MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@Popitek12 Portugali i Al nasr bo gra tam GOAT
1
No to Lewis w przyszłym sezonie pewnie zostanie pierwszym kierowca z 200 podiami w karierze a Max dołączy do klubu 100
1
@Popitek12 Ronaldo
1
Byłem dzisiaj na nowej Godzilli i powiem wam krotko,ten filmy to czysty rozpierdol.Jeden z najlepszych filmów w tym roku,za każdym razem jak Godzilla się pojawiała na ekranie to czuć było grozę i jej moc zniszczenia a nie to co w tych amerykańskich filmach
1
@Tom0VeB nigdy nie miałem takiego problemu,po prostu kupuje to co mi się podoba i nawet nie zwracam uwagę na modela a poza tym w Polsce jest sporo osób czarnoskórych czyli trafia na osoby które będą tym produktem zainteresowane
0
@Tom0VeB również sie nie zgadzam z normalizowanuem tego ale mam z tym problemu,każdy z nas odpowiada za siebie a jeżeli ktoś myśli że jest to dla niego zdrowe to jest to jego problem
2
@Tom0VeB ale co to za różnica czy model będzie biały czy czarny? Tu chodzi o ubranie jak wygląda na człowieku.Naprawde nie wiem gdzie można widzieć problem w tej sytuacji
0
@Tom0VeB chodzi przede wszystkim o różnorodność bo tacy jesteśmy na co dzień.czy na ulicy widzisz tylko chudych ludzi albo tylko białych?
2
@Tom0VeB o Jezu straszne gruby facet pracuje jako model,no nie wierzę.Musisz mieć na prawdę poważne problemu w życiu że takie coś cie rusza
3
@HighestInTheRoom ale jakie poprawne? Przecież każdego kolory skóry modela znajdziesz na tej stronie,chłop se wybrał zdjęcie które akurat mu pasuje pod narracje
2
@Tom0VeB nawet jeśli jest do Polski to co za różnica czy dziecko będzie białe,czarne czy żółte to jest tylko model/modelka a ty kupujesz tylko ubranie xD W Polsce nie ma czarnych dzieci?
6
Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby przywalić się o kolor skóry dziewczynki,to trzeba naprawdę być delikatnym i wrażliwym człowieczkiem a po drugie Reserved ma sklepy nie tylko w Polsce i co on myśli że w każdym kraju będą robić sesje zdjęciowe? xD
1
@Popitek12 umiem po prostu docenić genialnych sportowców z dyscyplin które oglądam a Max jak najbardziej do takich nalezy
0
@NeroTFP1 a Kubica na którym będzie?
3
@TheNekro94 Max okradziony
3
Genialna metoda wychowawcza,ignorować dziecko dopóki nie zrobi czegoś co od niego oczekujesz a później tacy ludzie się dziwią że dzieci ich nie odwiedzają xD
0
@KamQiX to poproszę na pv ten inny link :)
0
A co się stało że strumyk nie działa?
0
Ciężkie życie dla kibiców ferrari od 15 lat,trzymajcie się tam jakoś
0
@Barcasub ale u Cancelo tego nie czuć,topka bocznych obrońców w tej grze
0
3 miesiąca po premierze gry można już zrobić Cancelo który jest kozakiem w tej edycji i będzie miał 5/5 nieźle xD
https://zapodaj.net/plik-PqWBUjLm7v
2
Tylko u chorych ludzi są takie tradycje,kto normalny wkłada hajs do pierogów i nie gadajcie że to jest tradycja bo to jest obrzydliwe i niebezpieczne
45
Zajebisty prezent,pomysłowa babka z jej mamy
4
@Cotutajsiedzieje najbardziej zjebany prawicowy profil na Twitterze,idealnie do ciebie psauje
5
Ogólnie lubię ryby ale karpia to nienawidzę,dużo ości i śmierdzi a tak ogólnie z ryb lubię najbardziej filet
10
https://x.com/kreciktoja/status/1738705796429463827
Chłop co próbował zatrzymać autobus no debil po prostu xD
0
To są chorzy ludzie którzy tak mowia
Dziaciatko albo gwiazdor xD
2
@mekston No ja też mam tak samo z lampardem i De bruyne,inne pozycje niż Salah i ciężko ich porównać ale jednak stawiam ich wyżej od egipcjanina
0
@mekston No może i tak nie robiłem jeszcze analizy,może gdzieś pod koniec top 10 by się znalazło miejsce dla niego