1

@pacior95 Sezon jest tak długi że śmiało mogą. Po drugie Gavi był już ogrywamy przez Flicka niżej. I tam uważam że też by się odnalazł jako taki box to box.

0

@Sulimo dziewczyn może tak. Kobiet to już nie :)

5

@pacior95 W tym wieku to wszystko przed nim. Chłopak kocha Barce i zawsze zostawia serce na boisku. Może nie będzie drugim Pedrim.
Ale po to kadra liczy 20paru ludzi aby takich właśnie zawodników mieć.
Ja uważam że nawet jakby miał nie stanowić o sile Barcy. To warto mieć tak młodego piłkarza oddanego klubowi, zarabiającego wcale nie duzo mieć aby dał impuls. Dużo lepiej niż jakiegoś najemnika.
@BulaKG @Krzysztof1987 @ranger3120

7

@ranger3120 Nie będzie jak Faty bo raz że mu sodówka nie grozi. A dwa że to walczak i pracuś. Nie zapuści się tak jak Fati....

3

@Lionel_Messi10 Tyle co ostatni odcinek M jak Miłość.

0

@ViscaelBarca2007 Nowy Sergi Roberto.

3

@MaziFCB Gorszy byłby tylko figo

1

@Safrani Lewica? Kolejny genialny pomysł....

0

W artykule zapomniano dodać że do Barcy B.

0

@Faro Guler w tym sezonie to dopiero zaczął grać. Wcześniej to chlop dostawał ochłapy w zamkniętych meczach .

14

Mi Balde to przypomina Semedo. Druga strona boiska ale styl podobny. Najlepiej wychodzi bieganie. A jak trzeba coś pomyśleć, rozegrać to niestety ale jest to zbyt trudne.

4

@mordini123 Wahać to się można czy kupić 0,5 czy 0,7.

0

@FcPortoFan1999 Mouinho samym spojrzeniem by uspokoił Viniciusa.
On potrafił odstawić Casillasa na rzecz Diego Lopeza. Tam nikt by za Nazwisko nie grał. A to też u nich problem.

0

@Kosmita95 Ale Holender nie ucieka od rozegrania jak Garcia. I dzięki temu Pedri będzie miał więcej miejsca.

0

Lewy i Garcia do bazy. Torres i De Jong na plac. Tu nie ma na co czekać.

0

@A4ron Jakbyś kupił w tym roku na święta to byś zaoszczędził jeszcze. Bo Polacy w tym roku wyrządza na święta mniej.

4

@Luciano99 Można powiedzieć że tylko 2 typy z taśmy nie weszły.

0

@draxidox W skrócie to wrócą do sytuacji w której są teraz.

1

@doc Idelnie by poprawił statystykę czerwonych kartek.

0

@Colon Jakbyś zapytał który ma lepsza linię męskich bokserek to jeszcze...

0

@NeroTFP1 Ja lubiłem zawsze drybling Jacka. Kopnij i potem biegnij.

2

@Lionel_Messi10 Wielkie wzmocnienia Interu. Odejdzie Suarez, Alba, Busquets. A przyjdzie Timo Werner xd

0

@tbas Walić ten Real. Zawsze i wszędzie

A jak wywala Xabiego to kto ich poskłada bez czasu?

0

@MesQueUnClub_87 No Neymar przy Salahu to dużo większe medialnie Nazwisko.

0

@chavez Absolutnie nie. Inna jest pozycja negocjacyjna jak jesteś jednym z kandydatów do ZP i najlepszym graczem PL.

A inna jak masz straszny sezon. Jesteś bez formy. Grzejesz ławkę do tego masz konflikt z trenerem.
@MesQueUnClub_87 ale nie taka.

0

@Frimpong On to zaraz powrót do Holandii jak reszta ich trenerów nowego pokolenia.

0

Myślicie ze Salah popełnił błąd? Świetny poprzedni sezon. Astronomiczna oferta z Arabii, aby sobie pograć przed emerytura.
Teraz ławka i już takiej kasy nie dostanie.
Konflikt z trenerem i jednak rysy na swojej "legendzie" w LFC.

1

@michaelson8 Albo to Mastantuono i Cebullos to takie pokemony że ciężko aby gonili wynik.

0

@Arcybiskup A niech go zwolnią. Tam I tak nikogo sensownego nie zatrudnia

0

Wypożyczyć i się nie zastanawiać. Chłop i tak nie gra, a jak ostatnio dostal szanse Ti wyglądał jak kalafior. Bez rytmu i grania nic z tego nie będzie. A to nie miejsce i czas na eksperymenty i aby kogos ogrywac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?