2

@marcin62 Porady?
Z liścia i na szparagi do Niemiec wysłać.

2

@Pawel13sz Arka Milika.

1

@fart @Arkon Bo różne głąby łączą to z wetem w sprawie SAFE :)

A tu o jezyk Śląski chodzi....
Nie ma czym się jarać.

0

@LeszekFCB Realowi takie gwiżdżą.

1

@Kessie @Czajka90 Zdrowy Havertz to juz dawno by posadził Gyoko na ławce.

1

@Kgorecki2500 Jadą na kebaba. O co te poruszenie?

1

@Eklerek No wyścigi konne to nie dla plebsu są.

0

@Kgorecki2500 Ja tam nie widzę żadnego problemu ,żeby profil Barcy pogratulował odpadnięcia Realu z pucharu.

3

@AmigoBlancos Xabi Alonso podrugiej z rzędu porażce w CL.

"Mimo złego wyniku. Widziałem pozytywne rzeczy" :)

0

Tusk podobno zadzwonił do Jurka Owsiaka, żeby zorganizował Wielką Orkiestrę Wojskowej Pomocy. I będzie zbierane na amunicję i sprzęt.
Także nie ma się co martwić. A i bez odsetek...

1

@FcPortoFan1999 Nie Ale byłem blisko bo wysłałem smsa jak mnożyli razy 14tys.

8

Jakieś kocopoly o sejfach. Czy ten lepszy czy ten. Zamiast się dogadać z RMF FM żeby zrobili kumilacje i podali który sejf wybrać. A tu debatują cymbały i wyliczenia podają.

1

@Konradowskyy Ale wszystko na czerwone czy czarne?

1

Z tym Realem to ja bym lepiej zagrał prowadząc Elevator Kaborno.

0

I potem znowu się trzeba łudzić że Bayern ich wyjasni....

25

Te pieniądze z SAFE to trzeba dać dla Pepa na wzmocnienie obronności.

3

To jest ta mocarna Premier League? Arsenal remis z jakimiś paziami. City wpierdziel z innymi paziami. A najwięcej goli strzelił Tottenham , tylko zapomnieli że stracili aż 5....

0

@Rupert_Haubica No właśnie Ronald nue gra. Więc bez sensu żeby z Bednarkiem na ławce w warcaby grali.

0

@Rupert_Haubica Chłop ma takie podania i tak czyta gre, ze w LL by się gubił jak młody.v

0

@Ryoumen To akurat łatwo zweryfikują wybory. I liczba głosów uzyskanych przez Fonta.

0

Z jednej strony fajnie ze ten wywiad się pokazał. Chociaż trochę komentarzy między spamem polityczno-wojennym.

0

@AmigoBlancos Ja też nie. Chodz sam Laporta zrobił też wiele dobrego.
Mi to bardziej przypomina zwolenników PIS albo KO. Zrobili coś źle ale i tak lepsi niż tamci i nie można złego słowa powiedzieć.

0

@Azi No zgadza się. I właśnie to jest powód dla którego tak się nie powinno robić.

Nawet urwy by nie chciały aby na nie mówić że są jak Real Madryt.

1

@directedbyfcb Niech będzie że został. Nikt nie takiego progresu nie spodziewal. Problem polega na tym że dobre wyniki przykrywają słabe zarządzanie.
I tu nie powinno się musieć wybierać.

1

@Azi Ja czekam na przykłady klubów. A nie czy coś było słuszne.
Sam bym pożegnał Albe , Busiego i Pique. I tu nie o wyniki chodzi. A o styl rozstania z traktowanie legend. Oraz kampanie w mediach przeciwko nim. Najświeższy przykład Ter Stegena. Albo De Jonga przed przedłużeniem kontraktu.

No można to zrobić po ludzku.

3

@barcowy1899 @Bykunn Xavi tu piłkarzy nie zaatakował. Chwali Flicka i że podoba mi się zespół. Sam przyznaje ze powinien zostać zwolniony. Tylko nie podobała mu się forma i przekazy do mediów. Co akurat jest zrozumiałe.

3

Jest jakiś inny klub na świecie gdzie odchodzi kilka legend - Koeman, Messi , Xavi i wszyscy mówią o manipulacji oraz kłamstwach prezesa.
A kibice nie wierzą i zadowoleni bo się trafił trener co robi robotę.

3

@AmigoBlancos Ale nikt nie widzi tej zależności. Pełno przygłupów patrzy tylko na puchary i kogo kupimy w lecie.

1

@Antimadridista_WR Jak ktoś w to wierzy to gratuluję. Jeszcze gdy sam Xavi mówi o 1 piłkarzu i wymienia wszystkich który byli na tym spotkaniu.

6

Nie podoba mi się ten wywiad Xaivego. Głównie przez moment i że jest to część kampanii.
Ale jak ktoś mówi, że Laporta świetny bo kłamał ale zatrudnił Flicka to ręce opadają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?