlocka widziales? Dobry?

0

@Koors
Z tego co wyczytalem, to mozna sobie odpuscic kolejne 2 sezony detektywa, bo nie sa za ciekawe, wiec pewnie po pierwszym sezonie przejde odrazu do innego serialu o podobnej tematyce.

0

@arsenallondyn0 @goldenboy
Wezme pod uwagę te propozycje, dzieki wszystkim.

0

@MesQueUnClub_87
Uwielbiam dobre role i ogolnie aktorstwo. Nie czytalem jeszcze nic nt. Gomorry. Zaraz to zrobie. Dzieki.

1

@Keson
Mysle, ze kolejnym serialem po Detektywie zdaje sie bedzie wlasnie Kompania Braci albo Breaking Bad. W dalszej kolejnosci Gra o Tron, Wikingowie, Prawo ulicy i Narcos.

3

Jestem po 4 pierwszych odcinkach Detektywa. To moj pierwszy serial po przynajmniej 10 letniej przerwie. Wczesniej ogladalem jedynie megahit Rodzine Soprano (brak mi slow zeby opisac jak bardzo mi sie ten serial podobal), pozniej z żoną Przyjaciół, a jak bylem małym brzdącem, to z mamą Dynastie ;) Uwazam sie za wielkiego kinamaniaka, z kazdym filmem jestem na bieżąco, ale z serialami jak widac wrecz odwrotnie. A wiec po namysle padlo na Detektywa i jak narazie dopiero sie rozkreca, ale co zasluguje na uwage to swietna gra aktorska, a w szczegolnosci Matthew McConaughey'a. Te dialogi, jego przemyslenia, światopogląd i ogolny przekaz ktorym mnie karmi w tym serialu to cos wspanialego. Mega rola. Chce wiecej! :)

0

@Witekk10
A na wszelki wypadek jeszcze jakies inne strony z serialami ?

0

@fajniag @Witekk10
Bez różnicy jeżeli mieszkam za granicą?

0

Gdzie moge obejrzeć kazdy odcinek Detektywa pierwszą serie ? Z góry piękne dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?