MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Czemu oni nie strzelają tylko na siłę chcą podac
1
@Janiama
Barcelona Sevilla 3:1
0
Właśnie patrzę, że Sevilla straciła najmniej bramek w całej lidze. Aż tak dobrze gra ich obrona, czy poprostu preferuja bardzo defensywny styl i grają kontrami? Bono top?
2
Szczęsny w końcu gra na poziomie w reprezentacji.
2
Ależ ja uwielbiam Laskowskiego :)
0
@Introwertyk
Na teraz. Położyło mnie. 39 stopni i nie mam siły nawet szukać.
2
Polećta jakiś DOBRY film z nowości...
@Danny Gaucho Co tam ost. oglądałeś wartego uwagi ?
1
@Lionel_Messi10
Bardzo sie cieszę, że tak piszesz :) Dlatego się cieszę, bo pamiętam, że miewałeś różne skoki formy. Najważniejsze, że idzie to teraz w dobrym kierunku. Tak trzymaj, no i na zdrowie oczywiscie!
3
@Lionel_Messi10
Powiadasz, że nakrywasz go żubrem? :)
A piątunio mija jak poniedziałunio ;) Bez różnicy. Każdy dzien potrafi być tak samo przyjemny.
4
@Danny Gaucho
Haha, o tym właśnie mówię. Wszystko pod publiczkę, byle było modne w danym momencie. Śmiechu warte.
4
@Danny Gaucho
Ja wiem, tylko śmiać mi się chce z takich co Cię upominają, żebys się przypadkiem z czegoś nie cieszył, bo teraz wybuchła wojna, a za miesiąc czasu te same osoby już mają wywalone i sami się dobrze bawią wcale nawet tego nie ukrywając :)))
16
Najlepsi są Ci, którzy jak wybuchła wojna na Ukrainie, to się obruszali i atakowali tych, którzy sobie żartowali na forach i innych portalach społecznościowych (na zupełnie inne tematy, zupełnie niezwiązane z wojną, proszę mnie dobrze zrozumieć), że jak się można teraz z czegoś śmiać jak tam giną ludzie, albo Ci, którzy rugali tych, którzy sobie kupowali jakieś hobbystyczne rzeczy, bo jak to tak można jak trwa wojna! A później te same osoby po miesiącu czasu i przyzwyczajeniu do tematu wojny, już sami śmieszkują, kupują sobie jakieś rzeczy dobrze się przy tym bawiąc, czy zaczynają na nowo oglądać filmy, seriale, piłkę nożną, bo przecież to na początku też podchodziło pod formę "teraz nie wypada" ;) Sporo takich gagatków zaobserwowałem. Na La Bambie też oczywiście :) Pamiętam jak o mało co nie zostałem zjedzony jak gdzieś napisałem, że się nie mogę doczekać meczu Barcelony :D Było to jakiś miesiąc temu, po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę. A teraz? Proszę spojrzeć jak wszystko spowszedniało. Tematem nr. 1 na LR znów jest piłka nożna. I bardzo kuźwa dobrze! :)
0
@Antimadridista_WR
Ja tam jestem nieco starszy i te XD mi się kojarzą inaczej. Być może się mylę. Nie używałem tego nigdy.
Czyli podsumowując Auba i Lewy są obecnie na podobnym poziomie i przyznajesz mi rację, więc mimo wszystko Twój pierwszy post był niepotrzebny. Tym bardziej, że słowo podobny, nie znaczy taki sam.
Mój pierwszy post odnosił się do czasu teraźniejszego, czyli momentu zainteresowania sie Barcelony Lewandowskim. Na dzień dzisiejszy możemy uznać, że są to podobni jakościowo piłkarze.
Tyle.
Jestem bardzo wyluzowany :)
0
@Antimadridista_WR
Mówimy tu i teraz. Co mnie obchodzi co się działo kiedyś. Czyli aktualnie prezentują podobny poziom, więc nie widzę sensu tego XD co się równa z wyśmiewaniem kogoś.
0
@RosjaninBut
A to swoją drogą. Wszyscy wiemy, że im dalej w las tym bardziej mu zaczyna odbijać. Można mieć tylko nadzieję, że z wiekiem mu już przeszło i trochę wydoroślał ;)
1
@MesQueUnClub_87 Nie doprecyzowałem. Ja to wielosezonowiec jestem. Rozwijałem młodzików do takiego właśnie wieku i to była największa radocha, kiedy w tym wieku się rozwinęli do miana supergwiazdy.
1
@MesQueUnClub_87 @matirix20
No ja właśnie bardzo lubię takich 28-9 latków w FMie :)
2
@Antimadridista_WR
Podobnym. Wcale nie wątpię, że Lewy jest lepszym zawodnikiem, bo jest. Niemniej jednak Auba wiele nie odstaje, chyba się ze mną zgodzisz? Nie obruszaj się :)
4
Bardzo bym nie chciał, żeby Barca podpisała Lewego. Uważam go za wybitnego piłkarza, bardzo go lubię i jestem przedumny, że jednym z najlepszych piłkarzy na świecie jest rodak, ale płacić dużo pieniędzy za 33 latka i podpisywać kilkuletni kontrakt, mija się moim zdaniem z celem. Mamy Aube na podobnym poziomie jak Lewandowski. Jest też w podobnym wieku. Zdecydowanie wolałbym jako partnera (zmiennika, bądź piłkarza pierwszego wyboru) w ataku kogoś młodszego. Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, że łatwo o kogoś takiego nie będzie.
4
@DonRybson
No i super. Oby to była prawda.
0
@marko111122
Pal licho focha czy słuszność tego focha. Pokaz lepiej tamtą fokę ;)
3
@tomek8756
Po pierwszym wybitnym sezonie jest zjazd w dół. Inne historie.
0
@tomek8756
Oby tak dobry jak pierwszy sezon :)
0
@Tatazolwinia
Dobre :D Wypróbuje
0
@daniel32778
Absolutnie sie nie przejmuje :)
0
@daniel32778
Te mi dokuczajace i biegajace po domu krzyczace Real Madryt mają 5 i 7 :)
@Colon
A dobrze, dziekuje :)
6
@van Baster @AxelF
Już śpią, ale jutro to ja będę chodzi dumny jak Paw, a młodzi niech się schowają ;)
Pokaże im wynik i powiem : to jest właśnie WIELKA FC BARCELONA a nie jakiś tam Real :D
0
Komentarz usunięty
2
Real!!!
Co???
Cztery Zero!!!
5
Znów Bernabeu będzie naszym treningowym boiskiem :D