PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Oskar00
Kounde/Mendy
Pedri
Carrasco/Correa
3
@Rl9k1nG Mi się bardzo podoba ^^
2
@FC1899Barca Też bym wolał na trening przyjechać niż z babą i dziećmi na chacie zamulać :v
0
@Bamek94 Tak. HDD to już średniowiecze jeśli chodzi o gaming. Też mi fpsy skakały jak szalone kiedyś na dysku talerzowym. Za przykład można wziąć Wiedźmina 3 i wejście do Novigradu. W miejscach graficznych i gdzie się mało dzieje było spoko, ale jeśli trzeba było przemielić jakieś dane, doczytać więcej tekstur, szczegółów, świat zmieniał się bardziej dynamicznie to już był problem.
Tu masz filmik na przykładzie Horizona.
5
@Bamek94 na 100% jest to wina hdd.
5
@Sulimo O to, że Ronaldo jest już bezużyteczny na boisku i czas się z tym pogodzić. Ale niech gra na mundialu. Im szybciej fartowna Portugalia odpadnie, tym lepiej
8
Pedri w nowej fifce jest tak samo fenomenalny jak na prawdziwym boisku. Jeśli w taką stronę realizmu ma to iść to jestem jak najbardziej za :D
5
@bartekvisca Kolejny łeb co się wypowiada nic nie wiedząc XD
1
@Oskar00 Może na PC łaskawie widełki zmienią w końcu XD
0
Komentarz usunięty
2
@Oskar00 Ja mam jeden wniosek. Gameplay jest póki co zajebisty, pomocnicy z dobrymi podaniami w końcu są użyteczni. Niestety przeczuwam, że przed pierwszym fut champions wleci aktualizacja ingerująca w gameplay...
4
@macio_944 Ci co krytykują akcent i wymowę pewnie sami nie są wstanie poprawnie wydukać 2 zdań po angielsku bez google tłumacza.
0
@msmsms XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Edycja kolekcjonerska 400 zł XDDDDDDDDD
1
@Deviler Sane dwie słabszej na skrzydle i osobiście bym go zmienił. Tak to spoko. Mi się takie coś udało złożyć. Kilka draftów i 10k fp :v
https://www.futbin.com/23/squad/289325
4
@MesQueUnClub_87 Można im tłumaczyć, ale i tak nie zrozumieją. A sami pewnie wydają po 350-400 zł na gry fabularne trwające po 15-20h na swoje mocarne ps4 XD Fifa jest na cały rok i nawet 500 zł w przeciągu całego roku to dla pracującego człowieka groszowa sprawa.
0
@Joe_Pesci Zapłaciłem 60 zł xD
41
@kuz Mnie to bawi, że obecnie ku*wienie się za hajs ubiera się w ładne słówka, tłumaczy że to zwykła praca, sposób na życie. Dla mnie te wszystkie baseniary z Twitcha, prostytutki z of nie różnią się niczym od tych do stoją na ulicy.
0
@LaRoja Mam Vectrę od marca i w tym czasie ani razu mi nie wywaliło internetu.
Aczkolwiek ja nie miałem wyboru i też się obawiałem jak to będzie działać. Patrząc po opiniach i że każdy z tą Vectrą jedzie równo to najpierw brałbym coś innego, nawet dla testu.
0
@Bamek94 A jak wyłączysz steama to problem ustępuje? Osobiście na Twoim miejscu bym zrezygnował z dysku HDD mając resztę sprzętu na dobrym poziomie. Odpaliłem teraz steama z ciekawości i u mnie wykorzystanie dysku nie przekracza 0.1% w spoczynku.
0
@Bamek94 A jaki dysk? HDD czy SSD?
1
@Oskar00 Tylko crossplay tam odpalcie na tym Xboxie żeby było z kim grać od 16 :v
5
@Rl9k1nG 1. Wiedźmin 3
2. Wiedźmin 3 Serca z Kamienia
3. Wiedźmin 3 Krew i Wino
Kolejność losowa, nie ma gry która by mnie wciągnęła tak bardzo jak to arcydzieło Redów, a te dodatki są lepsze fabularnie i mają więcej zawartości niż nie jedna gra, która kosztuje 300 zł.
3
@FC1899Barca Góralski fundamentem na MŚ, nom XDD Gość jest głupszy i słabszy od Krychowiaka.
0
Ogólnie fajny mecz z naszej strony w drugiej połowie. Jednak uważam, że z tak tragiczną grą w ataku nie mamy czego szukać na MŚ. Nie funkcjonuje u nas coś takiego jak spokojne utrzymanie piłki. Wszystko gramy chaotycznie, z kontry, na wybicie piłki do przodu. Nie mamy pomocników, którzy to uspokoją. Na takim turnieju nie można cały czas liczyć na fart, na tą jedną akcję i potem obronę Częstochowy. Trzeba być cały czas w grze.
Ehh chciałbym się mylić, ale coś czuje, że te MŚ będą bardzo ciężkie dla nas.
0
Komentarz usunięty
1
@marcin62 Pograłem 30 min i niczym się nie wyróżnia xd Battlefield w jakim stanie by nie był bije te wszystkie cody na łeb.
1
@RobiS I tak dosyć późno w tym roku. Zawsze mieli dostęp już prawie 2 tygodnie przed premierą.
2
@FC1899Barca graficznie na PC może być w tym roku bardzo spoko, jutro się okaże co tam uklepali ^^
3
@ViscaBarca123 Ale czołg
1
@ranger3120 Ta? to włącz mecz Realu i popatrz na Viniciusa xD