1

@mekston przypomina mi to Turcje 2020,też wrócili po przerwie z nowym asfaltem i też były jajca zaczęło padać i wtedy Stroll wywalczył pp to moze teraz Zhou xD

0


Mam nadzieję że ci dwaj geniusze będą jeździc jak najdłużej

1

@TR3YWAY no nie wiem czy ty nie jesteś nie Najostrzejsza kredka w piórniku jak masz problem sobie coś kupić wcześniej żeby się zabezpieczyć jak tobie będzie się chciało napić piwka

2


Teoretycznie najlepszy kierunek dla Carlosa ale też czeka go największe wyzwanie

0

@robsoNele niesamowity masz umysł że wpadłeś na taki argument gdzie wymieniłeś artykuły spożywcze do alkoholu,wiem że w Polsce jest wielki problem z alkoholem wśród ludzi ale smutno się czytało twój komwntarz

0

@TR3YWAY no to jeżeli mój argument był głupi to twój też jest xD

0

@Ptasior za bardzo mi nie przeszkadza ale też nie ma powodów żeby ta wóda była do kupienia na stacjach

0

@TR3YWAY to kup sobie wczesniej

2


O nie... chca zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych,jak oni mogą nam ograniczać wolność :( xD

0

@Lanosss XDDDD podasz sytuację które według ciebie świadczy że Marciniak byl za Francja w finale

1

No to pozostało kibicowanie Borussi...

7

Ale frajerzy z Bernardo i Kovacicia xDDDD

3

Co oni mają jedna piłkę xDDD

1

@Explode no i 1-0

0

@qbuteq Lewis się nawygrywal tytułów to teraz może upalac gruzy w tokyo :)

4


Ale to ma zajebisty vibe

1

@VegetaPolska mężczyźni też zeswirowali i też oczekuje perfekcyjnych kobiet

1

@ViscaelBarca2007 oczywiście że to tez

0


Ale to jest smutna prawda,jesteśmy tak rozwinięci w wielu aspektach jako społeczeństwo a nadal nasze społeczeństwo ma takie małą świadomość dot. seksu.Glownym problemem tego jest pornografia która zniekształca obraz prawdziwego świata u kobiet i mężczyzn

1


Pastor to był niezły ananas :D a nadal ma więcej zwycięstw od Lando

1

@pres no i co wychodziło z tego ich dochodzenia do pola karnego? Jak później byli gaszeni jak pety

12

@pres nie wydaje mi się,polecam żebyś sobie obejrzał znowu pierwsze 30 minut

1


Widzę dopiero teraz że Enrique mocno się odkleił po meczu że myśli że w 11 na 11 też by awansowali jak oni przez 30 minut oddali jeden celny strzał xD

1

@JohnnySilverhand weź już się chłopie nie ośmieszaj z tym Araujo,ok popełnił jeden kosztowny błąd ale to nadal nasz najlepszy obrońca.Ile ty masz lat że tak to przeżywasz xD jeszcze piszesz jakieś śmieszne komentarze typu że inni piłkarze powinni go bić xD

1

@Sysia11 no jak kasuje kibica za koszulkę to chyba bieda u nich,co nie?

0

@AdrianFCB10 wczoraj grał tragicznie do czerwonej kartki? To chyba oglądaliśmy inny mecz bo do tej sytuacji nasza obrona grala bardzo dobrze i ten sam Araujo zaczął akcje na 1:0

2


A co to taka bieda w Maladze że kasują kibiców za koszulki xDDDD w sumie to mi ich nie szkoda

2

Sprzedać wszystkich,kupić wszystkich!!!
Myślałem że jak każdy się prześpi to przejdą wam takie głupie pomysły xD

1

@Albatros nietykalny:Marc,Araujo,Cubarsi,Kounde,Gundo,Yamal,Cancelo, Balde,Gavi,Pedri
Tykalni:wszyscy pozostali

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?