MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ale też najłatwiej trafili
0
@Matheu12 ale Pedri ci zamknął mordę xDDDD
1
Brawo rapha jazda to niee koniec
0
@KrychaFCB a kogoś on jeszcze obchodzi?
3
Można było mieć pretensje do Xaviego w wielu poprzednich meczach jeżeli chodzi o taktyke ale dzisiaj bardzo dobry plan i przede wszystkim dobrze wykonywany przez piłkarzy.Pierwsze 15-20 minut nisko ustawiona obrona,daliśmy im pograć,oddali tam jakieś strzały ale nie one groźne.Brawo Xavi i druzyna
9
Ale Cubarsi i tak piękne wyjaśnił żółwia mimo spalonego,klasa
0
Jazda z nimi panowie VAMOS!!!!
1
Nie no jak widzę Raphine dryblujacego na naszej połowie to od razu ciśnienie 350 xD
3
Kurwaaa tak blisko...
1
@tarantino10 a kto jest lepszy od Mbappe w formie ?
1
Ale Bernardo to zrobił hahaha
13
Rower w taką pogodę to jest coś pięknego,taka pogoda mogłaby być cały czas dla mnie
9
@Bobo25 a w rewanżu Roberto znowu robi remontade i dostaje dożywotni kontrakt
1
@mekston @Kidd no liczę na spore nieposdzianki,kolejna wygrana ferrari byłaby fajna.
1
Szkoda ze Chiny dopiero w następny weekend,wracają po 5 latach ze sprintem czyli drużny będą miały 1 trening żeby ogarnąć bolidy to może spowodować kilka niespodzianek
5
Ale Alonso wyjaśnia Russela xD
1
@Kidd 1)Max
2)Max
3)Rb
4)Lec
5)Max,Per,Lec
1)Max
2)Lec
3Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Nor
0
@MesQueUnClub96 może nie przereklamowana ale na pewno przeceniana,wyjmujesz z drużyny im Leo i pewnie Max to byłoby 1/8 albo ćwierćfinał
3
To juz jest żałosne ze strony Williamsa
6
Zawsze bawią tutejsi konfederaci którzy piszą że ktoś się nabrał na partie x a sami tego nie widzą ze oni sami się nabrali na inną partie i to na partie ktora jest największym memem obok lewicy.Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego dnia
7
@Popitek12 Semedo z Bayernen w lm.Najlepszy indywidualny występ obrońcy w histrorii
2
Mocno zasmiane xD
3
https://x.com/backendoc/status/1775288122902724935
Piękna to była scena
3
Legendarna półzmyłka na brytyjskim amatorze w Mexico :)
2
@MesQueUnClub96 Yuno Miles
7
No i po palcach xD
6
https://x.com/FUTSPY/status/1773737960724210111
Człowiek to się aż cieszy że tak szybko skonczyl grać w tą edycję,społecznośc tej gry to jest taki rak że masakra
1
@Popitek12 oczywiście że tak
8
Takie bydło powinno być zamykane w pokojach bez klamek
0
@michal26 może nie umiemy sprzedawać ale to nie oznacza że mamy sprzedawać takiego piłkarza jak Yamal,co z tego że go sprzedamy jak oslabimy się sportowo bo następca będzie grał poniżej oczekiwań?