5

Ale piłka Eryczka klasa

2

Czas odjechać rządowym na 7 punkciszy, Ferran trzeba gonić żółwika wierzę w Ciebie chłopaku

6

Myślę, że mierna w tym sezonie osasuna to idealny moment na odpoczynek dla Pedriego i Yamala, ale no cóż Flicku ufam tobie

2

Ekitike szybko załadował xd

0

A potem przyjeżdża garstka z Eintrachtu i nas obrażają na cały stadion wiadomo jak. Tak nie może być.

1

@SkN Bez kitu już lepiej by było nie płacić składek i się leczyć prywatnie. Oczywiście w przypadku drogich operacji trochę lipa, ale dalej płacimy tak naprawdę za bardzo słabą jakość usługi.

5

8 miesięcy z czego od czerwca do Września nie było grane. No ale tytuł „Lewandowski bez gola od 7 meczy by się tak dobrze nie kliknął także rozumiem.

0

@Ryse
1. Sociedad - Girona 1/-2,5/2:0
2. Atletico - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Mallorca - Elche X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Osasuna 1/+2,5/3:0
5. Getafe - Espanyol X/-2,5/0:0
6. Sevilla - Oviedo 1/-2,5/2:0
7. Celta - Bilbao 2/+2,5/1:2
8. Levante - Villareal 2/+2,5/1:2
9. Alaves - Real 2/+2,5/2:3
10. Vallecano - Betis X/-2,5/1:1

1

No teraz ilość wyliczeń i czynników jest jeszcze większa i bardziej skompilowana niż w przypadku Polaków co mundial. Jakbyśmy pokonali mierne Club Brugge o wiele spokojniej byśmy patrzyli na tą tabelę. Ja myślę, że ostatecznie baraże nam się trafią, słabo graliśmy to tak musi być, choć wszystko jest zawsze możliwe, ale zespołem na top 8 nie jesteśmy aktualnie.

6

Savinho ładnie kręci tam naskrzydle, ale co z tego jak nikt nie wbiega do środka, żeby wykończyć

5

Gdzie druga żółta dla dzikusa?

0

Pewnie potężny Norweg

0

Haaland na takim bezrobociu, że aż mi go szkoda

2

@PatrychoO szok, że nie powiedział „ niestety” xD

0

Rodrygo niczym Olmo no może nie tak dobry czas, ale zawsze

2

I akurat Rodrygo xD szok

3

Haaland użył 1% siły, a mógł chłopa połamać xD

1

Ja nie wiem jak niski poziom świadomości trzeba mieć, żeby teraz mieć jakieś wygórowane wymagania xD Gość już w tym wieku nie będzie miał regularnej formy, a że od czasu do czasu odpali to zawdzięcza swojej długoletniej świetnej karierze i doświadczeniu. W jego wieku piłkarze spieprzają do Arabów albo MLS, żeby jeszcze w miarę wyglądać na tle amatorów. I tego życzę Panu Robertowi, żeby sobie niedługo poszedł pokopać piłkę z pastuchami za dobre siano i nie musiał tych wypocin wysłuchiwać.

0

Spokojnie mógł zejść nawet w 65, więc 85 nie widzę powodu do narzekań z jego strony.

0

Martwi trochę spadek formy Fermina bo początek sezonu miał świetny. Oby to był tylko efekt powrotu po kontuzji.

0

Mecz imienia Żula, dziękuje i dobranoc

1

Ja myślę, że jedyna opcja na zamknięcie tego meczu to trzeci gol Kounde

0

Ale się obrócił Rekin klasa

1

@kuz Rooney na Slavie Prage jak znalazł xD

1

Hansi miał czutke z Rashym na drugą połowę

0

Żul Kundel zamyka mordy wracamy elo

1

Eintracht zasłużenie prowadzi 100% realizacji planu, pewnie, solidnie w obronie bez błędów i wykorzystana kontra. Będzie męczarnia ale wierze, że to urwiemy w drugiej, trzeba będzie jakiś niekonwencjonalnych rozwiązań, ale wierze w Hansiego, że to poskłada w przerwie, może jakieś zmiany spróbowałbym Ferrana i może Roonyego. Natomiast płacz i jęczarnia tutaj niesamowita, ja nie wiem w życiu jak macie ciężko też tak narzekacie, czy zaciskacie zęby i walczycie do końca?

1

My to potrzebujemy gonga na łeb, żebyśmy zaczeli grać, dobra remontada teraz i tyle

0

@Pin0chet Czyli już się skończył sezon?

0

Maldini czy Malidinho? Ale petarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?