0

Myślę za mamy tak dobrych bramkarzy że nie ma potrzeby powrotu Wojtka

12

Jak się wie że pewnego poziomu się nie przeskoczy to można mówić że tą drogą się nie pójdzie aczkolwiek pewien bramkarz Realu śpiewał będąc w Atletico jaki to real jest zły a teraz całuje ich herb haha

0

@ferdas_rawa dla mnie mać 5 mln za gościa który nic nie pokazuje od kilku lat

2

Dla mnie to skandal za takie pieniądze . Już jestem zły . Przecież ten koleś powinien u nas zarabiać max 5mln. My wypożyczamy to ktoś płaci 20procent a my płacimy 100procent. Lepiej było zostawić Fatiego i obyłoby się bez kombinacji.

1

Tu akurat pewnie chodzi o dwie rzeczy i brak kasy więc szkoda wtopić i druga sprawa że nie wiadomo co po nim się spodziewać

1

@torondirn płacić za to że był to chyba lekka przesada a teraz jak zacznie strzelać to za rok powie że chce więcej kasy i wtedy zamiast płacić te ok 8/10 mln to my będziemy musieli dać mu 12/15 mln taka jest różnica

2

Płacić takiemu 10mln ??? Chyba sobie jaja robią. To znaczy że z nami wcale nie jest tak źle. Trzeba było Fatiego zostawić i dawać więcej szans. Nie mogę przeżyć że za takie pieniądze bierzemy takie odpady ale oczywiście będę mu kibicował

0

Ja nie wiem co jest ale co by Barca nie zrobiła to wiecznie jest za mało. Sprzedany 10 graczy a i tak będzie źle

0

Teraz będzie kombinował żeby jak najwięcej kasy skubnąć nic nie robiąc . Ciekawe czy mają L4 ??? Dostaje 80% wypłaty ? Klub wtedy zawsze może powiedzieć że zaoszczędził na pensji hehe

5

Wolę swojego Fermina niż tego pazernego dzieciaka na kasę szejków

2

@igoliwerwitaofficial czytałeś czy tylko na główek że się czepiasz deco ? A może tylko dla zasady bo fajnie

0

Zastanawiam się czy nie jest to wszystko robione z za duża pompą??? Yamal jest mega dobry ale sytuacja Fatiego trochę mnie ogranicza

9

Albo pokażę ambicje do grania albo do pobierania kasy. Są tylko dwa wyjścia .

0

@Karol145 tak skorzystali a powiedz ile wygrali pucharów ?

2

W Mediolanie lubią dziadków i nic im z tego nie wychodzi. Ile czasu jeszcze musi minąć żeby to zrozumieli?

0

Messi to Messi wiadomo ale w życiu nie powinien zarabiać takich pieniędzy. Mógł zarabiać najwięcej w klubie wiadomo ale jakbyśmy mieli drabinkę płacowa z której nie byłoby wyjścia to nie byloby długu a my podnosiliśmy pensje za dobry sezon a gość ma 3 lata kontraktu jeszcze to był absurd.

4

Mogę się dorzucić oby tylko on a nie rashford

0

Jak ja nie chcę go u nas to szok. Może się mylę i będzie spoko ale mam wrażenie że lepiej postawić na kogoś ze szkółki niż ściągać Rashforda

3

Bierze kolegę to normalne a kogo ma wziąć nie znajomego ? Też bym szukał wśród swoich żeby dobrze współpracować

1

@pep71 raczej w nowym sezonie bo ten już się skończył praktycznie albo inaczej kończy się w tekście rozpoczynającego sezonu

2

Dla Barcy nie ważne będzie ktoś następny ale dla Nico to duży błąd bo w Bilbao z całym szacunkiem ale pucharów to za dużo nie wygra

1

Nawet nie powinien na ich mówić czy Barca jest w zasadzie 1:1 czy nie. Slam nie taki gość nie powinien być prezesem .

1

Czyli ta informacja jest potwierdzeniem odpalenia Marka . Obyśmy tylko na nim coś zarobili

1

Będziemy grać na Mini Estadi !!!!!

0

@kacperFCB_ nie powiedziałem że normalne tylko wasze pieprzenie że go nie było i że jest zerem itd to wy jesteście zera bo gówno wiecie o całej sytuacji ale w necie każdy mordę ma mocną. A dwa starasz się być ale na pewno nie byłeś .Jeszcze jedno skąd wiesz że byli kolegami ? Może tylko ze sobą pracowali . Dziękuję dobranoc.

2

@kacperFCB_ dla ciebie nonejmy dla kogoś nie a może jest też różnica czasowa i to nie było w czasie pogrzebu. Gość robi co chce i nikt nikogo nie zmusi że ma być na pogrzebie kogoś. Ty chodzisz to każdego znasz ???

3

Pieprzycie farmazony wszyscy. Nie znacie sytuacji Diaza. Może nie miał połączeń żeby dotrzeć może był związany jakimś kontraktem gdzie musiał być może po prostu nie pałali do siebie sympatią i to że Jota miał jego koszulkę nic nie zmienia bo od tamtej pory mogło się dużo zmienić w stosunkach między nimi . Łatwo jest pisać nie znając powodów

1

Kto te zmienne zaakceptował? Jakbym znał je wcześniej to od razu bym spisał je na straty. Przy takim grajku trzeba było ustalić 10 bramek to za 2 lata byśmy otrzymali kasę

3

Myślę że braciszek też swoje palce w tym maczał i go namawiał do zostania

6

To będzie dobry przykład jak zmarnować swoją karierę bo na pewno nie osiągnie w Bilbao tyle co by osiągnął w innym wielkim klubie nie mówię już o samej Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?