MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Salah jest kozakiem ale według mnie nie jest najlepszym piłkarzem w histori premier league a nawet nie wiem cxy by się znalazł w top 10
2
@Volk a po co? Żeby u nas grał gówno?
2
@hayek no ja też nie mam problemu ale teraz przez te paczki większą ilość osób może sobie pozwolić na takiego Mbappe którym czasami wystarczy po prostu biec bo przepchnie wszystkich i strzeli ci bramke
0
@Faro poza ambasadorami to wygląda to na razie bardzo słabo także polecam nie robić sobie nadziei
1
Niesamowite w jak szybkim tempie ea fc stało się gra p2w już trochę to było widać w fifie 23 jak zaczęli wypuszczać paczki za 500k ale myślałem że w tej edycji będą stopniowo wprowadzać coraz droższe paczki a jeszcze przed oficjalna premiera dali paczki za 400k xD Zagrałem sobie teraz 3 meczyki i oczywiscie u każdego przeciwnika ten zajebany potm Mbappe który przy tych paczkach był zrobiony przez praktycznie każdego kto wydaje na to hajs
0
@BulaKG z nim nie ma co liczyć na dyskusje,wszyscy imigranci są tutaj nielegalnie według niego
3
@Cotutajsiedzieje jechany przez pisowców i konfederatow czyli osoby które mają ból dupy od wyborów xD ciężki okres musisz mieć w życiu,Messi nie gra meczy to zostało ci pisanie o imigrantach
10
https://zapodaj.net/plik-jtrlf8vdac
Dzisiaj na obiad wjeżdża taki potwór
2
Wielki zasadowiec,sztywny git Denisek zostal pokonany przez szminke xD
0
@Ptasior też nad tym ubolewam
0
@HavertzKai Nie ma miejsca dla damskich bokserow w naszym klubie
0
Najlepszy skład kierowców w następnym sezonie f2 już chyba znany.Jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi Antonelli z Bearmanem w zespole
2
@Popitek12 zdecydowanie 2 miejsce w lidze mistrzów bo Xavi to jednak nasz czlowiek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Cotutajsiedzieje ale Musisz mieć smutne życie,piszesz tylko o Messim i imigrantach.Wstaw jeszcze jakiś wpis z end wokeness to już całkowicie podsumujesz siebie xD
2
Patrząc na gorące to jedyny plus naszej obecnej sytuacji w klubie jest taki że pseudo Kibice przestaną kibicować temu klubowi i wcale mnie nie dziwi że w tej grupie znajduje się największy hipokryta i psychofan Leo tej strony.Adios
1
@Peciak ale ty teraz musisz mieć ból dupy,niesamowite i śmiesznie się na to patrzy jak płaczesz na tej stronie i na prawdę ci współczuję
1
@TheNekro94 MŚ: 1
Miales w jego wieku MŚ?
1
Co to w ogóle za pytanie xD każdy kto wybrałby zwyciestwo na Monzy zamiast mistrza w Haasie ma chyba coś z glowka
3
https://x.com/kuba_cule7/status/1737013412951998863
Zawsze śmiesza tacy ludzie xD myślałem że tylko u nas są takie osobniki którzy się uważają za argentyczykow i mieszkają w Miami bo teraz gra tam Leo
3
Czy każdy madryciak musi być upośledzony? Zamiast cieszyc się że można było oglądać tych 3 genialnych pomocników to wstawia takie gówno posty a po 2 kiedy Modric kopal się po czole w Chorwacji to Xavi razem z Iniesta dominowali w piłce klubowej i w reprezentacji
8
@mekston tak samo jak kazdy inny dzien
1
To se pogadali xD
3
@Culer9002 to @MesQueUnClub96
1
Co za zjeb z gwizdkiem
0
@Matix90 za żadne pieniądze bym go nie sprzedal
1
No w końcu coś wypadło z paczki z ikona
https://zapodaj.net/plik-G3jVkhgwv3
2
Cały filmik czekałem aż w coś uderzy a tu jednak mu się udało xD
6
https://x.com/FightHaven/status/1730783854103777666
Nawet w spokoju nie dadzą człowiekowi obejrzeć walki...
0
Pizza,Kebab czy burger? Ja chyba najbardziej lubię burgera takiego dowalonego z min 200g wołowiny,boczkiem i z karmelizowana cebulką no poprostu pychota