PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas To jest za rok kalendarzowy. A ten mial całkiem niezły.
1
@JordiAlbion @escarabajo Az się wierzyć nie chce. Że City się nim zainteresowało.
8
@Vurt Ten Ronaldo kłuje w oczy. Na prawdę ktoś zaczyna patrzeć na tą śmieszna ligę wielbładzią poważnie?
1
@FcPortoFan1999 No przyszedłby chlop do nowej ligi, nie znając zawodników których jest 50....
W środku sezonu bez okresu przygotowawczego do zespołu który jest w kryzysie.
Uważam że na pół rundy to są ok wymagania.
0
@FcPortoFan1999 W tym momencie to top4 na koniec sezonu.
0
@Gibbon_FCB @Giwera No nikt chlopa by poważnie jako opcje w City nie traktował. Tam jest dkugodalowy projekt. A Enzo właśnie z stabilnością i utrzymaniem formy miał problem.
Potrafił wygrać z czołowym zespołem. A potem stracić punkty z paziami 2 kolejki z rzędu.
0
@Giwera @Stinger_ Jak tam wiara w walkę o mistrzostwo Cheslea? Zachwiana czy nie?
1
@Bolton Myślał że to żarty. A to życie było.
6
Cheslea chce zwolnić Maresce. Stabilny to jest projekt. A żeby było śmieszniej w jego miejsce chcą zatrudnić Liama Roseniora
z Strasbourga.
0
@kanver_ Grafik musiał kogos z Realu wcisnąć.
1
@dmcteam Dla niego ogólnie warto było to oglądać.
0
@NeroTFP1 No chlop kiedyś w hejtparku śmiertelnie poważnie opowiadał jak przepuścił 40mln które kiedyś zarobił. Więc mogło by być kiepsko z alimentami.
0
@Popitek12 To ledwie 2 tatry. Ale i tak wariat jesteś.
0
@Katalonik97 Może byłby w jego zasięgu jakby mu dali 25 karnych
1
@Czyhrynski To jest akurat prawda że Robert im mniej mówi tym jest lepiej.
0
@Comentateiro Dziwne by było żeby środkowi obrońcy jakiejkolwiek drużyny nie skupiali się na jedynej 9 przeciwnika.
2
@Comentateiro Śmiechy , a u Nas całkiem poważnie ludzie chwalili za to Lewego że chlop w polu karnym stał i skupiał uwagę obrońców :)
1
@FcPortoFan1999 Aston z Cheslea zagrała slabo i wygrala.
Dzisiaj zagrał dobrze z Arsenalem i przegrała.
0
@kubix05 Maja tyle samo punktów co walczącą o mistrzostwo Chelsea. I więcej strzelonych goli :)
2
@Kapitan hawk Szkoda ze jeden na całą trybunę.
2
@Rastafarnianin @maroon Nie lubi to dużo powiedziane. Ale tu chodzi bardziej o to że są niesympatyczni. Brakuje im luzu czego upust potrafią dac w mediach. Osiegneli wielkie sukcesy. I tego nikt im nie zabierze. Ale nie trzeba ich lubić jako ludzi by cenić jako sportowców.
6
@Popitek12 Zastawiłeś za rum?
0
@Filipem @Luciano99 Problem polega na tym że Lewy nigdy nie miał tego czegoś. Po co ludzie często przychdzą na stadion. Suarez technicznie zjadał obu. Oraz był to gość który potrafił wymyślić coś nieszablonowego.
1
@blakkudium Bobb niby ma odejść.
A reszta prócz Doku to średnio wygląda na tym skrzydle. Chodz sam Belg ma to właśnie odejście na pierwszych metrach z miejsca.
1
@blakkudium Solidna kwota. No ciekawe jak sobie poeadzi w takim zespole w którym miejsca jest mniej. I gdy częściej będzie grał na ustawionego rywala.
1
@blakkudium O jakich kwotach mowa?
0
@Zbyszard To wciąż lepiej od Lewego. No i go można sprzedać za parę mln. Bo Lewy już teraz i w poprzednim sezonie mocno irytował gdy nie potrafił przyjąć piłki. Albo swoimi stratami.
0
@partymaker Z napastników z wygasającymi kontraktami jest tylko on. A 40letni Lewy nie dałby więcej. Więc gdyby to się spięło kosztowo. To nie przeciwskazań. Zwłaszcza że Vlaho ma 25lat i byśmy go jak coś opchneli za parę baniek.
0
@Zbyszard No właśnie Vlaho ma 25lat Rusza się zdecydowanie lepiej od Lewego. A śmiem twierdzić że takie liczby jak w tym sezonie przy naszym stylu gry. To większość 9 by zrobiła.
0
My za bardzo nie mamy opcji na rynku. Pewnie możemy zrobić jeden transfer gotówkowy.
Więc albo Vlahovic i wtedy jest kasa na jakiegoś SO.
Albo Senesi za darmo i wtedy jest kasa na Eyonga np.
Tu trzeba rzeźbić z okazji rynkowych.