Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Plus jest taki, że się nie połamał przy próbie strzału jest dobrze
2
@karol130197 żebyśmy nie musieli słuchać Olabogi i Śmierdzidło
5
Szacuneczek dla Racingu
0
Myślałem, że da Roony’ego mecz pod niego, łatwy przeciwnik mógłby nałapać trochę minut no ale nic trzeba pokazać co niektórym jak się gra z drugoligowcem i tyle.
0
@Derpowsky zwycięskiego stroju się nie zmienia … czy jakoś tak
4
W sensie rozwiązują klub czy jak? Sensowniejszych alternatyw nie widzę.
2
Jak taki z niego wróżbita Maciej to czemu nie przewidział, że real w trąbę od drugoligowca dostanie? XD by sobie chłopaki przygotowali chociaż pieluchy, a tak? Ale dzięki za te słowa Toni nie ma lepszej motywacji niż powątpiewanie rywali.
5
I ten uczuć kiedy Real może sobie kupić, każdego, my praktycznie nikogo i to u nas są wyniki, a u nich czarna dupa. Oby trwało jak najdłużej.
48
Ale co dokręcił tego rogala Negreira na 3:2 to trzeba przyznać skubany
0
Hahah szkoda, że nie oglądałem jak oni tego dokonali? XD
3
Niech się wezmą lepiej za to by dyscyplinować sędziów za błędy by ich nie popełniali, a nie jeden z sensownych przepisów chcą zmieniać. Teraz już sędziowie potrafią dać ciała przy spalonych gdzie jest to bardziej określone, a gdzie tu jeszcze dokładać analizę nad częściami ciała i czy wystarczająco wystaje napastnik przecież te łby tego jeszcze bardziej nie ogarną i powstanie chaos.
1
Nic tylko się cieszyć tak naprawdę, że mają taki burdel i raczej łatwo z niego nie wyjdą z tymi pajacami w szatni. Trzeba docenić, że trafił nam się taki Hansi, który wszystko trzyma w ryzach i atmosfera przy tym jest zachowana i przy ograniczeniach kadrowych wyciska maksa.
1
Hansi kończy ludziom kariery w realu, kto następny? XD
10
Niech pierwszy rzuci kamieniem kto sobie tak conajmniej raz nie pomyślał oglądając ten mecz xD
2
Jakby wygrali to by gadał, że wielki sukces i w końcu przełamaną passa bez trofeum i takie to jest gadanie głupot właśnie. Swoją drogą to było trofeum na które mieli największe szanse, raczej z taką grą im nie wróżę sukcesów w tym sezonie w innych rozgrywkach.
2
Hansi to jest gość oby został u nas jak najdłużej.
2
@LeszekFCB zdecydowanie, ja lecę na Seville w Marcu na rewanżyk
0
Piękny mecz, piękne emocje i mamy to kolejny puchar zgarnięty mierdom i rządzimy na krajowym podwórku, Hansi to jest spec od finałów
6
Joannnnnnnnnn Campeones ale ale ale
0
Dzięki Carreras dzięki Joan mamy to
0
Kurde jak z 3 zrobił 8 to z 5 będzie jakieś 12 chyba xD ajajaj
0
@derus 4:1 ma sens jak oglądasz mecz, nie wiem skąd ci się 7 wzięło xD
1
Grube działa wytoczone przez Hansiego Rashy i Maldini na murawę
0
@derus już się tak nie napinaj koleżko xD
0
Śmiem twierdzić, że gdyby nie sędzia to na tablicy wyników widniało by 4:1
0
Mbappe nie może dostać nawet pół okazji
0
Ale wleciało hahaha Raphinha Król
3
Oby Olmo zabłysnął dzisiaj potrzeba tego na 10 - tce
0
Valverde jaka menda
0
Jezus już myślałem, że Araujo się rozgrzewa xD