1

@Albatros nietykalny:Marc,Araujo,Cubarsi,Kounde,Gundo,Yamal,Cancelo, Balde,Gavi,Pedri
Tykalni:wszyscy pozostali

1

Komentarz usunięty

13

Widzę że kasztany już sprzedają Araujo,niektórym z was to chyba sufit na łeb spadł.Tydzien temu go pewnie kochaliście a teraz go chcecie sprzedawać xD że wam nie wstyd pisać takiego gowna

1

@eltores martw się o real madryciaku

0

Cancelo jakie idiotyczne zagranie...

0

Ale brzuch mnie zaczął boleć z nerwów xd

0

@MesQueUnClub96 wypluje te słowa młody człowieku

0

@bari_94 no i co z tego że dochodzili do pola karnego jak chuja robili,Mbappe miał tylko 1 niezły strzał przed czerwona

0

@bari_94 już wychydza marudy,kto zaczął akcje na 1:0? Tak,ten Araujo na rozegraniu

5

Komentarz usunięty

4

Brawo Yamal brawo Rapha
Pięknie panowie!!!

0

@VegetaPolska bo mogą

19


Najlpsze co dzisiaj zobaczyłem xDDDD

0

https://x.com/Varca_Owner/status/1779574304100978813
Tylko madryciak mógł coś takiego napisac,trenerem może i Xabi lepszy ale nie był lepszym piłkarzem od Xaviego

5


Masakra,to trzeba być na prawdę specjalna jednostka żeby odwalić takie gówno

0

@kamil7-97 pod stadionem,pozdrawiam

0

@konrad1661 zamawiany

1

Ale ramenik wjechał na obiadek,pychotka

0


Szkoda ze Gasly skończył w takim gównie jak Alpine,w toro rosso/Alpha tauri był totalnym kozakiem

0

@PW27 nie skreślalbym jeszcze chyba borussi,to tylko 1 bramka i grają u siebie

2

@FcPortoFan1999 tak,to był właśnie ten mecz

5


Ale to był dzik

0

@Sulimo a no racja,pomyliło mi się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld 2-0 po bramkach Lewego i Pedriego

2


Ja już jestem gotowy na meczyk,półfinał będzie nasz

1


Liga mistrzów jest nasza,nie ma przypadkow

4

@Khajio widzę że szybko chce skończyć granie na wysokim poziomie

3

@Gwyn no to teraz @MesQueUnClub96 musi stwierdzić u którego lepiej działa shazam :)

3

@MesQueUnClub96 Peter Schilling-Major tom,ogólnie polecam ściągnąć sobie shazama bo w takich sytuacjach cie uratuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?