0

@Criss18Barca Nie ma co się dziwić. Młodzieży coraz mniej. Plus spora część tej dzisiejszej woli oglądać jak jakiś typ gra w grę na YouTube....

0

@Encore Idealny aby dostać w 1/8 od Curacao.

0

@barcowy1899 Wielu bylo takich którzy w karierze rozegrali pół sezonu albo sezon życia.
Chłop grał z mniejszą presją. Nie miał żadnej konkurencji bo przy tylu kontuzjach następny w kolejce był parkingowy.

1

@Nazio_87 Ja bym Pietuszewskiego w pierwszym nie dał. Ale Świdra tym bardziej.

0

@Giwera W Serie A to "kazdy" jest solidny. Tam nawet Polacy grają :)

2

@Dankho94isback Są politycy na szycie którzy publicznie kłamią na potęgę. Myślę że to bardziej nie wypada.

1

@Adran360 A to ktokolwiek się spodziewal lepszego wyniku?

4

@NeroTFP1 Ten środek pola kłuł w oczy. Tam dużo oparte o atak coś jak MSN.

Ja wyżej cenie jednak Hiszpanie gdy o ich siłę stanowiło nasze trio Busi Iniesta Xavi.

0

@BorzyKrzys Nie ważne co Giertych napisał. Ważne że dobrze chciał.

0

@Ojciec5tkidzieci No różnica taka że nie chcieli ustalać płacy maksymalnej. :)
Nie dziękuj.

0

@escarabajo Jesteś laikiem. Ale wypowiadasz się ze dobrze zrobili chodz to co zrobili nie miało jeszcze żadnego znaczenia przyczynowo- skutkowego.

To znaczy że jakbym jak napisal obecnie pismo i wysłał do UOIK. I odtrąbił sukces że to dzięki temu. Miałbym na to taki sam wpływ jak oni.

0

@Roobo No u Nas to właśnie wprowadzenie piłki I ustawienie jest najważniejsze :)

Do tego chlop ma warunki fizyczne. Technikę użytkową na dobrym poziomie. Oraz jego wartość tylko rośnie od lat.

1

@Pawel13sz Jest. Chodz w Serie A dużej rywalizacji nie ma. Bo tam nawet Polacy graja w pierwszym składzie różnych klubów.

0

@kaamil1910 A kto to jest?

1

@Kinginiesta Dokładnie. A i na boisko nikt nie narzeka. Bo technika użytkowa pozwala przewidywać odbicie piłki od kęp.

2

@AlphaNumeric Jeżeli Ty tu widzisz rasizm. To z Tobą coś jest nie tak, a nie z Ramblą.

1

@chavez Dla mnie Lewy to trochę jak Haaland. Masa goli I sporo tytułów klubowych. Ale nic po za tym. Brak Aury gwiazdy, a po golach nie zostaje nic. Bo technika czy drybling dużo gorzej niż taki Ronaldo Fenomeno.

1

@Faro W życiu nie chodzi by mieć inne zdanie niż wszyscy.
Tylko mieć swoje, które czasem może.sie pokrywać z wszystkimi, a czasem nie.

0

@tbas W tym sezonie Real Madryt miał 51 kontuzji graczy pierwszego zespołu. Tylko 5 zawodników z kadry nie miało żadnego urazu.
Obecnie również mają kontuzje w każdej formacji. Tibo , Militao , Bellingham czy Rodrygo.

Dopiero co wrócił Mbappe , Hujisen oraz Camavinga

1

@buglikos Jak gdzie? Trenuje ciągle. Przecież Pep o trenowaniu a nie graniu mówił.

0

@tbas Real. Więcej kontuzji. Co chwila ktos kluczowy wypada.

1

@tbas Tak wygląda futbol. Są zespoły które mają więcej kontuzji. To jest Barcelona, tu nie moza brak jednego piłkarza decydować o sezonie

1

@1LY0 No to jak Polska

1

@Gibbon_FCB Gorzej jakby wypadl Pedri. To wielka strata, ale musimy zagrać z Ferminem ma jego pozycji i wtedy Olmo w podstawie.

Nie można od jednego gracza uzależniać sukcesu.

3

@Luciano99 A on sobie żuje gumę jakby nigdy nic. Pajac zerdzewiały jeden.

2

@AssisMoreira A Polska w obronie to dobrze zagrała? :)

1

@Kinginiesta Dokładnie. Ogólnie jakiś taki śmieszny nawet ten temat powołania. Jakbyśmy mieli 15 skrzydłowych w dobrych klubach Europy. A my powołujemy 40letniego emeryta z Eklapy co się broni przed spadkiem.


Bez znaczenia czy trenerem obecnie byłby Mirek z pod Żabki czy Pep Guardiola. To każdy by z automatu wysłał mu powołanie

1

@Lionel_Messi10 A czemu miałby nie grać skoro go powołują cały czas?

5

@barteq Kluczowa informacja dla istnienia państwa Polskiego.

0

@Piotrek1993 Nie maja. Ale nie trzeba na siłę pokazywać że to Ty masz władze i grać innym debiutantem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?