PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Jasne że powinni. Ale gdyby to działało samo to trener nie potrzebny. Nie wszystkie ekipy graja pressingiem to raz. Zależy jak wysoko. Zależy jak on jest skoordynowany. Itp itd. Bo zmiennych mnóstwo. Indywidualnie można mieć zawsze pretensje to jakiegoś piłkarza że ten odpuścił, noe wrócił za rywalem. Ale jak nie funkcjonuje to jako całość. To wina jest trenera. Bo to on musi wypracować schemat, automatyzm.
@tbas
0
@Comentateiro No tylko to boty. Tam tyle osób nie ma.
1
@Roobo Cały Real powinien wyglądać jak Rudiger na tym filmie.
2
@Sarcaztic Pan redaktor w punkt. W końcu celny materiał i tytuł.
1
@pt9 To zależy od zakładu pracy. Ja mam multisporta w cenie 90zl za miesiąc.
0
Mbappe po 16 kolejkach ma 16 goli. Ktoś tu pisał że idzie na 50+ w lidze jak Messi czy CR. JEST 38 KOLEJEK. zastanawia mnie z jakiego wzoru zostało to wyliczone...
3
@adi7adi8 Bełnabeu.
8
Wszedłem tylko poczytać komentarze mające bękę z Realu Madryt.
0
@Stinger_ Znaczy wszystko możliwe. Tyle że Cheslea ma za słaby atak na coś takiego jak mistrzostwo.
8pkt niby niewiele. Ale zaraz mecz bezpośredni z City. Jak tam będą bez zwycięstwa to nie będzie kiedy się rozpędzić.
0
@Stinger_ Tak myślę. Bo ta Chelsea w tej kolejce odrobiła aż 1 pkt. A była to trzecia strata punktów z rzędu. Plus przed nimi ciężki terminarz.
0
@VegetaPolska Teraz trzeba awansować jeszcze
0
@JimMorrisonFCB Czyli musimy ich zdominować taktycznie i fizycznie.
1
@esem91 ee tam. Może wujków pomylił.
0
@Criss18Barca Wytarczy pożegnać Araujo. I pensja nie będzie problemem. Sama kwotę na transfery mamy. Tylko ffp nam nie pozwalało.
0
@RosjaninBut Dwa. O MŚ i o Gołocie.
1
@morrison Tak jak ostatnio na czerwoną kartkę?
0
@Kozinho. @FCB24 Oczywscie da się to obejść. Czyli można to zrobić jako płatność za jakąś usługę jak reklama. Np firma Muska na Camp Nou itp itd.
2
@lajcior To jak zapytać się dzika czy sra w lesie.
2
@Comentateiro Tak dostal większe poparcie że już prezydenta wybrali z innego obozu.
A obóz rzadzacy musial powstać z zlepku X partii z różnymi programami.
Są ustawy które po prostu sa pisane na kolanie. I tu jest wina obozu rządzącego. Bo jakoś z tymi rzeczami które podpisał problemu nie było.
Ale tak to jest jak 1,5 roku się nic nie robi. A potem ogłasza że bierze się do pracy.
Sam prezydent też po wecie ogłosił dlaczego podjął taka decyzje i co z konkretnej ustawy spowodowało taka decyzje. Idziesz negocjujesz albo wykreslasz z gotowej podobno ustawy te pierdoly i masz podpisaną.
0
@bartulek98 De Jong jest dobrym zawodnikiem gdy gra właśnie Pedri. Holender nie jest i nigdy nie będzie główna postacią w środku pola. Nawet gdy grał w Ajaxie i ludzie dalej wspominają jeden świetny sezon. To miał człowieka w sekdu pola który zabezpieczał tył pomocy. I człowieka który grał przed nim i wychodził wyżej.
On jest dobry jako te wsparcie Perdiego. To zabezpieczenia go. Otwarcia korytarza. Zabezpieczania przestrzeni. Czy skupiania uwagi na sobie i klepania do najbliższego. To też jest potrzebne.
0
@Stinger_ Ja uważam że będą co najwyżej 3. Teraz terminarz ich nie oszczędzi.
1
@gumaz On to był ich wtyką na pokładzie za 4pack.
15
@Comentateiro Problem polega na tym że większość ustaw jakie odrzucił to są ustawy które odrzuciłoby większość społeczeństwa.
Jak ktoś do ustawy dotyczącej obniżek cen energii, wrzuca 80% o wiatrakach to jest według Ciebie dobrze.
Ja wiem ze ustaw nie czytasz i oczekujesz że będę podpisane. Bo przygotowl je obóz rządzący, więc muszą być fantastyczne.
Ale no niestety tak nie jest.
4
Wstydu nie mają bezczelne pajace.
0
@Stinger_ Znaczy Ty ich wytypowales na mistrza po tym jak zremisowali z Arsenalem.
A teraz kolejkę później maja wieksza stratę punktowa. Do tego będąc ekipa mniej regularna.
1
@Adran360 No musi się sprawdzić w Europie żeby na kimkolwiek robił wrażenie. Wyczyn świetny. Zobaczymy dalszy rozwój kariery. @escarabajo
1
@maroon Czasem jak żona napisze że nic nie ugotowała ale leży nago w łóżku i czeka. To przymknie się oko na ten brak obiadu.
0
@Gaucho Z Cheslea walcząca o mistrzostwo warto dodać. @Stinger_
3
@Who_you_mam Sunderland spartolił setkę w 93minucie.
0
@BulaKG Taki sam jak ten Sentino. Pokemony które na rapowej scenie nie powinny istnieć.