2

Plus jest taki, że się nie połamał przy próbie strzału jest dobrze

2

@karol130197 żebyśmy nie musieli słuchać Olabogi i Śmierdzidło

5

Szacuneczek dla Racingu

0

Myślałem, że da Roony’ego mecz pod niego, łatwy przeciwnik mógłby nałapać trochę minut no ale nic trzeba pokazać co niektórym jak się gra z drugoligowcem i tyle.

0

@Derpowsky zwycięskiego stroju się nie zmienia … czy jakoś tak

4

W sensie rozwiązują klub czy jak? Sensowniejszych alternatyw nie widzę.

2

Jak taki z niego wróżbita Maciej to czemu nie przewidział, że real w trąbę od drugoligowca dostanie? XD by sobie chłopaki przygotowali chociaż pieluchy, a tak? Ale dzięki za te słowa Toni nie ma lepszej motywacji niż powątpiewanie rywali.

5

I ten uczuć kiedy Real może sobie kupić, każdego, my praktycznie nikogo i to u nas są wyniki, a u nich czarna dupa. Oby trwało jak najdłużej.

48

Ale co dokręcił tego rogala Negreira na 3:2 to trzeba przyznać skubany

0

Hahah szkoda, że nie oglądałem jak oni tego dokonali? XD

3

Niech się wezmą lepiej za to by dyscyplinować sędziów za błędy by ich nie popełniali, a nie jeden z sensownych przepisów chcą zmieniać. Teraz już sędziowie potrafią dać ciała przy spalonych gdzie jest to bardziej określone, a gdzie tu jeszcze dokładać analizę nad częściami ciała i czy wystarczająco wystaje napastnik przecież te łby tego jeszcze bardziej nie ogarną i powstanie chaos.

1

Nic tylko się cieszyć tak naprawdę, że mają taki burdel i raczej łatwo z niego nie wyjdą z tymi pajacami w szatni. Trzeba docenić, że trafił nam się taki Hansi, który wszystko trzyma w ryzach i atmosfera przy tym jest zachowana i przy ograniczeniach kadrowych wyciska maksa.

1

Hansi kończy ludziom kariery w realu, kto następny? XD

10

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto sobie tak conajmniej raz nie pomyślał oglądając ten mecz xD

2

Jakby wygrali to by gadał, że wielki sukces i w końcu przełamaną passa bez trofeum i takie to jest gadanie głupot właśnie. Swoją drogą to było trofeum na które mieli największe szanse, raczej z taką grą im nie wróżę sukcesów w tym sezonie w innych rozgrywkach.

2

Hansi to jest gość oby został u nas jak najdłużej.

2

@LeszekFCB zdecydowanie, ja lecę na Seville w Marcu na rewanżyk

0

Piękny mecz, piękne emocje i mamy to kolejny puchar zgarnięty mierdom i rządzimy na krajowym podwórku, Hansi to jest spec od finałów

6

Joannnnnnnnnn Campeones ale ale ale

0

Dzięki Carreras dzięki Joan mamy to

0

Kurde jak z 3 zrobił 8 to z 5 będzie jakieś 12 chyba xD ajajaj

0

@derus 4:1 ma sens jak oglądasz mecz, nie wiem skąd ci się 7 wzięło xD

1

Grube działa wytoczone przez Hansiego Rashy i Maldini na murawę

0

@derus już się tak nie napinaj koleżko xD

0

Śmiem twierdzić, że gdyby nie sędzia to na tablicy wyników widniało by 4:1

0

Mbappe nie może dostać nawet pół okazji

0

Ale wleciało hahaha Raphinha Król

3

Oby Olmo zabłysnął dzisiaj potrzeba tego na 10 - tce

0

Valverde jaka menda

0

Jezus już myślałem, że Araujo się rozgrzewa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?