PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pacior95 Sezon jest tak długi że śmiało mogą. Po drugie Gavi był już ogrywamy przez Flicka niżej. I tam uważam że też by się odnalazł jako taki box to box.
0
@Sulimo dziewczyn może tak. Kobiet to już nie :)
5
@pacior95 W tym wieku to wszystko przed nim. Chłopak kocha Barce i zawsze zostawia serce na boisku. Może nie będzie drugim Pedrim.
Ale po to kadra liczy 20paru ludzi aby takich właśnie zawodników mieć.
Ja uważam że nawet jakby miał nie stanowić o sile Barcy. To warto mieć tak młodego piłkarza oddanego klubowi, zarabiającego wcale nie duzo mieć aby dał impuls. Dużo lepiej niż jakiegoś najemnika.
@BulaKG @Krzysztof1987 @ranger3120
7
@ranger3120 Nie będzie jak Faty bo raz że mu sodówka nie grozi. A dwa że to walczak i pracuś. Nie zapuści się tak jak Fati....
3
@Lionel_Messi10 Tyle co ostatni odcinek M jak Miłość.
0
@ViscaelBarca2007 Nowy Sergi Roberto.
3
@MaziFCB Gorszy byłby tylko figo
1
@Safrani Lewica? Kolejny genialny pomysł....
0
W artykule zapomniano dodać że do Barcy B.
0
@Faro Guler w tym sezonie to dopiero zaczął grać. Wcześniej to chlop dostawał ochłapy w zamkniętych meczach .
14
Mi Balde to przypomina Semedo. Druga strona boiska ale styl podobny. Najlepiej wychodzi bieganie. A jak trzeba coś pomyśleć, rozegrać to niestety ale jest to zbyt trudne.
4
@mordini123 Wahać to się można czy kupić 0,5 czy 0,7.
0
@FcPortoFan1999 Mouinho samym spojrzeniem by uspokoił Viniciusa.
On potrafił odstawić Casillasa na rzecz Diego Lopeza. Tam nikt by za Nazwisko nie grał. A to też u nich problem.
0
@Kosmita95 Ale Holender nie ucieka od rozegrania jak Garcia. I dzięki temu Pedri będzie miał więcej miejsca.
0
Lewy i Garcia do bazy. Torres i De Jong na plac. Tu nie ma na co czekać.
0
@A4ron Jakbyś kupił w tym roku na święta to byś zaoszczędził jeszcze. Bo Polacy w tym roku wyrządza na święta mniej.
4
@Luciano99 Można powiedzieć że tylko 2 typy z taśmy nie weszły.
0
@draxidox W skrócie to wrócą do sytuacji w której są teraz.
1
@doc Idelnie by poprawił statystykę czerwonych kartek.
0
@Colon Jakbyś zapytał który ma lepsza linię męskich bokserek to jeszcze...
0
@NeroTFP1 Ja lubiłem zawsze drybling Jacka. Kopnij i potem biegnij.
2
@Lionel_Messi10 Wielkie wzmocnienia Interu. Odejdzie Suarez, Alba, Busquets. A przyjdzie Timo Werner xd
0
@tbas Walić ten Real. Zawsze i wszędzie
A jak wywala Xabiego to kto ich poskłada bez czasu?
0
@MesQueUnClub_87 No Neymar przy Salahu to dużo większe medialnie Nazwisko.
0
@chavez Absolutnie nie. Inna jest pozycja negocjacyjna jak jesteś jednym z kandydatów do ZP i najlepszym graczem PL.
A inna jak masz straszny sezon. Jesteś bez formy. Grzejesz ławkę do tego masz konflikt z trenerem.
@MesQueUnClub_87 ale nie taka.
0
@Frimpong On to zaraz powrót do Holandii jak reszta ich trenerów nowego pokolenia.
0
Myślicie ze Salah popełnił błąd? Świetny poprzedni sezon. Astronomiczna oferta z Arabii, aby sobie pograć przed emerytura.
Teraz ławka i już takiej kasy nie dostanie.
Konflikt z trenerem i jednak rysy na swojej "legendzie" w LFC.
1
@michaelson8 Albo to Mastantuono i Cebullos to takie pokemony że ciężko aby gonili wynik.
0
@Arcybiskup A niech go zwolnią. Tam I tak nikogo sensownego nie zatrudnia
0
Wypożyczyć i się nie zastanawiać. Chłop i tak nie gra, a jak ostatnio dostal szanse Ti wyglądał jak kalafior. Bez rytmu i grania nic z tego nie będzie. A to nie miejsce i czas na eksperymenty i aby kogos ogrywac.