MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB ale wiesz ze możesz mu to napisać pod jego komentarzem a nie zakładać kolejny watek
0
Można już głosować na toty w ea fc
https://www.ea.com/en-au/games/ea-sports-fc/fc-24/toty
Ja tak zagłosowałem mysle że w większości będzie się zgadzać z tym co będzie w grze
https://zapodaj.net/plik-vHc4J6CgHw
https://zapodaj.net/plik-qyyrriSaCT
11
https://x.com/chuuellia/status/1744106302136103107
Gra dzieciństwa,zawsze mieszałem wszystko że sobą xD
0
@Striker
Teraz to zobaczyłem,
To jednak ten chłop jest glupszy
0
No chłopu coś nie wyszło,myślał że on ja porobił a to ona go porobiła xD
2
W mercu w końcu zrozumieli ze od 2 lat stoją w miejscu z bolidem po nieudanej koncepcji zero sidepods,niby wygrali wyścig w Brazylii ale to tylko pogorszyło sprawę xD Teraz albo trafia z bolidem albo będzie znowu klapa
1
Dobra dawać mnie ten sezon już,na razie człowiek ma nadzieję że to będzie dobry sezon z walka nie tylko o 2 miejsce i oby te nadzieję nie znikły po 4 wyscigach
1
@ranger3120 hot,sam mam i jestem przystojnym kawalerem,tak babcia mi mowi
3
@VegetaPolska to twoja szansa żebys pogadał z dziewczyna
7
Urodziny obchodzi dzisiaj jeden z najlepszych sportowców w histori,genialny człowiek i kierowca
0
@gumaz jak nabjbardziej,nawet bym stawiał wyżeł niż zp
1
https://zapodaj.net/plik-fI7r2fP4i6
Najlepszy LO w grze już z ostatnim upgradem,piękna Baska
1
@Transu96 kiedy trafi kolejna grywalne kartę w eafc
1
Co to kur.. jest xD
0
@Lukiss no jak tak kiedyś było to miało wtedy sens ale teraz sensu to nie ma
15
Od dzisiaj 3/4 to 0,7
Ahh te nowe pokolenie takie głupie a stare chyba jeszcze glupsze xD
0
Powiem wam że w fifie/eafc stało się zbyt proste zbudowanie kozackich składów,już w styczniu mam taki skład że tylko topowe karty będą go mogły ulepszać.Kiedys to w takiej Fifie 17 to człowiek grał jakimś całym złotym składem do marca i dawał radę a teraz nie ma na to szans
https://zapodaj.net/plik-mB50DZLLnx
Tak to właśnie wyglada niestety
2
Ale pięknie wyjasniony
2
@tadzik447 nic się nie zmieniło, @Comentateiro dalej bedzie pisał o Xavim do grudnia tylko nie pisze którego roku
1
No powiem wam ze zacząć gorzej nowy rok ode mnie to jest ciężko,szedłem po ciemku z 3 kieliszkami szampana i się wyjebałem na łóżko xD
0
Dobrze ze juz ostatnie 13 minut tego roku,strasznie mnie ten rok zmęczył
3
@MesQueUnClub96 za dużo piccolo młody
0
Roxie Wegiel,Viki Gabor czy Sara James? Która jest najlpsza artystka?
5
Kucharek kiedy zobaczy Roxie na sylwestrze 2023:
0
Ale się najadłem sushi,coś pysznego
1
@gumaz nie do mnie pytanie ale poszedłbym z kucharkiem i dodim,zawsze chciałem trojkat
2
Komentarz usunięty
0
@gumaz a szkoda gadac,dobre chłopaki zawsze siedzą za niewinnosc
1
Witam po 2 dniowych wakacjach
Chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku i żebysmy w końcu wrócili na dobre a Madryciakom i kibicom innych klubów życzę jak najgorszych wyników
Pozdro wariaty
1
@Rust_Cohle a podeślesz na priv?