1

Norris co raz więcej odrabia,może to zrobić.Poczul krew

0

Norris jedyna nadzieja,odrabia czas do Maxa

0

Tylko SC albo czerwona flaga mogą przywrócić emocje w tym wyscigu

0

Jpr a za tydzień jeszcze Monaco ale się szykują 2 procesje pod rząd xD

0

@budel17 nie ma na to szans racxej,Merc miał niezle przejazdy na długich przejazdach

0

@VegetaPolska ma chyba tylko of

7

0

Nie no Kacper już może się powoli żegnać z f3,beznadziejne tempo.Helmut już pewnie trzyma telefon w ręku jeżeli Dunne startujac z 30 pola wyprzedzi Kacpra

0

A Perez mówił chyba wczoraj że fajnie ze Ferrari i McLaren przyspieszaja bo będzie większa walka o zwycięstwo a tutaj nawet nie awansuje do q3 xD

1

No to teraz zobaczymy na co stać ferrari na softach

0

Alonso 3 przegrane kwalifikacje z rzędu z Strollem,no nie najlepsza forma hiszpana

1


Piekny memik xD

1

@Chucky Hamiltona nie kojarzysz?

0

@Hosh spokojnie, już od 2025 co każdy weekend wyścigowy będą się odbywać spotkania wyznawcoe tej Religi przed telewizorem także nie będzie trzeba jakoś długa czekać

4


Klasyczni kibice Ferrari xD

6


Piękne haha

3


Kacper jednak z pole position w jutrzejszym sprincie

0


Słaby dzień dla Redbulla,sporo problemów a Ferrari i McLaren wyglądają bardzo mocno.Jezeli do jutra sobie nie poradzą to będą mieli problem

2


Jednak bez pole position do sprintu xD

3

@mordini123 w sprincie pierwsza 12 jedzie w odwróconej kolejności

0

@Witekk10 ej ale proszę mnie nie obrażać,nie jestem Mariuszkiem.

1

@VegetaPolska no to pięknie,oby to była runda na przełamanie Kacpra bo poczetek sezonu miał bardzo slaby

1

@okiemtypera_lucaxx95 według ciebie wszystko gra i jest ok w tym klubie? Trener mówiący ze odchodzi po sezonie jednak zmienia zdanie,prezydent klubu też zmienny jak kobieta,amigosi na każdym stanowisku.Jestesmy obecnie klubem memem

0

Aj Sztuce zabrakło 2 tysięcznych sekund żeby startował z pole position do sprintu ale dobre i to bo widać poprawę


2

@tbas niezły agent xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Max to chyba nawet swój ślub przyjdzie w merchu Redbulla xD

1

@VegetaPolska serio? To tak można? Musisz koniecznie nadrobić

1

@Arden mokry sen tebasa w końcu się spełni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?