MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartek1817 to jest kobieta
0
@mientusek1407 no widzisz,tak działa swiat
2
@mientusek1407 gówno bo co? Bo ty tak mówisz? Jak najbardziej możesz wyrazić opinie ale to nie znaczy że dla innych też będzie gownem
8
@bartekvisca diuna,euphoria cxy spider man to gówno? No nie wydaje mi się,poza tym nie musi być w kanonie piękna żeby ludzie uważali ja za ładna,jest niezła aktorka a w euforii to bym powiedział że była genialna
2
Oj ciężki wieczór dla @AlexDark00 xDD
20
Tylko madryciaki mogły wpaść na coś takiego xD robią porównanie head to head i daja liczbe zwycięstw w lm xDD
6
https://zapodaj.net/plik-FMR1SxIolW
GOAT trafiony :)
0
Dobre losowanie dla nas,mogło być zdecydowanie gorzej.psg w ataku oprócz Mbappe ma paralitykow i Dembele który nie wiadomo jaka noga wstanie także trzeba wyjść na nich bez kompleksów i grać swoje.Vamos Barca po półfinał
0
@Antimadridista_WR blisko
0
Jezu Chryste jaki to był kozak a jednym transferem rozwalił sobie karierę.Neymar i Suarez w sezonie 15/16 to jedno z najlepszych duetow w histori i to jest fakt,we dwójkę nam wygrywali mecze
4
@fart no na pewno byłoby ciekawiej gdyby wszyscy mieli równe bolidy ale f1 to jest także walka konstruktorow i kto jednak zbuduje lepszy bolid
4
No i tak się żyje w świecie f1
1
Obsada top,mam nadzieję za Ari Aster znowu zrobi dobry film na poziomie Midsommara,Hereditary czy bo się boi
1
@MESSIah16 a ale do 18 roku życia :)
0
@MESSIah16 legalna do 18 roku zycia
1
@mekston Mowi się już od dłuższego czasu że ma do Haasa pójść właśnie w następnym sezonie
0
@BartqRKO tylko ze De Vries nigdy nie był takim talentem jak Ollie
4
Świetny wysicg Bearmana,mam nadzieję że będzie miał fotel na sezon 25.Takich kierowców lubię,młodych jak Piastri,Lawson czy Bearman którzy wchodzą i od razu robią robote
0
Może być jeszcze walka Norrisa z Hamiltonem na koniec
2
Magnussen co się bawi z tsunoda xD
4
Ale Hamilton daje lekcje Oscarowi
1
Magnussen wyścig im. Estebana Ocona xD
1
Ale Bearman objechał Tsunode po restarcie
2
@mekston Nie wiem na co liczyli po takim uderzeniu xD
0
Ale poleciał Stroll
1
Alpine jaki zespół mem xD
1
Max z Alonso w jednym sezonie tylko o tyle proszę,niech Horner zrobi nam prezent na następny sezon
0
Ciąg dalszy wojny w redbullu,Max ewidetnie stoi po stronie Marko i swojego ojca tylko czy to nie jest po części gra pod lepszy kontrakt? Verstappen niby ma klauzule umożliwiająca mu odejście z rb jak Helmut zostanie zwolniony lub sam odejdzie,na rynku ma mało opcji bo w sumie jedynie Merc i może Aston w którym bedie Honda od 2026 ale to też jest spore ryzyko
0
No to jutro Max po 2 okrazeniach będzie miał ponad sekundę przewagi nad Leclerciem,Perez pewnie z 4-6 kolek powalczy z Charlesem ale i tak mu później odjedzie.Trzeba liczyć tylko na jakieś SC czy czerwone flagi
1
@Kidd 1)Ver
2)Per
3)RB
4)Per
5)Max,Per,Lec
1)Max
2)Lec
3)Rus
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor