MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Albatros nietykalny:Marc,Araujo,Cubarsi,Kounde,Gundo,Yamal,Cancelo, Balde,Gavi,Pedri
Tykalni:wszyscy pozostali
1
Komentarz usunięty
13
Widzę że kasztany już sprzedają Araujo,niektórym z was to chyba sufit na łeb spadł.Tydzien temu go pewnie kochaliście a teraz go chcecie sprzedawać xD że wam nie wstyd pisać takiego gowna
1
@eltores martw się o real madryciaku
0
Cancelo jakie idiotyczne zagranie...
0
Ale brzuch mnie zaczął boleć z nerwów xd
0
@MesQueUnClub96 wypluje te słowa młody człowieku
0
@bari_94 no i co z tego że dochodzili do pola karnego jak chuja robili,Mbappe miał tylko 1 niezły strzał przed czerwona
0
@bari_94 już wychydza marudy,kto zaczął akcje na 1:0? Tak,ten Araujo na rozegraniu
5
Komentarz usunięty
4
Brawo Yamal brawo Rapha
Pięknie panowie!!!
0
@VegetaPolska bo mogą
19
Najlpsze co dzisiaj zobaczyłem xDDDD
0
https://x.com/Varca_Owner/status/1779574304100978813
Tylko madryciak mógł coś takiego napisac,trenerem może i Xabi lepszy ale nie był lepszym piłkarzem od Xaviego
5
Masakra,to trzeba być na prawdę specjalna jednostka żeby odwalić takie gówno
0
@kamil7-97 pod stadionem,pozdrawiam
0
@konrad1661 zamawiany
1
Ale ramenik wjechał na obiadek,pychotka
0
Szkoda ze Gasly skończył w takim gównie jak Alpine,w toro rosso/Alpha tauri był totalnym kozakiem
0
@PW27 nie skreślalbym jeszcze chyba borussi,to tylko 1 bramka i grają u siebie
2
@FcPortoFan1999 tak,to był właśnie ten mecz
5
Ale to był dzik
0
@Sulimo a no racja,pomyliło mi się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld 2-0 po bramkach Lewego i Pedriego
2
Ja już jestem gotowy na meczyk,półfinał będzie nasz
1
Liga mistrzów jest nasza,nie ma przypadkow
4
@Khajio widzę że szybko chce skończyć granie na wysokim poziomie
3
@Gwyn no to teraz @MesQueUnClub96 musi stwierdzić u którego lepiej działa shazam :)
3
@MesQueUnClub96 Peter Schilling-Major tom,ogólnie polecam ściągnąć sobie shazama bo w takich sytuacjach cie uratuje :)