PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 W papierach to się jeszcze nie urodził
0
@Comentateiro Zupy z proszku będziesz jadł. A Ty lepiej obejrzyj kredens czy tam Żyda w proszku nie ma
2
Uważam że Papszun sobie da radę w Legii.
Ale śmieszne wyszło jak się pożegnał z Rakowem bo chciał zagranicznej przygody. W mediach to chciały go kluby PL, Bundesligi czy Ligue 1.
A dzisiaj jest w klubie strefy spadkowej Elstraklasy :)
0
@tomcias10 Może tak może nie. Radził sobie świetnie. Ale tam miał władze absolutna, styl gry raki jaki mu się podoba, transfery jakie chciał. Itp itd. Jak chciał zagranicznej lezygody to zgłosił się tylko Elevator Kaborno.
A w Legii takiej władzy nie dostanie. Presja również nieporównywalnie wieksza.
0
@Aragorn33 Po wojnie takie afery powychodzą ze lepiej to się z Zelenskim nie spotykać :)
0
@bartekvisca Tak na prawdę to nigdzie prócz Rakowa nie został zweryfikowany. Jednak Legiia to presją inna. Środowisko zupełnie inne.
0
@partymaker Akurat Villareal nie gra praktycznie w środku pilka. Odbiór i szybkie granie skrzydłami, oraz dużo gry bezpośredniej. Tam trzeba zneutralizować ich atuty. Bo w obronie to oni tracą gole z każdym rywalem.
1
@sergio5 Ja tam mam to i to. Dla mnie rewelacyjna wiadomość. Ważne że nie jakies DAZN czy inne kalafiory.
A san pakiet C+ kosztuje grosze na dzisiejsze czasy.
0
@kanver_ Mógłby odejść bo już nie jest gwarancja niczego. Problem ze musielibyśmy mieć następcę żeby Ferran nie został sam.
0
Xabiego nie interuje ze Mbappe może złapać uraz na dłuższy czas. Bo on gra i posadę tu i teraz :)
Więc nie mówcie ze idiota. Bo to po prostu desperat.
0
@Stinger_ Genialna Wisła Płock na drodze do Ligi Mistrzów. I zbierająca punkty do rankingu. Byłaby moc
0
@Laminedependencia Nico za De Jonga.
1
@Popitek12 Benitez
1
@NeroTFP1 Mleko w tubce firmy Gostyń. Herbata granulowana. Przysmak Świętokrzyski tako samozone kratki n oleju.
I to nie jest tak że teraz nie lubię albo nie jem. Tylko dalej jem to co mi smakuje.
5
@draxidox Po co nam to całe lotnisko. Jak jest niedaleko w Berlinie?
1
@pacior95 Sezon jest tak długi że śmiało mogą. Po drugie Gavi był już ogrywamy przez Flicka niżej. I tam uważam że też by się odnalazł jako taki box to box.
0
@Sulimo dziewczyn może tak. Kobiet to już nie :)
5
@pacior95 W tym wieku to wszystko przed nim. Chłopak kocha Barce i zawsze zostawia serce na boisku. Może nie będzie drugim Pedrim.
Ale po to kadra liczy 20paru ludzi aby takich właśnie zawodników mieć.
Ja uważam że nawet jakby miał nie stanowić o sile Barcy. To warto mieć tak młodego piłkarza oddanego klubowi, zarabiającego wcale nie duzo mieć aby dał impuls. Dużo lepiej niż jakiegoś najemnika.
@BulaKG @Krzysztof1987 @ranger3120
7
@ranger3120 Nie będzie jak Faty bo raz że mu sodówka nie grozi. A dwa że to walczak i pracuś. Nie zapuści się tak jak Fati....
3
@Lionel_Messi10 Tyle co ostatni odcinek M jak Miłość.
0
@ViscaelBarca2007 Nowy Sergi Roberto.
3
@MaziFCB Gorszy byłby tylko figo
1
@Safrani Lewica? Kolejny genialny pomysł....
0
W artykule zapomniano dodać że do Barcy B.
0
@Faro Guler w tym sezonie to dopiero zaczął grać. Wcześniej to chlop dostawał ochłapy w zamkniętych meczach .
14
Mi Balde to przypomina Semedo. Druga strona boiska ale styl podobny. Najlepiej wychodzi bieganie. A jak trzeba coś pomyśleć, rozegrać to niestety ale jest to zbyt trudne.
4
@mordini123 Wahać to się można czy kupić 0,5 czy 0,7.
0
@FcPortoFan1999 Mouinho samym spojrzeniem by uspokoił Viniciusa.
On potrafił odstawić Casillasa na rzecz Diego Lopeza. Tam nikt by za Nazwisko nie grał. A to też u nich problem.
0
@Kosmita95 Ale Holender nie ucieka od rozegrania jak Garcia. I dzięki temu Pedri będzie miał więcej miejsca.
0
Lewy i Garcia do bazy. Torres i De Jong na plac. Tu nie ma na co czekać.