PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 Porady?
Z liścia i na szparagi do Niemiec wysłać.
2
@Pawel13sz Arka Milika.
1
@fart @Arkon Bo różne głąby łączą to z wetem w sprawie SAFE :)
A tu o jezyk Śląski chodzi....
Nie ma czym się jarać.
0
@LeszekFCB Realowi takie gwiżdżą.
1
@Kessie @Czajka90 Zdrowy Havertz to juz dawno by posadził Gyoko na ławce.
1
@Kgorecki2500 Jadą na kebaba. O co te poruszenie?
1
@Eklerek No wyścigi konne to nie dla plebsu są.
0
@Kgorecki2500 Ja tam nie widzę żadnego problemu ,żeby profil Barcy pogratulował odpadnięcia Realu z pucharu.
3
@AmigoBlancos Xabi Alonso podrugiej z rzędu porażce w CL.
"Mimo złego wyniku. Widziałem pozytywne rzeczy" :)
0
Tusk podobno zadzwonił do Jurka Owsiaka, żeby zorganizował Wielką Orkiestrę Wojskowej Pomocy. I będzie zbierane na amunicję i sprzęt.
Także nie ma się co martwić. A i bez odsetek...
1
@FcPortoFan1999 Nie Ale byłem blisko bo wysłałem smsa jak mnożyli razy 14tys.
8
Jakieś kocopoly o sejfach. Czy ten lepszy czy ten. Zamiast się dogadać z RMF FM żeby zrobili kumilacje i podali który sejf wybrać. A tu debatują cymbały i wyliczenia podają.
1
@Konradowskyy Ale wszystko na czerwone czy czarne?
1
Z tym Realem to ja bym lepiej zagrał prowadząc Elevator Kaborno.
0
I potem znowu się trzeba łudzić że Bayern ich wyjasni....
25
Te pieniądze z SAFE to trzeba dać dla Pepa na wzmocnienie obronności.
3
To jest ta mocarna Premier League? Arsenal remis z jakimiś paziami. City wpierdziel z innymi paziami. A najwięcej goli strzelił Tottenham , tylko zapomnieli że stracili aż 5....
0
@Rupert_Haubica No właśnie Ronald nue gra. Więc bez sensu żeby z Bednarkiem na ławce w warcaby grali.
0
@Rupert_Haubica Chłop ma takie podania i tak czyta gre, ze w LL by się gubił jak młody.v
0
@Ryoumen To akurat łatwo zweryfikują wybory. I liczba głosów uzyskanych przez Fonta.
0
Z jednej strony fajnie ze ten wywiad się pokazał. Chociaż trochę komentarzy między spamem polityczno-wojennym.
0
@AmigoBlancos Ja też nie. Chodz sam Laporta zrobił też wiele dobrego.
Mi to bardziej przypomina zwolenników PIS albo KO. Zrobili coś źle ale i tak lepsi niż tamci i nie można złego słowa powiedzieć.
0
@Azi No zgadza się. I właśnie to jest powód dla którego tak się nie powinno robić.
Nawet urwy by nie chciały aby na nie mówić że są jak Real Madryt.
1
@directedbyfcb Niech będzie że został. Nikt nie takiego progresu nie spodziewal. Problem polega na tym że dobre wyniki przykrywają słabe zarządzanie.
I tu nie powinno się musieć wybierać.
1
@Azi Ja czekam na przykłady klubów. A nie czy coś było słuszne.
Sam bym pożegnał Albe , Busiego i Pique. I tu nie o wyniki chodzi. A o styl rozstania z traktowanie legend. Oraz kampanie w mediach przeciwko nim. Najświeższy przykład Ter Stegena. Albo De Jonga przed przedłużeniem kontraktu.
No można to zrobić po ludzku.
3
@barcowy1899 @Bykunn Xavi tu piłkarzy nie zaatakował. Chwali Flicka i że podoba mi się zespół. Sam przyznaje ze powinien zostać zwolniony. Tylko nie podobała mu się forma i przekazy do mediów. Co akurat jest zrozumiałe.
3
Jest jakiś inny klub na świecie gdzie odchodzi kilka legend - Koeman, Messi , Xavi i wszyscy mówią o manipulacji oraz kłamstwach prezesa.
A kibice nie wierzą i zadowoleni bo się trafił trener co robi robotę.
3
@AmigoBlancos Ale nikt nie widzi tej zależności. Pełno przygłupów patrzy tylko na puchary i kogo kupimy w lecie.
1
@Antimadridista_WR Jak ktoś w to wierzy to gratuluję. Jeszcze gdy sam Xavi mówi o 1 piłkarzu i wymienia wszystkich który byli na tym spotkaniu.
6
Nie podoba mi się ten wywiad Xaivego. Głównie przez moment i że jest to część kampanii.
Ale jak ktoś mówi, że Laporta świetny bo kłamał ale zatrudnił Flicka to ręce opadają.