Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okazja !!!!!!!!
0
Kurka czyli jak będziemy prowadzić ewentualnie w 95 to jeszcze kupa grania zostanie ajajaj
0
Jeszcze dłużej tą połowę niech trzyma
2
Lewy jaki maestro uciszony Real do szatni szybka reakcja jazda!!!!!
0
Kounde cos ty zrobił?????
0
Dobra załadować jeszcze ze dwa i im nawet żółwik nie pomoże
0
Hahaha ale zgasił ich Raphinia jak pety xDDD
0
Ajajaj Yamal okradziony z asysty szkoda
0
Takimi strzałami na Joana no prośba xd
1
Dobrze Raphinha jedziesz z nimi
2
Raphinha lepszy w obronie od Kounde xD
0
Czas wygrać pierwsze trofeum w roku pańskim 2026 i nie dopuścić by parszywy klub położył na nim swe łapska!
6
Człowiek odpala eleven bo może już studio przed meczowe, a tam Bayern jedzie z Wolfsburgiem 8:1 xD
16
Robercik i Raphinha będą ładować, a żółwik będzie patrzył i gitara. Po zwycięstwo
2
Na 99% będziemy jutro wszyscy dyskutować o pracy sędziów w tym meczu niezależnie kto wygra.
0
@Filipem też fajna opcja
1
Nie wiem jak wy, ale ja bym sobie dzisiaj zobaczył konkurs jedenastek po emocjonującym 2:2 i popis Joana wyjmującego 2-3 strzały madryciokom.
2
To 7 miejsce to nie jest jakaś tragedia i ma to sens, a docenienie całości kariery czempionem stulecia jak najbardziej powinno satysfakcjonować Roberta.
0
@Qba2113 Nigdzie nie napisałem, że na 100% wygramy, tylko jak wygramy z Mbappe to będzie lepiej niż jakbyśmy wygrali z realem bez niego ale ok.
4
Chłop ma podpisany kontrakt, a to jest zobowiązanie klubu i tyle, a tu płacz jakby w przedszkolu jeden koleżka z grupki wam podpadł i wyganiacie go mówiąc „ty już się z nami nie bawisz!!!” bo chce postawić na swoim. Tak to nie wygląda, w dorosłym życiu jak podpiszesz złą dla siebie umowę to musisz to wziąć na klatę i tyle. Marca trzeba przeżyć i tyle nie można się go od tak pozbyć bo nagle nam się nie podoba.
0
Nawet lepiej zwycięstwo będzie smakować o wiele lepiej, jednak bez żółwika byłby lekki niedosyt.
2
Równie dobrze może klub podpisać ze mną umowę będę na poziomie użyteczności Christensena i może bym nawet zagrał z pół godziny przez 2 sezony, a napewno takiej kasiory grubej nie zawołam. Deco, Laporta wy się dobrze zastanówcie xD
3
Ten ranking i te wyceny to głupota. Yamal nie może być obecnie więcej wart niż Mbappe i Haaland, może za kilka lat bym go wycenił wyżej. W top 10 może być, ale nie przesadzajmy. Sytuacji z Pedrim nawet nie skomentuję bo nie warto.
0
@Ryse
1. Getafe - Sociedad X/-2,5/1:1
2. Oviedo - Betis 2/+2,5/1:3
3. Villareal - Alaves 1/-2,5/2:0
4. Girona - Osasuna X/-2,5/1:1
5. Valencia - Elche 1/+2,5/2:1
6. Vallecano - Mallorca 1/-2,5/2:0
7. Levante - Espanyol 2/+2,5/1:2
8. Sevilla - Celta 1/-2,5/1:0
4
Generalnie Winicjusz nie ma szacunku do nikogo, nawet do siebie i nie zasługuje na bycie cytowanym na naszej szacownej stronie, a już napewno na wstawianie jego facjaty przyprawiającej normalnego myślącego człowieka o torsje na główną, człowiek odpala z rana i się odechciewa xD
1
To wypożyczenie by się nam opłacało jakby Girona wzięła większą część pensji znacznie większą, tak za marny ułamek to bezsens totalny i zyskuje każdy tylko nie my.
1
Mimo wszystko dobrze, trzeba się mierdom zrewanżować tym razem bez taryfy ulgowej.
4
Czuczumeni interwencja nie ręką? Jestem w szoku
3
Męczennik klasycznie xd
1
@July_6_BcN i to się szanuje, trzymam za słowo xD