MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MESSIah16 chorzy ludzie
0
@vangoor wiem o tym ale i tak wolałbym żeby cała ta 3 tutaj została i żeby przyszedł inny trener
0
@vangoor zdecydowanie nie,trójka która wymieniłeś już pokazała w naszej drużynie że mogą na bardzo wysokim poziomie a po ich sprzedaży trzeba by kupić nowych zawodników którzy mogli by nie wypalic
4
@LM10GOAT wszystkie
0
@koziar ale na razie Merc i McLaren się nie rozchodzą,ostatnio przedłużyli umowę jeżeli chodzi o silniki do 2030 i też już mogą pracowac w nowym tunelu aerodynamicznym,także według mnie mogą mu dać dobry bolid co było już widać w 2 połowie poprzedniego sezonu.W 2026 będą całkowicie inne silniki niż teraz i Merc umie zbudować dobry silnik co pokazali w 2014,takze wszystko się może wydarzyć
0
@koziar czemu tragedia? McLaren jest w stanie spokojnie dać mu bolid którym będzie mógł walczyc o mistrza
0
Bardzo dobra informacja,oby w następnym sezonie Lando wygrał swoj pierwszy wyścig bo to jest już ten czas żeby zrobić kolejny krok do przodu
2
@VegetaPolska szkoda ze tobie się nie układa w całość z kobietami xD
1
Pięknie się bawią w ea,wedlug nich większa jedt szansa na trafienie 1 z 10 kart toty które były do trafienie przed 19 niż 1 z 22 xD takie zagrywki chyba nie powinny być legalne no ale hajs się zgadza.Naprawde szkoda ze na rynku nie ma żadnej dobrej alternatywy bo przez to maja monopol na rynku piłkarskim i mogą takie gówno robic
7
Najpierw kozaczył bez koszulki a później płacz xD
1
Leclerc przedłużył kontrakt z Ferrari,dla ferrari dobra wiadomość ale czy dla Charlesa będzie dobra się zobaczy
4
Jak od drewna się odbiło xDDD
0
@Davvd super,jest się czego cieszyc
0
@Janas11224 to słaba masz pamiec
0
@Janas11224 profesjonalista który przepierdolil 3 bramkowa przewagę 2 lata pod rząd w lm? Profesjonalista w lidze ale nie ogolnie
0
To jest skandal że GOAT dostał toty dopiero jako 12 zawodnik
1
Dobrze ze teraz dzięki mediom społecznościowym nie dochodzi do wojny i nie giną niewinni ludzie,brawo Elon
1
@Rewolucja123 Rekina
1
@hayek akurat Vegas było bardzo dobrym wyścigiem,jednym z lepszych w poprzednim sezonie
0
@barcafan1789 Eusebio o wiele lepszy,zagrałem tym Bestem na wypożyczenie i szczerze niczym mnie nie zachwycił ale to też zależy od tego jak grasz
1
@lucas/catalan no trochę za dużo,ale jeżeli będzie możliwe takie ściganie jakie było w Las Vegas to spoko ale jak będzie kolejne miami to bedzie tragedia
4
Kolejny uliczny tor od 2026,pewnie wejdzie za tor w Barcelonie bo wątpię żeby były 2 wyścigi w Hiszpani.Macki Pereza sięgają już aż do F1...
41
Lewy powienien być ostatnia osoba która coś kwestionuje bo sam gówno gra,zamiast stać w polu karnym jak na 9 przystało która chyba Jeszce jest to se biega w środku pola
16
@TR3YWAY całe życie grał jako 9 i żył z podań kolegów a u nas mu się coś jebło pewnego ranka i postanowił ze zostanie rozgrywającym jak Iniesta xD dramat
0
Chciałbym poznać historie tej listy jak była robiona,najważniejsze że cypisa nie ma na tej liście i mogą go puszczać
0
@RafiVeB niepotrzbnie poprawiałeś bo to co napisałem to prawda
0
@Kgorecki2500 tak,kobiet
0
Dodanie kobiet i ewolucji do eafc to są zdecydowanie 2 najlepsze rzeczy które ea zrobiło w ostatnich latach,za niewielkie pieniądze można mieć kartę na poziomie toty
2
Wędkarze to dzziwni ludzie,nikt normlany nie patrzy na rybę myśląc jak ja wyruchac xD
2
@draxidox a tego twitta pewnie napisał jakiś 30 letni polaczek z zakolami w skinny jeans i w kuszulce Hugo boss/TH i zadowolony i jeszcze coś pisze o czyimś ubiorze xD