0

@KrychaFCB ale wiesz ze możesz mu to napisać pod jego komentarzem a nie zakładać kolejny watek

0

Można już głosować na toty w ea fc
https://www.ea.com/en-au/games/ea-sports-fc/fc-24/toty
Ja tak zagłosowałem mysle że w większości będzie się zgadzać z tym co będzie w grze
https://zapodaj.net/plik-vHc4J6CgHw
https://zapodaj.net/plik-qyyrriSaCT

11

https://x.com/chuuellia/status/1744106302136103107
Gra dzieciństwa,zawsze mieszałem wszystko że sobą xD

0

@Striker


Teraz to zobaczyłem,
To jednak ten chłop jest glupszy

0


No chłopu coś nie wyszło,myślał że on ja porobił a to ona go porobiła xD

2


W mercu w końcu zrozumieli ze od 2 lat stoją w miejscu z bolidem po nieudanej koncepcji zero sidepods,niby wygrali wyścig w Brazylii ale to tylko pogorszyło sprawę xD Teraz albo trafia z bolidem albo będzie znowu klapa

1


Dobra dawać mnie ten sezon już,na razie człowiek ma nadzieję że to będzie dobry sezon z walka nie tylko o 2 miejsce i oby te nadzieję nie znikły po 4 wyscigach

1

@ranger3120 hot,sam mam i jestem przystojnym kawalerem,tak babcia mi mowi

3


@VegetaPolska to twoja szansa żebys pogadał z dziewczyna

7


Urodziny obchodzi dzisiaj jeden z najlepszych sportowców w histori,genialny człowiek i kierowca

0

@gumaz jak nabjbardziej,nawet bym stawiał wyżeł niż zp

1

https://zapodaj.net/plik-fI7r2fP4i6
Najlepszy LO w grze już z ostatnim upgradem,piękna Baska

1

@Transu96 kiedy trafi kolejna grywalne kartę w eafc


1


Co to kur.. jest xD

0

@Lukiss no jak tak kiedyś było to miało wtedy sens ale teraz sensu to nie ma

15


Od dzisiaj 3/4 to 0,7
Ahh te nowe pokolenie takie głupie a stare chyba jeszcze glupsze xD

0

Powiem wam że w fifie/eafc stało się zbyt proste zbudowanie kozackich składów,już w styczniu mam taki skład że tylko topowe karty będą go mogły ulepszać.Kiedys to w takiej Fifie 17 to człowiek grał jakimś całym złotym składem do marca i dawał radę a teraz nie ma na to szans
https://zapodaj.net/plik-mB50DZLLnx
Tak to właśnie wyglada niestety

2


Ale pięknie wyjasniony

2

@tadzik447 nic się nie zmieniło, @Comentateiro dalej bedzie pisał o Xavim do grudnia tylko nie pisze którego roku

1

No powiem wam ze zacząć gorzej nowy rok ode mnie to jest ciężko,szedłem po ciemku z 3 kieliszkami szampana i się wyjebałem na łóżko xD

0

Dobrze ze juz ostatnie 13 minut tego roku,strasznie mnie ten rok zmęczył

3

@MesQueUnClub96 za dużo piccolo młody

0

Roxie Wegiel,Viki Gabor czy Sara James? Która jest najlpsza artystka?

5

Kucharek kiedy zobaczy Roxie na sylwestrze 2023:


0

Ale się najadłem sushi,coś pysznego

1

@gumaz nie do mnie pytanie ale poszedłbym z kucharkiem i dodim,zawsze chciałem trojkat

2

Komentarz usunięty

0

@gumaz a szkoda gadac,dobre chłopaki zawsze siedzą za niewinnosc

1

Witam po 2 dniowych wakacjach
Chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku i żebysmy w końcu wrócili na dobre a Madryciakom i kibicom innych klubów życzę jak najgorszych wyników
Pozdro wariaty

1

@Rust_Cohle a podeślesz na priv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?