PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KmN Nie ograniczaj się, dawaj Lwa jak ma Depay na plecach :D
A tak poważnie to uważam, że takie tatuaże są spoko, bo mają jakieś znaczenie i są wyjątkowe. A jeśli chodzi o sposób wykonania i wizję to na pewno nakieruje Cie doświadczony tatuażysta. Zrobi kilka wzorów i sobie wybierzesz ^^
0
@Rl9k1nG Maignan
Mendy, Rudiger, Van Dijk, Walker
Valverde, Fekir, De jong
Carrasco, Benzema, Dembele
2
@MesQueUnClub_87 Kompletnie inny. Jeśli chodzi o Ultimate Team (tylko ten tryb ogrywam) to jest sporo wolniejszy, szybkość zawodników mniej się liczy. Nie ma już biegania na ślepo zawodnikami z 90 + szybkości. Metą obecnie jest styl biegu zawodników, co daje życie wolniejszym, mniej zwinnym zawodnikom i gra jest bardziej zbalansowana.
Na przykład taki Lewandowski jest w stanie rywalizować z obrońcami szybszymi od siebie, a taki Van Dijk jest w stanie dogonić Dembele
1
@bartas97 żeby miły pan z karabinem dalekiego zasięgu się gdzieś zaczaił i pociągnął za spust.
Oczywiście w GTA V widzowie
1
@Kgorecki2500 Mi działa bez żadnych problemów od początku
0
@Transu96 Piracki windows? Halo policja
1
@macio_944 Wg mnie Redzi rzucając się na tak głęboką wodę nie nauczyli się ani trochę na błędach po Cyberpunku. Chciałbym się mylić, ale jeśli zacznie się masowa produkcja gier w stylu Ubisoftu to będzie to duży cios dla fanów ich gier. Znowu rzucają durne deklaracje, niedługo pewnie zaczną się teasery, trailery, nakręcanie hype'u.
Jak bardzo nie lubię polityki Rockstara to pod tym względem trzeba ich pochwalić. Wiadomo od dawna, że oni robią już GTA VI (i być może kolejne RDR), ale siedzą cicho, *poza wyciekami nie mamy kompletnie nic* i zapowiedzą swoją nową produkcję pewnie od razu z trailerem i przybliżoną datą premiery.
*Jeśli jestem w błędzie i coś przeoczyłem to proszę mnie poprawić.
0
Komentarz usunięty
0
@FCB24 Ale na takim etapie meczu, kiedy przegrywasz trzeba ryzykować, a nie grać poraz 60 to samo i liczyć, że tym razem będzie inaczej. Może akurat zawodnik wbiegający by się dobrze zabrał z tą piłką i oddał strzał? Nigdy się tego nie dowiemy, bo Roberto jest bezjajeczny, gość od 1 minuty grał zachowawczo.
6
Składać wnioski, skargi, zażalenia sobie mogą, ale tu jest ewidentna gra pod to, żeby Barcelona z tej grupy nie wyszła. Wiadomo, że takie wnioski z góry będą lądowały w niszczarce.
0
@kuz Dopóki będą zatrudniani przez UEFA. Ja już na prawdę nie wierzę w przypadki. I to nie tylko patrząc na dzisiejszy mecz. Wiele jest momentów w meczach LM kompletnie niezrozumiałych, pozbawionych logiki. To co Ci sędziowie robią to jest skandal.
0
@Beztroskii jeśli sędzia byłby sprawiedliwy to byłoby gadanie, że nam pomógł. Ludzi się nie wyleczy takiego pieprzenia.
1
@wiktoroo1899 a wypierdalaj dzieciaku
4
Nie ma ręki nie? Ale bym temu sędziemu liścia sprzedał z chęcią i splunął w ryj.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/309314888_618846399711738_6087828250896494380_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=lkXPAgbd53EAX9K4zZk&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=03_AVLHyADVURiZheAcuRBNq7-wwO_z_jT-ImySBLGO0W5XHg&oe=6361F0A5
0
@FCB_dimiC Było, ewidentne. Taka sama sytuacja jak w sytuacji z Fatim.
0
@malicinho Do innych systemów potrzeba piłkarzy do nich przystosowanych. W Barcelonie nigdy nie było szkolonych graczy do gry twardej, fizycznej. Tu zawsze stawia się na technikę, szybkość gry, utrzymanie się przy piłce.
1
@Maciux7 Bardziej chodzi mi o to, co pan komentator powiedział.
6
Aha, czyli jak ręka nie jest w polu karnym to jest git ta? Dobrze wiedzieć XDDD
0
@La Pulgaa Żeby on chociaż wrzucał XD
2
Na jakiej pozycji gra Raphinha? Dlaczego Alonso dubluje jego pozycje? Co oni robią? XD Zamiast rozciągać tą grę w obie strony, to grają tylko do Dembele, a ten robi to samo od 40 minut.
1
Dembele dzisiaj dramat. Zamiast to uderzyć po długim w pierwszej okazji, to ten kręci się jak karuzela
0
Ale tragicznie gramy
0
@Sulimo Ten niepokój to chyba przyzwyczajenie z poprzednich lat xD
0
@kuz Po wydaniu pierwszej gry z uniwersum Wiedźmina, chcą zrobić kolejne kilka w ciągu 6 lat. Nie jest to trochę przesadą? Dodatkowo prace nad kolejnym Cyberpunkiem i kolejną zupełnie nową grą?
Ja rozumiem, że są ambitni, chcą zmazać plamę po tragicznej premierze CP2077, ale kurde, dobrych gier nie robi się tak szybko jak oni planują. Podziwiam zapał, ale z drugiej strony czuję lekki niepokój, bo znając Redów będą napędzać hype zbyt szybko. Zresztą już to zrobili, wg mnie zupełnie niepotrzebnie.
0
@pt9 sprzedaj Mane i zrób coś takiego. O wiele lepszy środek pola i lepsza obrona wg mnie. Ten Alba jedynie trochę średni może się wydawać, ale potem wrzucasz tam po prostu Mendyego i tyle.
https://www.futbin.com/23/squad/656182
4
@Kessie Ten kuwajal i najbrzydszy człowiek świata będą irytować teraz bardziej niż casemiro XD
Jeszcze ta czerwona, która była w ogóle z czapy xD
0
@pt9 jak się napisane prawo w takim wypadku? Ciekawi mnie to, bo przecież na logikę powinieneś mieć prawo po prostu tam wejść i ich wywalić na zbity łeb.
0
@AmigoBlancos a oni kiedykolwiek robią coś żeby wygrać? Przecież tam jedyne co robią to wrzucają piłkę w pole karne tak jak dzisiaj, po prostu nie wpadło. I oby jak najczęściej.
0
Klub tysiąca i jednej wrzutki w końcu traci punkty. Teraz grać swoje, pokonać Inter w LM, potem ten cienki Real i jedziemy po swoje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika