1

@Kidd 1)Ver
2)Per
3)RB
4)Per
5)Max,Per,Lec

1)Max
2)Lec
3)Rus
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Tsu
9)Alb
10)Nor


1

@HighestInTheRoom Iniesta,Modric,De bruyne,Özil

4

https://x.com/gingerpiekatie/status/1765692977974804903
mmm ale pyszna sałateczka caprese aż ślinka cieknie xD

2

@mekston ale też ciekawe że ferrari wzięło akurat Bearmana który w ten weekend mógł odrobić duzo punktów w f2 bo na rezerwie mieli jeszcze Giovinazziego i Schwarzmana.Z drugiej strony fajnie ze go wzięli bo Ollie ma bardzo duży potencjal

3


Carlos nie pojedzie w wyścigu,jestem bardzo ciekawy jak się zaprezentuje Bearman

15


Co to za gówno xDDDD

3


Najlepsza kamera obecnie w f1,pokazująca chociaż odrobinę tego z czym kierowcy muszę się spotykac podczas kwalifikacji czy wyscigow

0

@MesQueUnClub_87 mam nadzieję że zrobiła to tylko zeby mieć spokój z tymi debilami

0

@JimMorrisonFCB chyba jakiś zespół k-popowy czyli jezeli chodzi o fandom to na to samo wychodzi

0


Nie wiem kto to ale to jest chore ze musi przepraszać swoich fanów że jest w zwiazku xD niezle ludzie mają nasrane w glowie

1


Najpierw nowe przednie skrzydlo a teraz Merc zaskakuje tylnym skrzydłem,miejmy nadzieję że nie będą mieć żadnych problemów w wyścigu i będziemy mogli zobaczyć potencja tego skrzydla

0

@Kengo mam tak samo ale raczej nie będzie to mozliwe żeby ktoś z niego wypad xD

4


No wygląda bardzo ciekawie ten tor ale jeszcze ciekawszy będzie jeden z zakrętów który ma być 70m nad ziemią.

7


Piekny był tamten Ajax,szkoda obydwu rewanży półfinałowych w tamtej edycji LM bo mógł byc piękny final a tak dostaliśmy jeden ze słabszych finałów w ostatnich latach

4


Musi byc to fajna zabawa ale niestety nie mam wolnych 120 tysięcy funtow

0

Komentarz usunięty

2


Duo którego nie chcieliśmy ale dostaliśmy xDD

0

https://zapodaj.net/plik-o9OlyFjLbx
Trzeba było zrobić piękna Rolfo,2 upgrady ma raczej zapewnione a może uda się nawet 3

5


Ale się dzieje syf w tym sporcie,najpierw wojna Redbullowa a teraz Ben Sulayem może mieć klopoty

0

@mekston według mnie wszystko się może zdarzyć,po transferze Hamiltona do Ferrari już chyba nic mnie nie zaskoczy nawet jakby Max by przeszedł do Merca już w 2025

0


No ciekawie,Helmut to chyba mieszka z tymi dziennikarzami pod jednym dachem bo widzę codzienne jego nowe wypowiedzi xD

3


Zgadzam się w 100%,Jos jest obrzydliwym typem który posunie się do wszystkiego żeby osiągnąć swój cel i wiadomo że z Hornerem nie był blisko.Wedlug mnie Max powinien odciąć się od ojca bo robi tylko niepotrzebny syf,no chyba że Max będzie dalej patrzył w ojca jak w obrazek

37


Pięknie haha

2

@Popitek12 spokojnie popitek,w następną sobotę będziesz miał powody do szczęścia i zapomnisz o tym co się wczoraj stalo

4


Chłop już widzi po 1 wyścigu jakie gówno mają i rezygnuje xD kto by pomyślał przed sezonem że ktoś będzie gorszy od Haasa a w sumie sam Haas bardzo solidnie się zaprezentowal

0

@priest9999 no niezbyt fajnie się zachował i rozumiem że był wściekły ale to nie jest sposób w jaki powinien reagowac

1


Yuki co robi xDD takim czymś sobie na pewno nie pomaga

2

0

@mekston a z drugiej Newey mówił że to oni mieli szybszy bolid,to tylko pokazuje jakie te 2 zespoly były blisko siebie

1

Myślałem że kupon już do kosza a tutaj Nunezik uratował,no i pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?