1

Uma z Wieśka 3 jest ładniejszy od Viniciusa

1

@macio_944 ja nie wiem na prawdę jaki ten Real ma styl. Ja wiem, że liczą się wygrane, ale tak tragicznej drużyny nie widziałem. To już Inter za Mourinho z nami na CN był bardziej przyjemny dla oka XD

0

Karny 100%, nie ma co się łudzić xd

1

Nie no ten Real to jest dramat XD Wszystko co mają to wrzuta. Jaki ten klub jest nudny

2

@Janas11224 Póki co to taki Mbappe może mu buty czyścić, bo Norweg to przynajmniej udowodnił, że w mocniejszej lidze nadal jest niesamowity.

0

@Kondziubarca @mekston wiem, że nie jedzie na mundial. I ciężko powiedzieć jaką formę będzie miał po powrocie bez jakiegokolwiek rytmu meczowego.

0

@tomek8756 Gdyby nie przerwa na mundial to bym zaryzykował, że leciutko. Ale po tej przerwie wszystko się może zmienić

2

Komentarz usunięty

6

@MarioVeB! o jest i on, naczelny hejter wszystkich i wszystkiego xd

2

@draxidox skoro jest crossplay to w czym problem, bo nie rozumiem XD ale w sumie nie dziwi mnie to co piszą konsolowcy, zawsze byliście ograniczeni xd

3

Komentarz usunięty

1

@Deviler Dla mnie ta gra wygląda tak samo i na ultra i na średnich xD Poza tym akurat w takich grach grafika jest najmniej ważna.

Ale fakt, optymalizacja to dramat. Na RTXie 3070, i5 11400 i 16gb ram dopiero na średnich mam stałe 144 fps i gra jest płynna.

11

@Freudysta Gdyby gdyby, uwielbiam takie gadanie xD

6

Weźcie tego Ferrana, bo nie wytrzymam

3

@macio_944 a jak Real zagra taki mecz to będzie mowa o wielkim mentalu, umiejętności walki z presją, "takimi meczami zdobywa się mistrzostwo" XD

2

@Maciux7 to ty chyba sanek nie widziałeś nigdy XD

1

Ale tragiczna jakość dzisiaj na canal+

0

@Oskar00 In game daje rade mimo 3 słabszej?

0

@Image 12k doładowałem tylko.
@Kluivert_P 14-16k

0

@Kluivert_P Jeśli chodzi o widełki to już zmienili i Pedri normalnie jest dostępny na rynku. Ja aktualnie gram czymś takim:

https://www.futbin.com/23/squad/495128

1

@Deviler Origin i fifa jako administrator, odinstaluj inne antycheaty jak masz na komputerze, próbuj do skutku xD Jak nie zadziała to musisz czekać

7

@BaroPodertos Piękne złomowanie. Szanuje

1

@kolomen2 Pomocnicy z dobrymi podaniami i dryblingiem (Pedri, Modrić na przykład) są mocno op, co mnie cieszy, bo uwielbiam granie "tiki-taki" w fifie. A w taktyce zdecydowany pressing jest bardzo mocną opcją i zawodnicy bardzo przemyślanie to stosują. Polecam sprawdzić.

0

@Rl9k1nG 4-3-2-1 zdecydowany pressing albo 3-5-2 zdecydowany pressing i wytyczne na śpd zawsze żeby z tyłu zostawał jeden przynajmniej, obrońcy wahadłowi wracaj do obrony i zrównoważony atak. Te suwaki wg uznania, ale mi np w obronie dobrze się gra jak są głęboko ustawieni (suwak na 60-65), bo od razu leci pressing zespołowy po stracie piłki.

0

@Kitek1640 Stare kukuryny nie chcą umierać

0

@Kluivert_P Na PC ma zepsute widełki i trzeba czekać aż EA łaskawie to naprawi. U mnie wypadł z paczki.

2

@Oskar00

Kounde/Mendy
Pedri
Carrasco/Correa

3

@Rl9k1nG Mi się bardzo podoba ^^

2

@FC1899Barca Też bym wolał na trening przyjechać niż z babą i dziećmi na chacie zamulać :v

0

@Bamek94 Tak. HDD to już średniowiecze jeśli chodzi o gaming. Też mi fpsy skakały jak szalone kiedyś na dysku talerzowym. Za przykład można wziąć Wiedźmina 3 i wejście do Novigradu. W miejscach graficznych i gdzie się mało dzieje było spoko, ale jeśli trzeba było przemielić jakieś dane, doczytać więcej tekstur, szczegółów, świat zmieniał się bardziej dynamicznie to już był problem.

Tu masz filmik na przykładzie Horizona.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?