MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Norris co raz więcej odrabia,może to zrobić.Poczul krew
0
Norris jedyna nadzieja,odrabia czas do Maxa
0
Tylko SC albo czerwona flaga mogą przywrócić emocje w tym wyscigu
0
Jpr a za tydzień jeszcze Monaco ale się szykują 2 procesje pod rząd xD
0
@budel17 nie ma na to szans racxej,Merc miał niezle przejazdy na długich przejazdach
0
@VegetaPolska ma chyba tylko of
7
https://x.com/AstridWett/status/1791870916999209160
Co ten Klopp xD
0
Nie no Kacper już może się powoli żegnać z f3,beznadziejne tempo.Helmut już pewnie trzyma telefon w ręku jeżeli Dunne startujac z 30 pola wyprzedzi Kacpra
0
A Perez mówił chyba wczoraj że fajnie ze Ferrari i McLaren przyspieszaja bo będzie większa walka o zwycięstwo a tutaj nawet nie awansuje do q3 xD
1
No to teraz zobaczymy na co stać ferrari na softach
0
Alonso 3 przegrane kwalifikacje z rzędu z Strollem,no nie najlepsza forma hiszpana
1
Piekny memik xD
1
@Chucky Hamiltona nie kojarzysz?
0
@Hosh spokojnie, już od 2025 co każdy weekend wyścigowy będą się odbywać spotkania wyznawcoe tej Religi przed telewizorem także nie będzie trzeba jakoś długa czekać
4
Klasyczni kibice Ferrari xD
6
Piękne haha
3
Kacper jednak z pole position w jutrzejszym sprincie
0
Słaby dzień dla Redbulla,sporo problemów a Ferrari i McLaren wyglądają bardzo mocno.Jezeli do jutra sobie nie poradzą to będą mieli problem
2
Jednak bez pole position do sprintu xD
3
@mordini123 w sprincie pierwsza 12 jedzie w odwróconej kolejności
0
@Witekk10 ej ale proszę mnie nie obrażać,nie jestem Mariuszkiem.
1
@VegetaPolska no to pięknie,oby to była runda na przełamanie Kacpra bo poczetek sezonu miał bardzo slaby
1
@okiemtypera_lucaxx95 według ciebie wszystko gra i jest ok w tym klubie? Trener mówiący ze odchodzi po sezonie jednak zmienia zdanie,prezydent klubu też zmienny jak kobieta,amigosi na każdym stanowisku.Jestesmy obecnie klubem memem
0
Aj Sztuce zabrakło 2 tysięcznych sekund żeby startował z pole position do sprintu ale dobre i to bo widać poprawę
2
@tbas niezły agent xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Max to chyba nawet swój ślub przyjdzie w merchu Redbulla xD
1
@VegetaPolska serio? To tak można? Musisz koniecznie nadrobić
1
@Arden mokry sen tebasa w końcu się spełni