0

@TheNekro94 ale też najłatwiej trafili

0

@Matheu12 ale Pedri ci zamknął mordę xDDDD

1

Brawo rapha jazda to niee koniec

0

@KrychaFCB a kogoś on jeszcze obchodzi?

3

Można było mieć pretensje do Xaviego w wielu poprzednich meczach jeżeli chodzi o taktyke ale dzisiaj bardzo dobry plan i przede wszystkim dobrze wykonywany przez piłkarzy.Pierwsze 15-20 minut nisko ustawiona obrona,daliśmy im pograć,oddali tam jakieś strzały ale nie one groźne.Brawo Xavi i druzyna

9

Ale Cubarsi i tak piękne wyjaśnił żółwia mimo spalonego,klasa

0

Jazda z nimi panowie VAMOS!!!!

1

Nie no jak widzę Raphine dryblujacego na naszej połowie to od razu ciśnienie 350 xD

3

Kurwaaa tak blisko...

1

@tarantino10 a kto jest lepszy od Mbappe w formie ?

1

Ale Bernardo to zrobił hahaha

13

Rower w taką pogodę to jest coś pięknego,taka pogoda mogłaby być cały czas dla mnie

9

@Bobo25 a w rewanżu Roberto znowu robi remontade i dostaje dożywotni kontrakt

1

@mekston @Kidd no liczę na spore nieposdzianki,kolejna wygrana ferrari byłaby fajna.

1


Szkoda ze Chiny dopiero w następny weekend,wracają po 5 latach ze sprintem czyli drużny będą miały 1 trening żeby ogarnąć bolidy to może spowodować kilka niespodzianek

5


Ale Alonso wyjaśnia Russela xD

1

@Kidd 1)Max
2)Max
3)Rb
4)Lec
5)Max,Per,Lec

1)Max
2)Lec
3Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Nor

0

@MesQueUnClub96 może nie przereklamowana ale na pewno przeceniana,wyjmujesz z drużyny im Leo i pewnie Max to byłoby 1/8 albo ćwierćfinał

3


To juz jest żałosne ze strony Williamsa

6

Zawsze bawią tutejsi konfederaci którzy piszą że ktoś się nabrał na partie x a sami tego nie widzą ze oni sami się nabrali na inną partie i to na partie ktora jest największym memem obok lewicy.Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego dnia

7

@Popitek12 Semedo z Bayernen w lm.Najlepszy indywidualny występ obrońcy w histrorii

2


Mocno zasmiane xD

3

3


Legendarna półzmyłka na brytyjskim amatorze w Mexico :)

2

@MesQueUnClub96 Yuno Miles

7


No i po palcach xD

6

https://x.com/FUTSPY/status/1773737960724210111
Człowiek to się aż cieszy że tak szybko skonczyl grać w tą edycję,społecznośc tej gry to jest taki rak że masakra

1

@Popitek12 oczywiście że tak

8


Takie bydło powinno być zamykane w pokojach bez klamek

0

@michal26 może nie umiemy sprzedawać ale to nie oznacza że mamy sprzedawać takiego piłkarza jak Yamal,co z tego że go sprzedamy jak oslabimy się sportowo bo następca będzie grał poniżej oczekiwań?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?