2

@Luciano99 Też się znasz z Robertem że już wiesz?

1

@blakkudium Specjaliste od feng shui jeszcze zatrudnić. Żeby szatnie przed meczem zrobił bardziej przyjazną.....

0

@maroon Bo to chodziło o Panie Boże.

1

@Safrani @tbas Tu bardziej chodzi o powołanie komisji która pochlonie pewnie miliony. A wyjaśnienie będzie takie że osoby które tam będą nie będą wiedziały co tam robią.

1

@Eto'o9 R10 @Bykunn Chłop może nie pogra ale milion na koncie to jednak milion. A tyle więcej dostal kasy.

7

@esem91 No bo trenuje ich szkoleniowiec Castilli.

0

@gaucho104 Garcia natomiast wygrał mniej pojedynków w powietrzu. Nie strzelił gola. Araujo się 2 razy źle ustawił. Ale nic z tego nie wynikło. Więc i ocena bardzo dobra

1

@gaucho104 @Antimadridista_WR Wczoraj dobry występ. Ważny gol. I kilka ważnych interwencji w obronie. Wygrana większość pojedynków w powietrzu. To on wybijał piłkę przy różnych czy wolnych rywala. Mial też kilka strat. Ale więcej plusów niż minusów. Więc musi mieć bardzo dobra ocene. A zawodnika oceniamy za ten konkretny występ.

10

@JanuszKorwinMikke To tak jakby nie ekscytowac się Barca Enrique Bo miał jeden sezon a potem bęcki od słabego Juve w CL. I liga przegrana z klaskaczem.

0

@Who_you_mam Zgadza się.
Ale uważam że groźniejsi jesteśmy z Ferranem. Bo jest właśnie bardziej ruchliwy i latowej dochodzi do sytuacji. Kwestia skuteczność to druga sprawa. Bo miał też mecze gdzie ładował dotykając piłkę 2 razy.

3

@Who_you_mam Ale chociaż dochodzi do sytuacji. Lewy za to wykończenie też słabe a sytuacje ciężko mu wypracować.

0

@Arden Lepiej niech się lepiej nie pojawia lepiej.

1

@Kapitan9 Bliżej mu do Bartka Kapustki :)

0

@BorzyKrzys Owszem w 4lidze naszej. Abse napastnik tak robi to wiadomo. Ale Roberto sfrustrowany jest czasem. Bo nie ma tej łatwości Ferrana by dochodzić do sytuacji przez swój brak mobilności.

0

@FCB24 Sportowo nie. Instytucjonalnie owszem. Już przykłady Verattiego pokazały że to klatka i zabawka szejka. Tak samo jak nie wypłacenie pensji dla Mbappe bo te odszedł. I przegrali sprawę w sądzie. Nie jest to klub z którego można brać przykład

4

@Laminedependencia Tam nie było jak grać jemu nawet. On tak dla zasady macha w meczu. Bo ciężko mu się do jakichkolwiek sytuacji dochodzi.

1

@kuz To chodzi o to że lekceważymy i wychodzi Robert....

1

@Eklerek Słusznie się z niego śmiano. Bo chlop opóźnił swoj rozwój. Poszedł tam i nic nie gral. Gdzie Barca stawiała na młodzież. A to że teraz jest w PL to nie dzięki tamtej decyzji. Tylko odejściu do słabszych klubów gdzie udało mu się odbudowac

1

@FCB24 Decyzja nie była sportowa co finansowa. Bo jednak milion piechotą nie chodzi. Skoro tu dostal szanse na trenowanie z pierwszym sezonem
oraz trochę minut to decyzja sportowa oznaczałby awans sportowy, a nie zastrzyk finansowy.

1

@blakkudium Jak dla mnie to będzie im brakowało Gallagera. Chłop odciąż środek pola. Był mega waleczny. A środek to ich największą bolączka. Bo tam dziadek Koke i długo długo nikt.

0

@tbas Najnowszy prototyp wideł obronnych wypłynął.

0

@Pedri16Future A może to dobry bajkopisarz był?

2

@RivaldoVitorBorba Każdy chce mieć swojego Norwega na 9.

6

@Luciano99 Jeszcze dopłaciliśmy kupę kasy by wymienić Samu na tego kloca...

2

@escarabajo Na Camp Nou nigdy mi się nie zdarzyło siedzieć obok kibiców rywali :)

Ale byłem z 12 temu na PSG jak jeszcze Ibra grał. I grali z Rennes. To siedziała grupka kibiców Ren obok Nas. Po strzelonym golu wyskoczyli do góry. To jak kibice PSG im pogrozili to do końca meczu już się nie odezwali nawet.

2

@blakkudium Kluby się o nieg biją. Tyle że z Arabii

0

@Faro Chłopak nawet nie zadebiutuje.

1

@VeB 1899 A to poważnie są ludzie którzy chcą obejrzeć ligę wielbłądzia?

0

@Lanosss No więc do kogo tu można mieć pretensje? Do Niemca że poszedł na warunki które klub sobie wymyślił?

0

@Hosh I na ten moment wciąż za mało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?