MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston teraz najważniejsze pytanie czy trafia z taką koncepcja i da im to jakaś przewagę czy jednak nie za bardzo.
1
Też od razu zwróciłem uwagę na przednie skrzydło merca bo wygląda zdecydowanie inaczej niż reszta stawki.
0
Czasami się zastanawiam jak można być tak głupim człowiekiem,ona serio kiedyś sobie zrobi krzywde
1
@Popitek12 nie,Doja Cat lepsza
2
Jedno z ładniejszych malowan w tym sezonie,miejmy nadzieję że będzie też szybki
1
@Forsyth chłopie masz poważny problem,weź może zrób sobie przerwę od internetu.Dlacsego według ciebie jestem niby platformersem? xD a już wiem Dapi wróciłeś,widzę że się stęskniłeś,kolejne konto przypadkowo usunąłeś?
1
@Forsyth pisałem to jak jeszcze nie edytowałem bo pierwsza część komentarza tak wygladala
6
@Forsyth no to nieźle odrzucenie xD chłop nazwał ją szlaufem bo uprawiała seks że swoim byłym,Tobie to chyba jakaś dziewczyna złamała twoje serduszko bo kolejny post w którym wrzucasz kobiety do jednego worka i nie widzisz problemu w mężczyźnie.
1
Męczennik,jak on to przeżył
1
@ranger3120 no wiem przecież,dzisiaj typ od cockulatora raczej by się tobie nie przydał a imię dziewczyny może i by się przydało w ten dzień xd
0
@ranger3120 niestety nie mam takich informacji
3
https://x.com/RedLightning420/status/1757316267692990715
No i to jest poważna analiza,takich ludzi się szanuje
11
Ale brameczka,pięknie porobił.Dla mnie to powinien być mocny kandytat na puskasa
8
Komentarz usunięty
1
17 lat a tak presją już na niego jest narzucania,Zdecydowanie najgłośniejsze nazwisko w f2 w ostatnim czasie
2
Youngsters i daje 26 letniego Rashforda xDDD
0
Ale Norman pięknie wypunktowal Wampira
0
@July_6_BcN no jak byli schorowani to chyba lepiej że się nie męczą,ja na ich miejscu też to bym zrobił.
0
@bari_94 poprostu obniżają cenę za niego,jak się polamie i będzie całe okienko transferowe kontuzjowany to City może trochę zejdzie z ceny xD
3
Patrząc na dzisiejsze zasady przy karnych to śmiesznie to wygląda trochę xD
0
GOAT
5
No i to jest plan
15
Bagietka czosnkowa to jest życie
19
Jeden z najlepszych rzutów wolnych w histori,coś pieknego tylko szkoda ze rewanz nie był taki piękny...
0
@Azi kolejny który nie umie czytać ze zrozumieniem,ty miałeś wysłać swoje zdjęcie a nie ja
0
@Kratos1990 no tak,jestem simpem bo pisze to co myślę,weź zrób rozbieg i walnij baranek w ścianę kretynie
0
@Azi no i co z tego? Wiem że z pozycji randoma łatwo oceniac wszystko i wszystkich,to wyślij swoje zdjęcie to ocenimy też czy może nie miałeś jakiegoś wypadku i jesteś piękny i naturwlny
0
@ronni37 @Kratos1990 widze że nie rozumiecie takiej prostej sprawy,nie chodzi już o wasze opinie bo do niej do nie dotrze ale np pod Ig albo takie jakie napisał @Azi ktore są żałosne,sami też na rzucacie takimi komentarzami swój kanon piękna ale musicie pamiętać że każdy ma inny kanon piekna
0
@pt9 oceniać można,ale pisać że co ona sobie ze zrobiła,że była taka ładna jest według mnie nie na miejscu,mówicie ze kobiety Teraz podarzaja za jakimś kanonem piękna i sami im trochę na rzucacie jakiś inny kanon.Juz nie mówię konkretnie o la bambie ale o komentarzami pod Ig gdzie miała kilkanaście tysięcy komentarzy o tym co niby sobie zrobila
0
@Kratos1990 Nie rozumiem takiego gadanie na te wszystkie osoby co sobie robią operacje plastyczne.Ona nie musi ci się podobać,to jest jej sprawa czy chciała sobie coś poprawić czy nie,tylko ona wie jakie miała być może kompleksy a ludzie się srają o to xD dajcie im żyć swoim własnym zyciem