1

@Bartek1817 to jest kobieta

0

@mientusek1407 no widzisz,tak działa swiat

2

@mientusek1407 gówno bo co? Bo ty tak mówisz? Jak najbardziej możesz wyrazić opinie ale to nie znaczy że dla innych też będzie gownem

8

@bartekvisca diuna,euphoria cxy spider man to gówno? No nie wydaje mi się,poza tym nie musi być w kanonie piękna żeby ludzie uważali ja za ładna,jest niezła aktorka a w euforii to bym powiedział że była genialna

2

Oj ciężki wieczór dla @AlexDark00 xDD

20


Tylko madryciaki mogły wpaść na coś takiego xD robią porównanie head to head i daja liczbe zwycięstw w lm xDD

6

0

Dobre losowanie dla nas,mogło być zdecydowanie gorzej.psg w ataku oprócz Mbappe ma paralitykow i Dembele który nie wiadomo jaka noga wstanie także trzeba wyjść na nich bez kompleksów i grać swoje.Vamos Barca po półfinał

0

0


Jezu Chryste jaki to był kozak a jednym transferem rozwalił sobie karierę.Neymar i Suarez w sezonie 15/16 to jedno z najlepszych duetow w histori i to jest fakt,we dwójkę nam wygrywali mecze

4

@fart no na pewno byłoby ciekawiej gdyby wszyscy mieli równe bolidy ale f1 to jest także walka konstruktorow i kto jednak zbuduje lepszy bolid

4


No i tak się żyje w świecie f1

1


Obsada top,mam nadzieję za Ari Aster znowu zrobi dobry film na poziomie Midsommara,Hereditary czy bo się boi

1

@MESSIah16 a ale do 18 roku życia :)

0

@MESSIah16 legalna do 18 roku zycia

1

@mekston Mowi się już od dłuższego czasu że ma do Haasa pójść właśnie w następnym sezonie

0

@BartqRKO tylko ze De Vries nigdy nie był takim talentem jak Ollie

4

Świetny wysicg Bearmana,mam nadzieję że będzie miał fotel na sezon 25.Takich kierowców lubię,młodych jak Piastri,Lawson czy Bearman którzy wchodzą i od razu robią robote

0

Może być jeszcze walka Norrisa z Hamiltonem na koniec

2

Magnussen co się bawi z tsunoda xD

4

Ale Hamilton daje lekcje Oscarowi

1

Magnussen wyścig im. Estebana Ocona xD

1

Ale Bearman objechał Tsunode po restarcie

2

@mekston Nie wiem na co liczyli po takim uderzeniu xD

0

Ale poleciał Stroll

1

Alpine jaki zespół mem xD

1


Max z Alonso w jednym sezonie tylko o tyle proszę,niech Horner zrobi nam prezent na następny sezon

0


Ciąg dalszy wojny w redbullu,Max ewidetnie stoi po stronie Marko i swojego ojca tylko czy to nie jest po części gra pod lepszy kontrakt? Verstappen niby ma klauzule umożliwiająca mu odejście z rb jak Helmut zostanie zwolniony lub sam odejdzie,na rynku ma mało opcji bo w sumie jedynie Merc i może Aston w którym bedie Honda od 2026 ale to też jest spore ryzyko

0

No to jutro Max po 2 okrazeniach będzie miał ponad sekundę przewagi nad Leclerciem,Perez pewnie z 4-6 kolek powalczy z Charlesem ale i tak mu później odjedzie.Trzeba liczyć tylko na jakieś SC czy czerwone flagi

1

@Kidd 1)Ver
2)Per
3)RB
4)Per
5)Max,Per,Lec

1)Max
2)Lec
3)Rus
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?