Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bart_azz on nie zaak eptuje roli zmiennika bo szykuje się na MŚ a u nas może być tylko zmiennikiem
6
Czyli powinien świętować 1 marca ponieważ 28 lutego jeszcze na świecie go nie było
0
Miał swój czas to wolał dolary szejka . Niech wraca do psg. Do Barcelony to ewentualnie do gry z Ronaldinho w Barca Legends
0
@Nightraider tak mają się nie wzmacniać. Powiedziałem że mają nie oddawać go za grosze a nie ze się nie wzmacniać a to jest różnica. Stwierdziłem że skoro taki Cholo jest nim zachwycony to niech płaci tyle ile jest wart a nie będzie odchodził jak David Villa za 2mln euro. Pamiętasz takie czasy ?? Kolejna kwestia skąd weźmiesz pieniądze na wzmocnienia skoro zawodników oddajesz grosze ? Tylko nie mów że z pensji bo na jego miejsce przyjdzie następny i na pewno nie za czapkę gruszkę grać dla Barcelony.
0
@AnalizaTV cokolwiek to jest to nawet nie chce sprawdzać
0
@Nightraider wiem że mają duże kontrakty skoro nie sprzedam to jak jest taki dobry w Atletico to zostawiam u siebie a nie oddaje żeby oddać
0
@AnalizaTV chyba ty powinieneś dostać żebyś się obudził i lepiej pisał
0
@Nightraider nie odpowiedziałeś na pytanie
0
@Nightraider pokaz mi klub który tak lekka ręką oddaje zawodników za takie pieniądze jak my ???
0
@Nightraider nikt nie musi się zgadzać fati to kolejny przykład że już wie że nic z niego nie będzie i siedzi tylko dla kasy ale musimy być nie ugięci żeby pokazać innym klubom że nie oddamy za frajer . Ja wiem ty myślisz inaczej ja inaczej
0
@Nightraider nie wiem nie mam pojęcia jakie kluby i ile będę mu płacić. Wiem tylko tyle że jeżeli Lenglet chce grać to musi się zgodzić na mniejsze pieniądze gdzieś tam ewentualnie a jeżeli zależy mu tylko na kasie to trudno pokażemy innym naszym kosztem oczywiście że nie jesteśmy frajerami. Proste .
0
@Nightraider właśnie przez twoje myślenie każdy klub nas dyma bo wiedza ze i tak oddamy na koniec okienka
0
Dla mnie wszędzie powinny być takie same zasady
4
Jak Simeone zachwycony to niech bulą nawet ponad 10mln a jak nie to wróci i tyle nie dajmy kolejny raz się dymać bo zejdzie nam z listy płac
0
@BORO_12 śmiesznie to my zawodników sprzedajemy więc lepiej nic nie mów
0
@MaryNara i ty tak wszystko łykasz co napiszą? Nawet jak to nie prawda ?
0
@BORO_12 takim prawem że mieli prawo pierwokupu po sezonie więc stali w kolejce przed wszystkimi i teraz mogą walić głupa nawet że chcieli skorzystać
0
No i będzie tak że podziela się po pół i ciula na nim zarobimy
0
@MaryNara getrów ? Gdzie tak jest napisane?
1
@AxelF tydzień wcześniej dostaliśmy na martinezie więc nie są konsekwentni ci sędziowie
1
@MaryNara to nie getry tylko skarpety ma zakrwawione
0
Dycha za Garcia to mało. 20 najmniej żeby myśleć o oddaniu
1
Nie możemy się ośmieszyć. Dają tyle i ile jest wart a nie tyle że Barca na niego nie liczy .
1
@Munio okrasa z Lidla lub Tomasz Strzelczyk na YT
0
@Murazor ale zwiększył budżet więc nie trzeba od razu wyruzniajcym podnosić stawki o to mi chodzi
0
@Pnog37 na przykład gol z Valencia gdzie pilka była przynajmniej metr w bramce. Jakoś ten sędzia nie był zawieszony na rok
1
Oby tylko nie wpadli na pomysł że trzeba go pompować do maksa . Niech pamiętają im mniej tym lepiej
3
Ja powiem tak Żyd miał pecha że sędzia usłyszał i teraz zastanowi się 5 razy zanim użyje słowa fuck w kierunku sędziego
0
@Mixtape No sędzia był słaby w dwie strony z tym że jeszcze Camavinga powinien wylecieć z boiska więc real grałby w 9 więc niech nie płaczą za dużo bo mogli nie mieć nawet punktu
1
Przecież każdy karny przeciw Realowi był prawidłowy. Za każdym razem stempel na nogę i nie ma znaczenia czy pilka była blisko czy nie bo jeżeli patrzą na piłkę że jest po za gra to przecież każdy by kopał przeciwnika bez konsekwencji