0

@Tridente2015 ale twierdzisz że pinto był słaby??? @masik86 Wojtek lepszy ??? Moim zdaniem musi to udowodnić

6

Szczęsny może być drugim Jose Pinto pozytywnie zakręcony trzymający poziom i szatnie razem

17

Super zachowanie Olmo plus bardzo fajne zachowanie Chorwatów że go wpuścili do szatni żeby mógł im coś powiedzieć

0

@HypeR No jak o kim o neymarze tylko może ców mi się kliknęło nie tu gdzie trzeba

0

@HypeR to że jeżeli będzie chciał zarabiać więcej niż najniższa krajowa w Hiszpanii to może wybrać Barcelonę ale Eapanyol jako swój klub

2

@Rupert_Haubica kto pogonił neymara?

0

@slayer ale Alves nie chciał odejść tylko sama Barca się chciała pozbyc więc dla takich Alvesow drzwi zawsze będą otwarte

0

Powiem tak za więcej niż minimalna krajowa w Hiszpanii to może wybrać Barcelonę ale tą koło lotniska El Prat . Espanyol na pewno go przytuli

0

Uwielbiam tego chłopaka . Jego gra leje mi miód na serce.

0

Dlaczego mnie to nie dziwi ????

0

@Barcafan2020 a ty żebyś głupio odpowiadał czyli wszystko jasne

1

Jedno pytanie po co taka informacja na naszej stronie ? Ani to nasz zawodnik ani jakaś znana postać

0

@Sapos93 okej niech będzie wybitnym doktorem ale nie wypowiadam się nie widząc badań takie jest moje zdanie bo teraz podaję swój przykład miałem skręcone kostki i to mocno później grając w piłkę amatorsko oczywiście zdarzało się ze po kontakcie z kolegą później puchła mi kostka a skręcenia nie było więc jak mi to wytłumaczysz???

0

@Sapos93 bo nie widział tego na żywo nie robił badań wyzywa innych a sam pewnie w życiu nie widział skręconej lub podkręconej kostki

0

A ja myślę że programy czy gazety nie są miejscem do zadawania takich pytań więc jak Font chce wyjaśnień to niech zwoła posiedzenie zarządu z właścicielami i wtedy na pewno mu wyjaśnia

0

@ArturS oho widzę specjalista tutaj jest . Gdzie pracujesz ?jesteś wybitnym doktorem ?

1

@Elvisek odklejka bo mówi prawdę?

0

@beter2 we Wrocławiu też czasami zaświeci słońce więc niech się nie zastanawia

3

Ja myślę że on wie że już nic nie osiągnie i będzie siedział tutaj bo ma super kontrakt

6

@slayer akurat kluby angielskie byłyby wstanie tylko raczej nie od nas zobacz co zrobiło City kupując jakiegoś Uzbeka za ponad 40mln a nikt o nim nie slyszal

0

@czar007 a ter stegen jest słaby?

4

Jedno pytanie dlaczego tej tv nie zamkną???

10

@BKSChemik a czy każdy zawodnik jest w stanie złapać się do zespołu? Nie ! To normalne że będą odchodzić bo nie ma miejsca dla wszystkich

0

@Barcatroll No super ale wystarczy że będą 3 w lidze i nie awansują do finału PK żeby nie pojechali na superpuchar arabii ale coś mi się wydaje że w tedy zmienia zasady tylko po to żeby się załapali

7

@PIWOSZ89 nie prawda

2

Moje marzenie real gniecie cały mecz Atletico a ci wyprowadzają kontrę i sędzia dyktuje rzut karny bo bardzo wątpliwym faulu ale takim że może się z tego wybronić i Atletico wygrywa po karnym w 94 minucie meczu 1:0 haha

0

@dge21 real nie skorzysta!!! Mieli najwięcej błędów na swoją korzyść więc zaczęli wojnę żeby teraz ich karali hahaha

0

@okiemtypera_lucaxx95 gorzej będzie jak Wojtek coś spier.... w kluczowym momencie bo już u nas udowodnił że nie jest pewny przy wyjściach

0

@Szirer kounde kontuzja to araujo pójdzie na bok a na środek mamy kogo dać

1

@Values mógłbym odpowiedzieć na to pytanie widząc ich przez miesiąc na treningach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?