MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ananas na pizzy.Tak czy nie? Ja szczerze kocham ananasa na pizzy,jedno z najlepszych połączeń smakowych
0
@Stinger_ te kilka stopni więcej nie robi mi dużej różnicy w codziennym funkcjonowaniu ale wolę po prostu jak jest cieplej
0
@Stinger_ dużo rzeczy np rower,siłka,spacer,pojechać sobie nad morze czy jeziorko
1
@macio_944 na pewno wyjdę jak będzie taka piękna pogoda,gdzies na wodę czy coś :)
5
@macio_944 no i gitara :) w lato ma być ciepło
3
https://x.com/FastestPitStop/status/1789958843633455241
Kolejny wyścig w stanach się szykuje i tym samym kolejny uliczny
12
No i wyjaśniło się kto jest Goatem,ambasada argentyny z la bamby wam tego nie pokaże
0
@MesQueUnClub96 tak,to jest ten Adrian
1
Newey ależ wyprzedzenie,to będzie najlpsze wyprzednie w gp Monaco w tym sezonie xd
15
Kody na kartce do gta to chyba każdy miał,klasyk haha
2
Ludzie to jednak są głupi,chłop ma szczescie ze żyje w Polsce a nie w stanach xD
12
Najlepszy pomocnik w historii
4
Vini tak powiedział i elo xDD
0
@matirix20 no właśnie ma grać kierowcę który wraca z emerytury
1
Ciekawe co z tego filmu wyjdzie,premiera ma być z tego co kojarzę w 2025
0
https://x.com/303GAVI/status/1789005566620103129
Ale brakuje mi tego dzieciaka,mam nadzieję że ta kontuzja go nie zmieni
0
@RivaldoVitorBorba są po to żeby nimi grać
3
https://x.com/Thfc_dirshe1/status/1788920384953147425
Najnormalniejsze komentarze na tiktoku xD
1
Gdybym mógł zlikwidować jedną firmę to bez zawahania byłoby to ea,chyba najwieszy rak na rynku gier.
Jeszcze dają takie śmieszny post,co z tego że mnóstwo osób zdążyło trafić topowe karty,teraz skręca tak drop że najtańsze gówno będzie tylko leciec
1
GOAT niestety nie będzie już inżynierem Leclerca
1
Ale wymymslili z wyglądem xD niby to ma nie wyglądać ale jakoś śmieszne bolidy z tym wygladaja
4
https://x.com/crazyclips_/status/1787618347967762720
Ale pięknie siadło,blondasek go trzymał jakby go chciał pocałować xD
3
Chyba najlepszy outfit Lewisa z met gali na jakich był,klasa
2
Niesamowity progres i przedwszystkim zasłużone zwyciestwo,Merc powienien się uczyć od McLarena jak robić poprawki żeby dzialaly
0
Fajnie jakby im te poprawki się udały i byliby co wyścig bardzo blisko albo nawet szybsi od RB.Ogolnie mam nadzieję że Austrialia i Miami to nie będą pojedyncze wyścigi gdzie redbull nie wygra
1
Typowy Sainz,raz pojedzie bardzo dobry wyścig a w następnym jakiś odklejony na radiu.Ta wypowiedź i proszenie na początku wyścigu żeby zamienili pozycje z Leclerciem xD
1
@Kidd ciekawe czemu tylko 5,Magnussen w Arabii też za kolizje z Albonem dostał 10.W sumie to już mnie nie dziwi sędziowanie bo oni rozdają kary jakie chcą i kiedy chcą nie trzymając się chyba niczego xD
0
@mekston a tutaj jeb awaria na ostatnim kółku xD
4
Lewis wzywa moce xD
0
Ale Perez i Hamilton załatwili Oscara