0

Okazja !!!!!!!!

0

Kurka czyli jak będziemy prowadzić ewentualnie w 95 to jeszcze kupa grania zostanie ajajaj

0

Jeszcze dłużej tą połowę niech trzyma

2

Lewy jaki maestro uciszony Real do szatni szybka reakcja jazda!!!!!

0

Kounde cos ty zrobił?????

0

Dobra załadować jeszcze ze dwa i im nawet żółwik nie pomoże

0

Hahaha ale zgasił ich Raphinia jak pety xDDD

0

Ajajaj Yamal okradziony z asysty szkoda

0

Takimi strzałami na Joana no prośba xd

1

Dobrze Raphinha jedziesz z nimi

2

Raphinha lepszy w obronie od Kounde xD

0

Czas wygrać pierwsze trofeum w roku pańskim 2026 i nie dopuścić by parszywy klub położył na nim swe łapska!

6

Człowiek odpala eleven bo może już studio przed meczowe, a tam Bayern jedzie z Wolfsburgiem 8:1 xD

16

Robercik i Raphinha będą ładować, a żółwik będzie patrzył i gitara. Po zwycięstwo

2

Na 99% będziemy jutro wszyscy dyskutować o pracy sędziów w tym meczu niezależnie kto wygra.

0

@Filipem też fajna opcja

1

Nie wiem jak wy, ale ja bym sobie dzisiaj zobaczył konkurs jedenastek po emocjonującym 2:2 i popis Joana wyjmującego 2-3 strzały madryciokom.

2

To 7 miejsce to nie jest jakaś tragedia i ma to sens, a docenienie całości kariery czempionem stulecia jak najbardziej powinno satysfakcjonować Roberta.

0

@Qba2113 Nigdzie nie napisałem, że na 100% wygramy, tylko jak wygramy z Mbappe to będzie lepiej niż jakbyśmy wygrali z realem bez niego ale ok.

4

Chłop ma podpisany kontrakt, a to jest zobowiązanie klubu i tyle, a tu płacz jakby w przedszkolu jeden koleżka z grupki wam podpadł i wyganiacie go mówiąc „ty już się z nami nie bawisz!!!” bo chce postawić na swoim. Tak to nie wygląda, w dorosłym życiu jak podpiszesz złą dla siebie umowę to musisz to wziąć na klatę i tyle. Marca trzeba przeżyć i tyle nie można się go od tak pozbyć bo nagle nam się nie podoba.

0

Nawet lepiej zwycięstwo będzie smakować o wiele lepiej, jednak bez żółwika byłby lekki niedosyt.

2

Równie dobrze może klub podpisać ze mną umowę będę na poziomie użyteczności Christensena i może bym nawet zagrał z pół godziny przez 2 sezony, a napewno takiej kasiory grubej nie zawołam. Deco, Laporta wy się dobrze zastanówcie xD

3

Ten ranking i te wyceny to głupota. Yamal nie może być obecnie więcej wart niż Mbappe i Haaland, może za kilka lat bym go wycenił wyżej. W top 10 może być, ale nie przesadzajmy. Sytuacji z Pedrim nawet nie skomentuję bo nie warto.

0

@Ryse
1. Getafe - Sociedad X/-2,5/1:1
2. Oviedo - Betis 2/+2,5/1:3
3. Villareal - Alaves 1/-2,5/2:0
4. Girona - Osasuna X/-2,5/1:1
5. Valencia - Elche 1/+2,5/2:1
6. Vallecano - Mallorca 1/-2,5/2:0
7. Levante - Espanyol 2/+2,5/1:2
8. Sevilla - Celta 1/-2,5/1:0

4

Generalnie Winicjusz nie ma szacunku do nikogo, nawet do siebie i nie zasługuje na bycie cytowanym na naszej szacownej stronie, a już napewno na wstawianie jego facjaty przyprawiającej normalnego myślącego człowieka o torsje na główną, człowiek odpala z rana i się odechciewa xD

1

To wypożyczenie by się nam opłacało jakby Girona wzięła większą część pensji znacznie większą, tak za marny ułamek to bezsens totalny i zyskuje każdy tylko nie my.

1

Mimo wszystko dobrze, trzeba się mierdom zrewanżować tym razem bez taryfy ulgowej.

4

Czuczumeni interwencja nie ręką? Jestem w szoku

3

Męczennik klasycznie xd

1

@July_6_BcN i to się szanuje, trzymam za słowo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?