0

@sokot Też bym chciał żeby mnie tak zrobili za milion Euro.

0

@Arden Miał wszystko bo piłkę 2 razy kopnął. Chłopaków takich jak on to jest na pęczki. Chłop przehypowany jak Kapustka po turnieju z kadra.

2

A te zespoły co się wcześniej wycofaly z tych wspaniałych rozgrywek Superligi. To już poplacily te setki milionów kar?

0

@NorbiTBOB To nie sukces przyciągnął piłkarzy. Tylko to są odrzutki niechciani w swoich poprzednich klubach. Albo emeryci jak Witsel.

Lenara Atletico chciało się pozbyć dlugo. DE Beek to dobrze ostatni raz grał w Ajaxie wiele lat temu...

0

@MOLESTA W sensie zadranaowasx się czy 75mln to dobra kwota za takiego piłkarza który może zagwarantować 15-20goli? I ma tyle lat co ma?


0

@Zoker 2. Ten Haag. 6. Allegri

0

@malypuzon Strasznie prześladował czołowe zespoły w Serie A....

1

@maroon Ten Lookman im dalej tym gorzej może być. Teraz jeszcze nie przesiąknięty zmysłem taktycznym Simeone.

2

@Kozinho. A dla mnie od taki "Valverdowaty" bez wyrazu zupełnie.

1

@Kapitan hawk Tyle głosów bo fujarek z gwiazd liczył.

1

@BulaKG Simeone go wystawia póki świeży i jeszcze ma fantazje. Bo potem zazna zmysłu taktycznego Diego i No ten....

0

@escarabajoescarabajo Tam tylu napastników było w ostatnich latach i nie szło im najlepiej.

12

@Criss18Barca Od teraz uwaga bo pies może to przeczytać

1

@escarabajo On się nie musial aklimatyzowac. Bo wszędzie pełno arabusów co wyglądają identycznie.

1

@Faro Na wypadek odejścia Casado warto mieć kogoś w rytmie pierwszej ekipy.

2

@Luciano99 Też się znasz z Robertem że już wiesz?

1

@blakkudium Specjaliste od feng shui jeszcze zatrudnić. Żeby szatnie przed meczem zrobił bardziej przyjazną.....

0

@maroon Bo to chodziło o Panie Boże.

1

@Safrani @tbas Tu bardziej chodzi o powołanie komisji która pochlonie pewnie miliony. A wyjaśnienie będzie takie że osoby które tam będą nie będą wiedziały co tam robią.

1

@Eto'o9 R10 @Bykunn Chłop może nie pogra ale milion na koncie to jednak milion. A tyle więcej dostal kasy.

7

@esem91 No bo trenuje ich szkoleniowiec Castilli.

0

@gaucho104 Garcia natomiast wygrał mniej pojedynków w powietrzu. Nie strzelił gola. Araujo się 2 razy źle ustawił. Ale nic z tego nie wynikło. Więc i ocena bardzo dobra

1

@gaucho104 @Antimadridista_WR Wczoraj dobry występ. Ważny gol. I kilka ważnych interwencji w obronie. Wygrana większość pojedynków w powietrzu. To on wybijał piłkę przy różnych czy wolnych rywala. Mial też kilka strat. Ale więcej plusów niż minusów. Więc musi mieć bardzo dobra ocene. A zawodnika oceniamy za ten konkretny występ.

10

@JanuszKorwinMikke To tak jakby nie ekscytowac się Barca Enrique Bo miał jeden sezon a potem bęcki od słabego Juve w CL. I liga przegrana z klaskaczem.

0

@Who_you_mam Zgadza się.
Ale uważam że groźniejsi jesteśmy z Ferranem. Bo jest właśnie bardziej ruchliwy i latowej dochodzi do sytuacji. Kwestia skuteczność to druga sprawa. Bo miał też mecze gdzie ładował dotykając piłkę 2 razy.

3

@Who_you_mam Ale chociaż dochodzi do sytuacji. Lewy za to wykończenie też słabe a sytuacje ciężko mu wypracować.

0

@Arden Lepiej niech się lepiej nie pojawia lepiej.

1

@Kapitan9 Bliżej mu do Bartka Kapustki :)

0

@BorzyKrzys Owszem w 4lidze naszej. Abse napastnik tak robi to wiadomo. Ale Roberto sfrustrowany jest czasem. Bo nie ma tej łatwości Ferrana by dochodzić do sytuacji przez swój brak mobilności.

0

@FCB24 Sportowo nie. Instytucjonalnie owszem. Już przykłady Verattiego pokazały że to klatka i zabawka szejka. Tak samo jak nie wypłacenie pensji dla Mbappe bo te odszedł. I przegrali sprawę w sądzie. Nie jest to klub z którego można brać przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?