PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Pfff. Proszę Cię zobacz ostatnia dekadę i ile razy CL. wygrał klub Serie A. Juventus to by się w La Liga przed spadkiem bronił. I później nke dziwi że Modric który w La Liga nie nadążał. Tam jest gwiazda. Nikt poważny do Serie A nie idzie. Tam idą odpady z jakichś Chelsea i innych.
1
@BulaKG @Czyhrynski @LukaszFan
Prawda to jest taka że my zawsze mieliśmy jakiegoś kalafiora na SO w składzie. A kadra często miała 3 SO.
Mamy Araujo z mentalem czy Chrostensena ze sraczka. Ale dopiero co był tu Lenglet, Umtiti po szamanie.
Jakieś Bartry, Murillo, Miny ,Czyhrynskie i inne pokemony.
1
@VinDiesel Serie A od dawien dawna jest liga dla emerytów. Tam sobie Zalaran gral do 40stki. To samo Giroud gdy się nie nadawał na PL.
0
@Frimpong Zaraz influencerom będą medale wręczać.
2
@AduŚ07 Na ławce rezerwowych dawno nie siedział i poczul dyskomfort.
0
@Vegeta88 Ferran by dosral 10 karnych jął Mbappe i byłby królem strzelców obecnie :)
0
@Hosh Ten Haaga mogli nie wymieniać bo psuje cały PR
1
Przepaść między PL a Serie A niech pokaże fakt że rezerwowy napastnik klubu będącego w strefie spadkowej PL. Ma być wzmocnieniem dla Milanu klubu walczącego o Scudetto.
0
@michaleu Gdyby zostal w Arsenalu to by Arsenal był mistrzem świata. Tyle pucharów z nimi zdobył.
0
@JanuszKorwinMikke On się nadaje do żadnego klubu z top5 lig. Może jakiś z dołu tabeli Serie A. Bo tam nasze kalafiory sobie radzą. Nawet w Jagoelloni nie zawsze był zawodnikiem pierwszego składu. Chłop musi iść do jakiejś Holandii aby grać i to jak najwięcej minut
1
@Bobo25 Bo drugi nie jest skorumpowany tylko zjebany.
6
@BorzyKrzys Juz mieszkają razem. On w Angli , a ona tutaj. :)
To nie jest błąd w tekście. Bo cyganie mieszkają wszędzie i nigdzie.
2
@esem91 Nigdy sie nie uwolni od tego. I dobrze.
0
I co Wojtek narobił? Komu to potrzebne było? :)
0
@AmigoBlancos Xavi nie próbował grać jak Barca Pepa. A zdobył 2 trofea w pierwszym pełnym sezonie deklasujac Real Carlo.
0
@tbas To jest za rok kalendarzowy. A ten mial całkiem niezły.
1
@JordiAlbion @escarabajo Az się wierzyć nie chce. Że City się nim zainteresowało.
8
@Vurt Ten Ronaldo kłuje w oczy. Na prawdę ktoś zaczyna patrzeć na tą śmieszna ligę wielbładzią poważnie?
1
@FcPortoFan1999 No przyszedłby chlop do nowej ligi, nie znając zawodników których jest 50....
W środku sezonu bez okresu przygotowawczego do zespołu który jest w kryzysie.
Uważam że na pół rundy to są ok wymagania.
0
@FcPortoFan1999 W tym momencie to top4 na koniec sezonu.
0
@Gibbon_FCB @Giwera No nikt chlopa by poważnie jako opcje w City nie traktował. Tam jest dkugodalowy projekt. A Enzo właśnie z stabilnością i utrzymaniem formy miał problem.
Potrafił wygrać z czołowym zespołem. A potem stracić punkty z paziami 2 kolejki z rzędu.
0
@Giwera @Stinger_ Jak tam wiara w walkę o mistrzostwo Cheslea? Zachwiana czy nie?
1
@Bolton Myślał że to żarty. A to życie było.
6
Cheslea chce zwolnić Maresce. Stabilny to jest projekt. A żeby było śmieszniej w jego miejsce chcą zatrudnić Liama Roseniora
z Strasbourga.
0
@kanver_ Grafik musiał kogos z Realu wcisnąć.
1
@dmcteam Dla niego ogólnie warto było to oglądać.
0
@NeroTFP1 No chlop kiedyś w hejtparku śmiertelnie poważnie opowiadał jak przepuścił 40mln które kiedyś zarobił. Więc mogło by być kiepsko z alimentami.
0
@Popitek12 To ledwie 2 tatry. Ale i tak wariat jesteś.
0
@Katalonik97 Może byłby w jego zasięgu jakby mu dali 25 karnych
1
@Czyhrynski To jest akurat prawda że Robert im mniej mówi tym jest lepiej.