5

@MESSIah16 chorzy ludzie

0

@vangoor wiem o tym ale i tak wolałbym żeby cała ta 3 tutaj została i żeby przyszedł inny trener

0

@vangoor zdecydowanie nie,trójka która wymieniłeś już pokazała w naszej drużynie że mogą na bardzo wysokim poziomie a po ich sprzedaży trzeba by kupić nowych zawodników którzy mogli by nie wypalic

4

@LM10GOAT wszystkie

0

@koziar ale na razie Merc i McLaren się nie rozchodzą,ostatnio przedłużyli umowę jeżeli chodzi o silniki do 2030 i też już mogą pracowac w nowym tunelu aerodynamicznym,także według mnie mogą mu dać dobry bolid co było już widać w 2 połowie poprzedniego sezonu.W 2026 będą całkowicie inne silniki niż teraz i Merc umie zbudować dobry silnik co pokazali w 2014,takze wszystko się może wydarzyć

0

@koziar czemu tragedia? McLaren jest w stanie spokojnie dać mu bolid którym będzie mógł walczyc o mistrza

0


Bardzo dobra informacja,oby w następnym sezonie Lando wygrał swoj pierwszy wyścig bo to jest już ten czas żeby zrobić kolejny krok do przodu

2

@VegetaPolska szkoda ze tobie się nie układa w całość z kobietami xD

1


Pięknie się bawią w ea,wedlug nich większa jedt szansa na trafienie 1 z 10 kart toty które były do trafienie przed 19 niż 1 z 22 xD takie zagrywki chyba nie powinny być legalne no ale hajs się zgadza.Naprawde szkoda ze na rynku nie ma żadnej dobrej alternatywy bo przez to maja monopol na rynku piłkarskim i mogą takie gówno robic

7


Najpierw kozaczył bez koszulki a później płacz xD

1


Leclerc przedłużył kontrakt z Ferrari,dla ferrari dobra wiadomość ale czy dla Charlesa będzie dobra się zobaczy

4

Jak od drewna się odbiło xDDD

0

@Davvd super,jest się czego cieszyc

0

@Janas11224 to słaba masz pamiec

0

@Janas11224 profesjonalista który przepierdolil 3 bramkowa przewagę 2 lata pod rząd w lm? Profesjonalista w lidze ale nie ogolnie

0


To jest skandal że GOAT dostał toty dopiero jako 12 zawodnik

1


Dobrze ze teraz dzięki mediom społecznościowym nie dochodzi do wojny i nie giną niewinni ludzie,brawo Elon

1

@Rewolucja123 Rekina

1

@hayek akurat Vegas było bardzo dobrym wyścigiem,jednym z lepszych w poprzednim sezonie

0

@barcafan1789 Eusebio o wiele lepszy,zagrałem tym Bestem na wypożyczenie i szczerze niczym mnie nie zachwycił ale to też zależy od tego jak grasz

1

@lucas/catalan no trochę za dużo,ale jeżeli będzie możliwe takie ściganie jakie było w Las Vegas to spoko ale jak będzie kolejne miami to bedzie tragedia

4


Kolejny uliczny tor od 2026,pewnie wejdzie za tor w Barcelonie bo wątpię żeby były 2 wyścigi w Hiszpani.Macki Pereza sięgają już aż do F1...

41

Lewy powienien być ostatnia osoba która coś kwestionuje bo sam gówno gra,zamiast stać w polu karnym jak na 9 przystało która chyba Jeszce jest to se biega w środku pola

16

@TR3YWAY całe życie grał jako 9 i żył z podań kolegów a u nas mu się coś jebło pewnego ranka i postanowił ze zostanie rozgrywającym jak Iniesta xD dramat

0


Chciałbym poznać historie tej listy jak była robiona,najważniejsze że cypisa nie ma na tej liście i mogą go puszczać

0

@RafiVeB niepotrzbnie poprawiałeś bo to co napisałem to prawda

0

@Kgorecki2500 tak,kobiet

0


Dodanie kobiet i ewolucji do eafc to są zdecydowanie 2 najlepsze rzeczy które ea zrobiło w ostatnich latach,za niewielkie pieniądze można mieć kartę na poziomie toty

2


Wędkarze to dzziwni ludzie,nikt normlany nie patrzy na rybę myśląc jak ja wyruchac xD

2

@draxidox a tego twitta pewnie napisał jakiś 30 letni polaczek z zakolami w skinny jeans i w kuszulce Hugo boss/TH i zadowolony i jeszcze coś pisze o czyimś ubiorze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?