MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos no jest to słabe ale przez to maja sprzedać swój największy talent w obecnej drużynie?
5
@pt9 A jakich real ma wychowanków? żaden nawet Yamalowi nie dorastał do pięt
4
@Chaoss no i co zrobisz z tymi 200mln? Będzie musiał kupić kogoś i nie wiadomo czy się wpasuje do drużyny a Yamal to jest już nasz jeden z kluczowych piłkarzy.Raz już przewalilismy podobny hajs za Neymara
8
No i to był brazylijczyk,nie co ten Vini czy Rodrygo.Zawsze mnie śmieszyło jak zawodnicy druzyny przeciwko której graliśmy rzucali się do Neymara że próbuje ich ,,osmieszyc" ale jak oni go kopali chamsko przez cały mecz to było git
0
Ostatnio była tutaj dyskusja czy sprzedalibyśmy Yamala za 200mln i wielu użytkowników pisało że go by sprzedało,myślę że nie do końca sobą zdają sprawę jaki potencjał ma Lamine.Przypominacie sobie jakiegoś 16 latka który tak grał? Ja nie a oglądam piłek od 16 lat,trzeba na niego dmuchać i chuchać żeby nie doznał żadnej poważnej kontuzji i żeby mu nie odbiło bo to jest zawodnik na kolejne 15 lat topowego grania.
1
@Popitek12 ale popitek popatrz z drugiej strony,Max jest bliżej 20 niż 60
3
Jakoś szybko skończył nagrywanie Pedro :) świetnie zagrał w 1 sezonie, mam nadzieję że w 2 to powtorzy
1
@HighestInTheRoom widzę że masz jakieś urojenia bo nie jestem żadnym obrońca blm.Odnosnie tego co bym zrobił gdyby moja bliska osoba okazała by się pedofilem to tak skresllibym go z mojego życia,to że pójdzie na ,,Leczenie" nie zmienia tego co zrobil i to że mnie by to obrzydzalo
1
Komentarz usunięty
4
@HighestInTheRoom każdy zasluguje na 2 szanse mówisz? xD niezła odklejka.Mordercy,Gwalciele,pedofile i inni którzy zagrażają innym nie zasługują na 2 szanse
1
https://x.com/RBR_Daily/status/1772161181689536884
No i to są dobre informacja,z całym szacunkiem do Daniela mam nadzieję że dojdzie do tej zmiany.
0
@budel17 no ciężka sytuacja,patrząc na bezpieczeństwo kierowców to zdecydowanie czerwona flaga ale jakby dali czerwona to wyniki musieliby brać z sprzed 2 okrążen tej flagi a to by pewnie wpłynęło trochę na wyniki
1
Ale chłop się ośmieszył,myślał że będzie śmieszny a jednak coś mu nie wyszło
5
Teraz kolej na Leclerca xD
1
@Adriano99 wysłałem na priv
3
Polecam ten przepis,gdyby nie on to nie zjadłbym dzisiaj sniadania.8,5/10
0
@pt9 zdecydowanie,najlepszy jest mały goat z Japonii który demoluje amatora z Australii
2
Stake traktuje chociaż swoich kierowców na równo,Bottas miał dlugi pitstop to Zhou też będzie miał xD
0
Leclerc zbliza się do Sainza,zobaczymy co zrobi ferrari xD aj chociaż teraz wypadł że strefy drs
1
Na razie było warto wstać o 5 xD czyżby 1 dnf Maxa od Australii 2022?
2
To se pogadali xD
4
Piekny widok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do klubu wpływa oferta 5zł i 2 pary majtek cottonworld za Lewego.
Przyjmujecie?
1
@Kidd 1)Lec
2)Lec
3)RB
4)Ver
5)Lec,Ver,Per
1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Pia
8
No i to są prawdziwe freaki a nie jakieś fame mma xD
1
Mega słaba decyzja według mnie.Rozumiem że Albon jest lepszym kierowca ale to on się rozwalił swoim bolidem to dlaczego Logan ma mu oddać swoj bolid
6
@Zoker nie,jedynie kiedy mogłby wrócić to na jakiś 1 mecz towarzyski żeby zrobić mu po prostu godne pożegnanie
9
Jeden z najlepszych w historii,brał udział w największej/najlepszej rywalizacji w histori tego sportu z Prostem.Bardzo szkoda ze tak wcześnie odszedł z tego swiata
2
Dokładnie 17 lat w f1 zadebiutowal jeden z najlepszych kierowców w histori tego sportu,obok Leo mój największy idol z zycia czyli Lewis Hamilton.Mozna za nim nie przepadać ale umniejszają mu tylko ludzie którzy chyba nie rozumieja jak ten sport dziala