0

Franio, ależ poczarował teraz

0

Ależ ulga już zaczynałem powoli podejrzewać, że nie wpadnie nam ten złoty gol brawo Christensen brawo chłopaki

7

Mina Lewego „kurwa i to na mnie narzekają xd”

0

@szymonekk sila wyższa zgłaszasz i tyle xD

0

Nie mogę się doczekać płaczu, że Yamal powołany na kadrę xD

1

Fajnie Roony, fajnie Jofre, fajnie Bernal, nie fajnie Stegen.

10

W takim razie wniosek o transmisję wszystkich meczów Barcelony w Sobotę o 21.

0

Spokojnie sprawa zostanie wyjaśniona i zapewne nic nie udowodnią, natomiast głupota madrycka to raczej nigdy nie zostanie wyjaśniona xD

2

Przynajmniej Mareczek będzie mógł smarkać w 500 eurówki oglądając mundial przed telewizorem.

0

Jak to synowie? Przecież jeden syn był tylko, a w dodatku Laporta go nie zna.

6

Ewidentnie liga to cel numer jeden na ten sezon bo na sukces w Europie nie mamy kadry, a trzeba coś ugrać.

0

Noi dobra wiadomość, byłaby wielka szkoda jakby Xabi został teraz zwolniony.

8

Czyli pewnie dostaną na dziurę od realu tak się to zwykle kończy takie podśmiechujki przed meczem.

1

Yamal MVP xDDDDDD

0

Ale co się Osasuna pomurowała przez 70 minut to ich

0

Goooooool Braziiiiiiiil

3

Dawajta chłopaki bo Iniesta znudzony

0

Trzeba się cieszyć, że nam nie wdupili na 0:1 po kontrze xD

3

Już widziałem gola sezonu Ferrana ajajaj

0

Maldini powinien krzyknąć Munozowi „Not in my house!!!”

1

Osasuna gra w białych więc sprawdzają xDDD

0

Ależ ciśnie rekinek mamy napastnika

5

Ale piłka Eryczka klasa

2

Czas odjechać rządowym na 7 punkciszy, Ferran trzeba gonić żółwika wierzę w Ciebie chłopaku

6

Myślę, że mierna w tym sezonie osasuna to idealny moment na odpoczynek dla Pedriego i Yamala, ale no cóż Flicku ufam tobie

2

Ekitike szybko załadował xd

0

A potem przyjeżdża garstka z Eintrachtu i nas obrażają na cały stadion wiadomo jak. Tak nie może być.

1

@SkN Bez kitu już lepiej by było nie płacić składek i się leczyć prywatnie. Oczywiście w przypadku drogich operacji trochę lipa, ale dalej płacimy tak naprawdę za bardzo słabą jakość usługi.

5

8 miesięcy z czego od czerwca do Września nie było grane. No ale tytuł „Lewandowski bez gola od 7 meczy by się tak dobrze nie kliknął także rozumiem.

0

@Ryse
1. Sociedad - Girona 1/-2,5/2:0
2. Atletico - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Mallorca - Elche X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Osasuna 1/+2,5/3:0
5. Getafe - Espanyol X/-2,5/0:0
6. Sevilla - Oviedo 1/-2,5/2:0
7. Celta - Bilbao 2/+2,5/1:2
8. Levante - Villareal 2/+2,5/1:2
9. Alaves - Real 2/+2,5/2:3
10. Vallecano - Betis X/-2,5/1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?