Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Franio, ależ poczarował teraz
0
Ależ ulga już zaczynałem powoli podejrzewać, że nie wpadnie nam ten złoty gol brawo Christensen brawo chłopaki
7
Mina Lewego „kurwa i to na mnie narzekają xd”
0
@szymonekk sila wyższa zgłaszasz i tyle xD
0
Nie mogę się doczekać płaczu, że Yamal powołany na kadrę xD
1
Fajnie Roony, fajnie Jofre, fajnie Bernal, nie fajnie Stegen.
10
W takim razie wniosek o transmisję wszystkich meczów Barcelony w Sobotę o 21.
0
Spokojnie sprawa zostanie wyjaśniona i zapewne nic nie udowodnią, natomiast głupota madrycka to raczej nigdy nie zostanie wyjaśniona xD
2
Przynajmniej Mareczek będzie mógł smarkać w 500 eurówki oglądając mundial przed telewizorem.
0
Jak to synowie? Przecież jeden syn był tylko, a w dodatku Laporta go nie zna.
6
Ewidentnie liga to cel numer jeden na ten sezon bo na sukces w Europie nie mamy kadry, a trzeba coś ugrać.
0
Noi dobra wiadomość, byłaby wielka szkoda jakby Xabi został teraz zwolniony.
8
Czyli pewnie dostaną na dziurę od realu tak się to zwykle kończy takie podśmiechujki przed meczem.
1
Yamal MVP xDDDDDD
0
Ale co się Osasuna pomurowała przez 70 minut to ich
0
Goooooool Braziiiiiiiil
3
Dawajta chłopaki bo Iniesta znudzony
0
Trzeba się cieszyć, że nam nie wdupili na 0:1 po kontrze xD
3
Już widziałem gola sezonu Ferrana ajajaj
0
Maldini powinien krzyknąć Munozowi „Not in my house!!!”
1
Osasuna gra w białych więc sprawdzają xDDD
0
Ależ ciśnie rekinek mamy napastnika
5
Ale piłka Eryczka klasa
2
Czas odjechać rządowym na 7 punkciszy, Ferran trzeba gonić żółwika wierzę w Ciebie chłopaku
6
Myślę, że mierna w tym sezonie osasuna to idealny moment na odpoczynek dla Pedriego i Yamala, ale no cóż Flicku ufam tobie
2
Ekitike szybko załadował xd
0
A potem przyjeżdża garstka z Eintrachtu i nas obrażają na cały stadion wiadomo jak. Tak nie może być.
1
@SkN Bez kitu już lepiej by było nie płacić składek i się leczyć prywatnie. Oczywiście w przypadku drogich operacji trochę lipa, ale dalej płacimy tak naprawdę za bardzo słabą jakość usługi.
5
8 miesięcy z czego od czerwca do Września nie było grane. No ale tytuł „Lewandowski bez gola od 7 meczy by się tak dobrze nie kliknął także rozumiem.
0
@Ryse
1. Sociedad - Girona 1/-2,5/2:0
2. Atletico - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Mallorca - Elche X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Osasuna 1/+2,5/3:0
5. Getafe - Espanyol X/-2,5/0:0
6. Sevilla - Oviedo 1/-2,5/2:0
7. Celta - Bilbao 2/+2,5/1:2
8. Levante - Villareal 2/+2,5/1:2
9. Alaves - Real 2/+2,5/2:3
10. Vallecano - Betis X/-2,5/1:1