0

@Cule1234 Nie no trzeba być serio głupim żeby iść gdzieś gdzie trzeba przejść kontrolę bez jakiegokolwiek dokumentu tożsamości xD

0

@tomek8756 No jak co roku w sumie

18

@Emhyr Nawet z Mediolanu przyjedzie 1000 to i tak zagłuszą te pikniki z Camp Nou XD

33

@PatrychoO Niech mu ktoś "gwiźnie" w ten rudy łeb xd

1

@Transu96 Nie wiem czy Ty trollujesz czy na serio kupujesz jakieś badziewia po przeczytaniu opinii na media expert, które piszą boty i pracownicy sklepu XD

6

@Rust_Cohle Oczywiście, że wygrać Ligę Europy, czyli najlepsze rozgrywki na świecie.

0

@MesQueUnClub_87 Valverde z architektem na full zgraniu

5

Szczerze na miejscu zawodników Milanu bym nie wytrzymał i po prostu podbiegł i sędziemu wyjebał. Gdzieś bym miał jakieś śmieszne zawieszenia i kary.

Przecież to jest jakiś skandal co się dzieje w meczach z taką technologią.

0

@maleta009 Za małe zyski mają to muszą podkręcić śrubę

0

@Transu96 Van Dijk z Rudigerem na ŚO i żaden Haaland nie przejdzie

0

@Herato Pep oszczędza go żeby był w pełni sił na MŚ. A nie czekaj...

No Guardiola znowu kombinuje, o co więcej może chodzić xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LionelM95 gameplay za trudny? Nie ma już biegania na pałę? :C

2

@Adamski69 Nie no, stawianie Juve w obecnej formie, jeszcze za 100 zł to jakiś żart XD Patrzycie co stawiacie czy na kursy tylko?

0

Nie no przecież to jest niepojęte. Wystarczyło, że tylko zainwestowałem w Fodena RTTK w Fifie i już się cuda dzieją. Co te City odwala XD

0

@Adamski69 wygra, bo rozdają to bagiety. Wystarczy, że jeden sezon mu wyjdzie i już będzie kombinacja jakie manewry wykonać żeby mu ją dać.

7

@ObiektywnyKibic121 A mnie śmieszy takie gadanie, bo najczęściej takie rzeczy mówią ludzie, którzy nigdy nie grali w piłkę na wyższej intensywności niż orlik z kolegami.

Oprócz meczów oni trenują codziennie, często po 2x dziennie i o wiele ciężej niż te urywki co robią media albo sam klub gdzie chłopaki z uśmiechem na ustach klepią w dziadka.

0

@AlexDark00 Porównanie Ronaldo, który wchodził z buta do Premier League w latach młodości i znał swoją wartość, bo był po prostu już wtedy jednym z najlepszych na świecie do Mbappe, który kopie w lidze farmerów okupowanej przez szejka z nieograniczonym budżetem XD

1

@Emhyr I bardzo dobrze, życzę tragicznej formy w PSG i odpadnięcia w grupie na MŚ.

Mbappe to jeden z najbardziej irytujących piłkarzy. Ego większe niż stan konta po wypłacie od szejka.

0

@Janas11224 Też czekam, bo fajnie się grało w 1 część. Ale ładnie polecieli z wymaganiami na PC.

4

Komentarz usunięty

0

@FC1899Barca najpierw się dowiedz jakie procedury przed odpaleniem musi przejść broń atomowa XD

0

@tomek8756 był. Tylko ślepiec nie widział tam karnego. W tym wypadku sędzia i wielcy znawcy La Rambli XD

5

Gavi ma 18 lat. Za kilka lat gość będzie najlepszy na świecie na swojej pozycji jak tak dalej pójdzie.

0

@Ghostface Jednak Foden i Lemar RTTK pod inwestycje, bo Foden pewniak do upa, a i też liczę na Atletico, że się obudzą i przynajmniej wyjdą z grupy.

0

@Ghostface Nic nie zmieniłem, ale dzisiaj możliwe, że Haalanda kupię.

1

@Ghostface Te paczki się robi około 3-4h, bo trzeba po 30 meczy oddać, a po zagraniu 13 bodajże przekracza się limit meczy na godzinę i wywala z futa.

1

@Mixtape Piłkarze w murze top XD Idealny przykład czego nie robić jak się tam stoi.

0

@RosjaninBut I klepaniu się w dupę przy radości po golu albo przy zmianach.

4

@quarto Leo na MŚ to będzie jeszcze większa bestia niż teraz. Uważam, że będzie grał tak jakby po tym turnieju miał skończyć karierę. Oby tylko zdrowie dopisało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?