1

Ananas na pizzy.Tak czy nie? Ja szczerze kocham ananasa na pizzy,jedno z najlepszych połączeń smakowych

0

@Stinger_ te kilka stopni więcej nie robi mi dużej różnicy w codziennym funkcjonowaniu ale wolę po prostu jak jest cieplej

0

@Stinger_ dużo rzeczy np rower,siłka,spacer,pojechać sobie nad morze czy jeziorko

1

@macio_944 na pewno wyjdę jak będzie taka piękna pogoda,gdzies na wodę czy coś :)

5

@macio_944 no i gitara :) w lato ma być ciepło

3

https://x.com/FastestPitStop/status/1789958843633455241
Kolejny wyścig w stanach się szykuje i tym samym kolejny uliczny

12


No i wyjaśniło się kto jest Goatem,ambasada argentyny z la bamby wam tego nie pokaże

0

@MesQueUnClub96 tak,to jest ten Adrian

1


Newey ależ wyprzedzenie,to będzie najlpsze wyprzednie w gp Monaco w tym sezonie xd

15


Kody na kartce do gta to chyba każdy miał,klasyk haha

2


Ludzie to jednak są głupi,chłop ma szczescie ze żyje w Polsce a nie w stanach xD

12


Najlepszy pomocnik w historii

4


Vini tak powiedział i elo xDD

0

@matirix20 no właśnie ma grać kierowcę który wraca z emerytury

1


Ciekawe co z tego filmu wyjdzie,premiera ma być z tego co kojarzę w 2025

0

https://x.com/303GAVI/status/1789005566620103129
Ale brakuje mi tego dzieciaka,mam nadzieję że ta kontuzja go nie zmieni

0

@RivaldoVitorBorba są po to żeby nimi grać

3

https://x.com/Thfc_dirshe1/status/1788920384953147425
Najnormalniejsze komentarze na tiktoku xD

1


Gdybym mógł zlikwidować jedną firmę to bez zawahania byłoby to ea,chyba najwieszy rak na rynku gier.

Jeszcze dają takie śmieszny post,co z tego że mnóstwo osób zdążyło trafić topowe karty,teraz skręca tak drop że najtańsze gówno będzie tylko leciec

1


GOAT niestety nie będzie już inżynierem Leclerca

1


Ale wymymslili z wyglądem xD niby to ma nie wyglądać ale jakoś śmieszne bolidy z tym wygladaja

4

https://x.com/crazyclips_/status/1787618347967762720
Ale pięknie siadło,blondasek go trzymał jakby go chciał pocałować xD

3


Chyba najlepszy outfit Lewisa z met gali na jakich był,klasa

2


Niesamowity progres i przedwszystkim zasłużone zwyciestwo,Merc powienien się uczyć od McLarena jak robić poprawki żeby dzialaly

0


Fajnie jakby im te poprawki się udały i byliby co wyścig bardzo blisko albo nawet szybsi od RB.Ogolnie mam nadzieję że Austrialia i Miami to nie będą pojedyncze wyścigi gdzie redbull nie wygra

1


Typowy Sainz,raz pojedzie bardzo dobry wyścig a w następnym jakiś odklejony na radiu.Ta wypowiedź i proszenie na początku wyścigu żeby zamienili pozycje z Leclerciem xD

1

@Kidd ciekawe czemu tylko 5,Magnussen w Arabii też za kolizje z Albonem dostał 10.W sumie to już mnie nie dziwi sędziowanie bo oni rozdają kary jakie chcą i kiedy chcą nie trzymając się chyba niczego xD

0

@mekston a tutaj jeb awaria na ostatnim kółku xD

4

Lewis wzywa moce xD

0

Ale Perez i Hamilton załatwili Oscara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?