MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widzę takie paczki to coś się we mnie gotuję,jak można mieć takie szczęście żeby trafić takie 2 karty
11
Piekna gra
0
@Peciak czyli to ambasada jest za to odpowiedzialna,jaki mieli cel? Chcieli przejąć stronę może xD
1
Dziwne ze dopiero teraz takie coś wprowadzaja
0
@tomcias10 miałem Schmeichela ale teraz używam Alisson bo Peter mnie wkurwił w 1 meczu
1
@Colin94 bo niestety nie ma innej gry na rynku a człowiek lubi sobie pograć
0
Jestem tylko po 3 meczach w Fut champions i widzę że w tym tygodniu będą niezle jaja z bramkarzami,3 mecze i 3 wylewy mojego czy mojego przeciwnika bramkarza.
5
Kacper Sztuka w f3,w końcu oficjalnie.Teraz trzeba trzymać kciuki żeby się osiągal jak najlepsze wyniki
0
@gumaz badam się regularnie,także polecam wam też się badać regularnie
2
Ale beznadziejna nazwa xD chociaż i tak nikt nie będzie wymawial pełnej nazwy ale i tak slaba
2
@PatrychoO pieniądz jest najważniejszy dla ea,ziobro zaskoczenia
1
Ile ja bym dał za trafienie takiej Hansen czy Smith
1
@Zoker genialny zawodnik i niestety okradziony ze złotej piłki w 2013
0
@tristan87 no widzisz a już jest w tym najlepsza
4
Zdecydowanie najbardziej irytująca osoba na Twitterze w 2024 i to zdecycydowanie
0
Malowanie McLarena na sezon 2024.Troche nudne już to malowanie tak jak malowanie RB,fajnie by było jakby wrócili do takiego malowania jakie mieli np w 2007 czy 2008
0
@TheNekro94 nie ogladalem
0
@takisobiektos wiem ale i tak beka
0
Co tu robi Alisson,Theo i Leo xD
0
Spore zaskoczenie
1
@FcPortoFan1999 no właśnie,że Lapcio jeszcze na to nie wpadł to nie wiem xD
0
To jak nie Mourinho to może Zidane na pół roku? Wyklaszcze nam LM i odejdzie jako człowiek z sukcesami u nas
0
2023 to taki hit xD Perez ma szczęście że RB nie miał kogo za niego wsadzić kto byłby w stanie regularnie stawiać na podium
0
Jeszcze wczoraj patalachy z feyenordu zepsuli kupon na 3 stówki,ciężki dzień wczoraj byl
0
@Striker syn też nie lepszy bo może kupować of takich właśnie typiar
6
Polska Ice spice xD każdy kto chodzi na takie gówno powinien być zamykany w psychiatryku
4
To juz jest ten sam poziom co alkoholicy i narkomani xD
0
https://x.com/FUTZONEFIFA/status/1746279320358732166
Śmieszne,pewnie toty dostanie Alisson mimo że niczego nie wygrał zamiast Mareczka który był kluczowa postacią przy naszym mistrzostwie i najebał czystych kont jak pojebany
0
@michal26 odnosze się do wpisu tego papieża
0
@michal26 ja widziałem taki filmik ale to trzeba nie żyć w swojej bańce prawicowej i nie być debilem