0

@bart_azz on nie zaak eptuje roli zmiennika bo szykuje się na MŚ a u nas może być tylko zmiennikiem

6

Czyli powinien świętować 1 marca ponieważ 28 lutego jeszcze na świecie go nie było

0

Miał swój czas to wolał dolary szejka . Niech wraca do psg. Do Barcelony to ewentualnie do gry z Ronaldinho w Barca Legends

0

@Nightraider tak mają się nie wzmacniać. Powiedziałem że mają nie oddawać go za grosze a nie ze się nie wzmacniać a to jest różnica. Stwierdziłem że skoro taki Cholo jest nim zachwycony to niech płaci tyle ile jest wart a nie będzie odchodził jak David Villa za 2mln euro. Pamiętasz takie czasy ?? Kolejna kwestia skąd weźmiesz pieniądze na wzmocnienia skoro zawodników oddajesz grosze ? Tylko nie mów że z pensji bo na jego miejsce przyjdzie następny i na pewno nie za czapkę gruszkę grać dla Barcelony.

0

@AnalizaTV cokolwiek to jest to nawet nie chce sprawdzać

0

@Nightraider wiem że mają duże kontrakty skoro nie sprzedam to jak jest taki dobry w Atletico to zostawiam u siebie a nie oddaje żeby oddać

0

@AnalizaTV chyba ty powinieneś dostać żebyś się obudził i lepiej pisał

0

@Nightraider nie odpowiedziałeś na pytanie

0

@Nightraider pokaz mi klub który tak lekka ręką oddaje zawodników za takie pieniądze jak my ???

0

@Nightraider nikt nie musi się zgadzać fati to kolejny przykład że już wie że nic z niego nie będzie i siedzi tylko dla kasy ale musimy być nie ugięci żeby pokazać innym klubom że nie oddamy za frajer . Ja wiem ty myślisz inaczej ja inaczej

0

@Nightraider nie wiem nie mam pojęcia jakie kluby i ile będę mu płacić. Wiem tylko tyle że jeżeli Lenglet chce grać to musi się zgodzić na mniejsze pieniądze gdzieś tam ewentualnie a jeżeli zależy mu tylko na kasie to trudno pokażemy innym naszym kosztem oczywiście że nie jesteśmy frajerami. Proste .

0

@Nightraider właśnie przez twoje myślenie każdy klub nas dyma bo wiedza ze i tak oddamy na koniec okienka

0

Dla mnie wszędzie powinny być takie same zasady

4

Jak Simeone zachwycony to niech bulą nawet ponad 10mln a jak nie to wróci i tyle nie dajmy kolejny raz się dymać bo zejdzie nam z listy płac

0

@BORO_12 śmiesznie to my zawodników sprzedajemy więc lepiej nic nie mów

0

@MaryNara i ty tak wszystko łykasz co napiszą? Nawet jak to nie prawda ?

0

@BORO_12 takim prawem że mieli prawo pierwokupu po sezonie więc stali w kolejce przed wszystkimi i teraz mogą walić głupa nawet że chcieli skorzystać

0

No i będzie tak że podziela się po pół i ciula na nim zarobimy

0

@MaryNara getrów ? Gdzie tak jest napisane?

1

@AxelF tydzień wcześniej dostaliśmy na martinezie więc nie są konsekwentni ci sędziowie

1

@MaryNara to nie getry tylko skarpety ma zakrwawione

0

Dycha za Garcia to mało. 20 najmniej żeby myśleć o oddaniu

1

Nie możemy się ośmieszyć. Dają tyle i ile jest wart a nie tyle że Barca na niego nie liczy .

1

@Munio okrasa z Lidla lub Tomasz Strzelczyk na YT

0

@Murazor ale zwiększył budżet więc nie trzeba od razu wyruzniajcym podnosić stawki o to mi chodzi

0

@Pnog37 na przykład gol z Valencia gdzie pilka była przynajmniej metr w bramce. Jakoś ten sędzia nie był zawieszony na rok

1

Oby tylko nie wpadli na pomysł że trzeba go pompować do maksa . Niech pamiętają im mniej tym lepiej

3

Ja powiem tak Żyd miał pecha że sędzia usłyszał i teraz zastanowi się 5 razy zanim użyje słowa fuck w kierunku sędziego

0

@Mixtape No sędzia był słaby w dwie strony z tym że jeszcze Camavinga powinien wylecieć z boiska więc real grałby w 9 więc niech nie płaczą za dużo bo mogli nie mieć nawet punktu

1

Przecież każdy karny przeciw Realowi był prawidłowy. Za każdym razem stempel na nogę i nie ma znaczenia czy pilka była blisko czy nie bo jeżeli patrzą na piłkę że jest po za gra to przecież każdy by kopał przeciwnika bez konsekwencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?