PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 Bez Oskara też 3:0 :)
1
Urban to Pietuszewskiego dla zasady nie dał. Musial postawić na swoim. Nie wiem co Ci selekcjonerzy mają na bani że zawsze przeciw dziennikarzom i światu muszą być :)
0
@Faro Jeżeli ma być to zmiennik który będzie grał tyle co Roony. To każdy z Barcy B się nada.
0
@Karol145 Jak 2? Skąd wziąłeś takie wyliczenia? Tu chodzi o wszystkie półfinały. Pucharu Ligi czy Angli tez.
0
@Nazio_87 Akurat kto by nie przyszedł to zawodnicy ciągle Ci sami.
Nje wiem skąd się wziął mit że my nie dajemy szansy młodym.
Jak my powoływaliśmy Zalewskiego jak podawał w Serie A bidony.
A takiego Oyedele jak 2 razy piłkę kopnął prosto.
1
@PatrychoO Środek pola jak Elevatoru Kaborno.
0
@Hellrider To jest talizman na brak mistrzostwa.
3
@takisobiektos Przecież to wygląda jakby sama Iga go wysłała na wywiad i powiedziała co ma mówić.
1
@Bobo25 Czy z sensem to zarobki serialu pokażą.
3
@APTAPT 40tys? Może jakby te bilety w sklepach spożywczych za darmo rozdawali.
0
@Mazi Perisic to do sanatorium. Sam pressing to nic. On jest strasznie drewniany na grę w Brcelonie.
1
@LukaszFan No badania zdrowego kolana wykazały że może grać :
42
@Aragorn33 Widzę nie możesz się podnieść po tym wywiadzie u Wojewódzkiego jak notowania wzrosły.
0
@tbas Alemany to każdego by oddał.
Musimy go wypożyczyć z obowiązkiem kupna za 150mln gdy rozegra 85% spotkań :)
1
@BillyButcher Tylko odcinek? Tam potencjał na cały sezon jest.
5
Przychodzi Kylian Mbappe do lekarza.
A lekarz , o coś dawno u mnie Ciebie nie było.
A bo byłem kontuzjowany.
1
A ten Mbappe to się nie zorientował że nie to kolano mu diagnozują? :)
Wiem ze nie jest najbystrzejszy. Ale prawą i lewą stronę chyba ogarnia
3
@ranger3120 W Argentynie przed tv SuberBowl 3 osoby.
2
@Faro Fati to jest naleśnik.
0
@FCB24 Tam głównie w ofensywie jest problem, bo 9 i skrzydłowi do tarcia chrzanu. No i obrona to przez długo nie będzie taka jak była...
0
@maroon Przez Skype gadali.
0
@Peciak Problem taki że nie ma za dużo ciekawych 9 na rynku.
3
@Comentateiro Człowiek przetrwa najgorsze gówno. Dzumę , Chlerę czy Real Madryt.
0
@Borneo W dupie ludzie mają kiedy powstał ETS. W dupie mają kto to podpisywał.
Ich interesuje co się dzieje TERAZ.
Rachunki rosną teraz, piece trzeba wymieniać teraz itp.
Każdy ma lrotka pamięć. Kto by nie rządził to by było to samo.
Bo oiczy się na kogo można narzekać teraz gdy są skutki. A nie co było 15 lat temu i kto rządził.
Nikogo nie powinno dziwić że kidzoe mają dość oszolomów którzy kombinują jak utrudnić im życie. Oraz nałożyć kolejne opłaty.
Jakieś nakrętki, butelkomaty....
I tak się zbiera.
0
@Frimpong A co chlop strzela w lidze wielbłądziej. Ulala....
0
@lithotripter @Borneo No i nikogo to nie powinno dziwić. Bo przez te wszystkie lata ludzie dostawali dotacje, miasta czy wsie tylko brały na jakieś renowacje ulic, chodników, pomników i innych takich.
A teraz UE wymysla jakieś ETSy , zeroemisyjnosc i inne badziewia która podnoszą ludziom rachunki....
I tu nie ma znaczenia kto lubi Rosję a kto nie.
Większość ma to w dupie. I każdy by się podpisał ze większością rzeczy byle jego komfort życia nie spadał.
1
@arasz1819 Nigdy też żaden trener w Arsenalu nie dostal biliona na transfery. Puchary to jedno. Ale taka gra to drugie. Nikt by nie narzekał na styl gdyby były puchary. Ale jednak jak ich nie ma to chociaż styl. Kiedy kupiłeś cała 11stke. I druga rezerwową.
Bo papcio Wenger to jednak styl miał.
1
@Tigermaus Jak nie potrafisz zrobić zielonego kuponu z 3 zdarzeniami to faktycznie odpuść.
0
Ten trener Chelsea to wytrzyma do końca sezonu?
Żeby wydać z 500mln i wylecieć w następnym?
3
@jack_herrer Kiedyś to wszytko było dobre. Dzisiaj młodzież pije piwo z sokiem. Albo jakieś kraftowe i tak robiąc skwaszoną minę.