6

Sędzia oszukał Atletico

3


Widzę że Sainz i Logan znaleźli sobie nowe miejsce na sezon 2025,tylko się trochę pospieszyli

3


Widzę dopiero teraz że Najman sobie znalazł idealne miejsce dla siebie xD polski cm punk

1


Ktoś chętny?

0

@MesQueUnClub96 to jest jego corka

0


W końcu Rodman z kartą specjalna,jedna z najlepszych kart jaka grałem czy to zwykła czy ifem

0

@Fcbsoci1980 ale śmieszne gadanie,no tak Senna czy Schumacher nie mieli dominujacych bolidow i jeszcze to gadanie że Lewis wygrywal mistrzostwa tylko dzięki przewadze bolidu xD

0

@Joe_Barbaro zdecydowanie Xavi

0


Ciekawe rzeczy mogą się zdarzyć w najbliższych latach w ferrari,już w poprzednim sezonie było widać poprawę chociaż jest jeszce wiele do porawy.Jak myślicie Fred pomoże wrócić Ferrari na szczyt?

2


No ładnie sobie Lewis zarobi

4


Wystarczy dezodorant i zapalniczka i po problemie xD

0

@Cvzx oni te 0.7 to wyliczyli chyba że wsztkich kont,nawet tych już nieaktywnych xD

2


Trzeba zaorać ta firme

7


Suzuka zostaje do 2029 w kalendarzu,no i fajnie

1

@fcbarcafan19 myślę że tylko 3 zespoly są w grze czyli Merc,RB i Audi

5


xDD

2

@Xpert77 No jest kilka rozwiązań ale szczerze takiej bomby przed sezonem to się nie spodziewalem

0

Ciekawe co u Sainza xD chłop już przed sezonem musi sobie szukać nowego miejsca.Ciekawe czy będzie czekał na to co będzie się działo w RB czy może Mercedes będzie chętny na Carlosa

0

@partymaker może dobrze zrobi mu zmiana otoczenia bo jednak robi sobie nieźle wyzwanie

0

@AFA Inter miami

2


Grande Strategia xD

1

@P33ck poczekaj,dzień jeszcze się nie skończył i może ogłasza jeszcze Hamiltona do Ferrari xD

2


To chyba na serio się dzieje,zbyt dużo dobrych źródeł o tym pisze

0

@zadafcb duet Leclerc-Hamilton coś pięknego to by było,szczerze takie moje małe marzenie

0

@Xpert77 No mi też trochę nawet bardzo smierdzi

2

@ToWinaSedziego zgadzam się z tobą,jeżeli Merc da mu bolid którym będzie mógł walczyc o zwycięstwa to raczej się nigdzie nie ruszy

0

@ToWinaSedziego wątpię żeby już w 2025 by do nich dołączył,Lewis ma kontrakt z mercem do końca 2025 także jak już to od 2026 ale to też będzie ryzyko czy Ferrari buduję dobry silniki ale i tak daje male szansę że to się wydarzy

2


To juz chyba tradycją są te plotki o Hamiltonie w ferrari

0

@mekston to znaczy najpierw mieli brać silnik od Renault a później z cadillaciem chyba od 28

0

@TheNekro94 dokładnie tak jak napisałeś i że nie dodali by żadnej wartości do obecnej stawki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?