PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz No jeżeli nie mamy kasy. I to jest jedyną opcją. Albo zostanie z samym Ferranem. To jednak ma zamczenie. Jeżeli jest możliwość wydania 30mln np. To zdecydowanie warto poszukać na rynku kogos innego ( Eyong np)
1
@Encore Pomoc betonowa. A i 9 śmieszna.
1
@marcin62 Neymara ludzie zapamiętają z tego że był częścią MSN najlepszego trio w historii. Potrafił czarować na boisku i zdobył tryplet. Oraz się sprzedał i poszedł do PSG
Lewego że strzelał gole i jednocześnie nie potrafił prostej piłki przyjąć.
1
@kuz Dużo gorzej od Lewego w obecnej formie i wieku nie będzie.
1
@Laminedependencia Frenkie bez Pedriego jest slaby. Garcia bez Pedriego jest słaby. Ale jako chcemy mieć kontrolę to Frenkie jest dobry jako taki pomagier i człowiek który robi Pedriemu miejsce. Garcia jest dobry w przerywaniu akcji.
1
@Azazel_Pazuzu Jakby telewizję miały upajać bo wystąpiło tam paru idiotów. To by nie było już telewizji :)
1
@Laminedependencia Ja wybieram Frenkiego. I to nie dlatego że Holender jest jakiś Wybitny. Tylko wtedy Pedri ma więcej miejsca. Bo Frenkie lepiej operuje piłka. I gdyby grał Garcia to wystarczy odciąć Pedriego i tyle z naszej pomocy.
0
@FcPortoFan1999 Tyle się mówi że w Brazylii talenty rodzą się na plaży i blokowiskach. To zlapal kilkunastu. Może akurat źle siatką machnął.
2
@FcPortoFan1999 Genialny. Pojechał do Brazylii zlapal w siatkę kilkunastu i zapakował w wagon.
3
@Comentateiro Rashfordowi nie zaliczają wszystkiego. Bo on ma styl dryblingu jak Jaca Krzynówek. Kopie i biegnie za pilka potem.
1
@sergio5 Bo to może Litwini ogłaszali:)
2
@blakkudium Oby go puścili jak Verattiego do Nas.
1
@blakkudium W Serie A nie ma już słabych drużyn.
Albo duże marki są tylko wspomniniem przeszłości.
2
@ViscaelBarca2007 Za mala głębia składu. No i brak kontuzji ,więc nie są przyzwyczajeni.
1
Cheslea miała walczyć o mistrzostwo.
Tymczasem wyprzedził ich Liverpool w największym kryzysie od lat. Mają tyle samo punktów co memiczny United.
I tracą 13pkt do Lidera tabeli...
@Stinger_
0
Jak Aston ma postraszyć Chelsea gdy wyszli Malenem na napadzie....
0
@LeszekFCB Chodziło o umiejętności pilarskie. Nie oceniam raczej facetów z wyglądu. Ale Tobie nie bronie Leszek.
0
@Comentateiro No banialuki te różnią się tym że Pep zdobywał trofea wszędzie. I nawet jak zdobywał je z City to wydawał kasy porównywalnie. Na pewno trofeów się nie kupi. Ale Arteta przez te lata kupił po 2 zawodników na każdą pozycję. A ważnego trofeum jak nie było tak nie ma. Chodz styl swój wyrobił.
0
@ViscaelBarca2007 Śmiem twierdzić że każdy manager czołowego klubu PL gdyby dostal tyle kasy oraz tyle lat na budowanie zespołu. To byłby w czołówce bez trofeów :) @Comentateiro
A już najbardziej mnie śmieszą jak ktoś proponuję Artete jako naszego przyszłego managera. Gdzie nie dostał by ani kasy, ani tyle czasu.
1
@4drian0 Ale ze takiego kalafiora...
0
@BORO_12 Większe problemy mamy z pensjami niż kwotami transferów. Zejście z pensji Lewego i w jego miejsce Eyong pozwoliło by nam spiac budżet.
1
@marcin62 Nie każdy kto krytykuje UE albo Ukrainę jest od razu za ruskimi.
Uważam że u Nas jest pełno czubów. Ale nawet zwykli ludzie ulegają jakiejś głupiej narracji że coś jest czarne albo białe. Toctak jkahy krytykować Polskę i za to nie być Polakiem :)
0
@Arkon Serie A jest bardziej wyrównana. Tylko to taki poziom że nasi ligowcy tam idą i grają. A w PL czy LL by piłki nosili.
0
@PatrychoO Ja tam mam w dupie wegańskie i wegetariańskie wigilię. U mnie jest zawsze mięcho. Wigilia nie jest po to żeby człowiek się musiał katować kapustą z grzybami.
0
@Sulimo Tylko wigilia , później żrą wszystko. Ale ja tam w wigilię mięso jem normalnie.
0
@Sulimo A to ktoś Ci kazał same ryby jeść?
0
@Eto'o9 R10 Zdecydowanie tak. Tylko Flick musi obu zaakceptować. Żeby nie było potem że chciał inny profil czy cos
0
@michaleu Pierwszy raz w święta Facebooka odpaliłeś?
0
Skoro mamy ustalony wykup za 30mln ? To o jakich negocjacjach mowa?
Tu ani nie trzeba nad niczym pracować, ani decydować teraz.
0
@escarabajo Ostatnio Doku robił wiatru sporo. Może chodzi Ci o liczby. Bo tych faktycznie czasem nie dowozi. Natomiast wiatr to on robi zawsze. Do tego Semenyo będzie miał spory przeskok bo on jest najlepszy jak ma miejsce. Przeciwko wisienkom nikt nie gra autobusem.