Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale piłka Eryczka klasa
2
Czas odjechać rządowym na 7 punkciszy, Ferran trzeba gonić żółwika wierzę w Ciebie chłopaku
6
Myślę, że mierna w tym sezonie osasuna to idealny moment na odpoczynek dla Pedriego i Yamala, ale no cóż Flicku ufam tobie
2
Ekitike szybko załadował xd
0
A potem przyjeżdża garstka z Eintrachtu i nas obrażają na cały stadion wiadomo jak. Tak nie może być.
1
@SkN Bez kitu już lepiej by było nie płacić składek i się leczyć prywatnie. Oczywiście w przypadku drogich operacji trochę lipa, ale dalej płacimy tak naprawdę za bardzo słabą jakość usługi.
5
8 miesięcy z czego od czerwca do Września nie było grane. No ale tytuł „Lewandowski bez gola od 7 meczy by się tak dobrze nie kliknął także rozumiem.
0
@Ryse
1. Sociedad - Girona 1/-2,5/2:0
2. Atletico - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Mallorca - Elche X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Osasuna 1/+2,5/3:0
5. Getafe - Espanyol X/-2,5/0:0
6. Sevilla - Oviedo 1/-2,5/2:0
7. Celta - Bilbao 2/+2,5/1:2
8. Levante - Villareal 2/+2,5/1:2
9. Alaves - Real 2/+2,5/2:3
10. Vallecano - Betis X/-2,5/1:1
1
No teraz ilość wyliczeń i czynników jest jeszcze większa i bardziej skompilowana niż w przypadku Polaków co mundial. Jakbyśmy pokonali mierne Club Brugge o wiele spokojniej byśmy patrzyli na tą tabelę. Ja myślę, że ostatecznie baraże nam się trafią, słabo graliśmy to tak musi być, choć wszystko jest zawsze możliwe, ale zespołem na top 8 nie jesteśmy aktualnie.
6
Savinho ładnie kręci tam naskrzydle, ale co z tego jak nikt nie wbiega do środka, żeby wykończyć
5
Gdzie druga żółta dla dzikusa?
0
Pewnie potężny Norweg
0
Haaland na takim bezrobociu, że aż mi go szkoda
2
@PatrychoO szok, że nie powiedział „ niestety” xD
0
Rodrygo niczym Olmo no może nie tak dobry czas, ale zawsze
2
I akurat Rodrygo xD szok
3
Haaland użył 1% siły, a mógł chłopa połamać xD
1
Ja nie wiem jak niski poziom świadomości trzeba mieć, żeby teraz mieć jakieś wygórowane wymagania xD Gość już w tym wieku nie będzie miał regularnej formy, a że od czasu do czasu odpali to zawdzięcza swojej długoletniej świetnej karierze i doświadczeniu. W jego wieku piłkarze spieprzają do Arabów albo MLS, żeby jeszcze w miarę wyglądać na tle amatorów. I tego życzę Panu Robertowi, żeby sobie niedługo poszedł pokopać piłkę z pastuchami za dobre siano i nie musiał tych wypocin wysłuchiwać.
0
Spokojnie mógł zejść nawet w 65, więc 85 nie widzę powodu do narzekań z jego strony.
0
Martwi trochę spadek formy Fermina bo początek sezonu miał świetny. Oby to był tylko efekt powrotu po kontuzji.
0
Mecz imienia Żula, dziękuje i dobranoc
1
Ja myślę, że jedyna opcja na zamknięcie tego meczu to trzeci gol Kounde
0
Ale się obrócił Rekin klasa
1
@kuz Rooney na Slavie Prage jak znalazł xD
1
Hansi miał czutke z Rashym na drugą połowę
0
Żul Kundel zamyka mordy wracamy elo
1
Eintracht zasłużenie prowadzi 100% realizacji planu, pewnie, solidnie w obronie bez błędów i wykorzystana kontra. Będzie męczarnia ale wierze, że to urwiemy w drugiej, trzeba będzie jakiś niekonwencjonalnych rozwiązań, ale wierze w Hansiego, że to poskłada w przerwie, może jakieś zmiany spróbowałbym Ferrana i może Roonyego. Natomiast płacz i jęczarnia tutaj niesamowita, ja nie wiem w życiu jak macie ciężko też tak narzekacie, czy zaciskacie zęby i walczycie do końca?
1
My to potrzebujemy gonga na łeb, żebyśmy zaczeli grać, dobra remontada teraz i tyle
0
@Pin0chet Czyli już się skończył sezon?
0
Maldini czy Malidinho? Ale petarda