PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler o 19, ale trzeba doliczyć sobie z 1-2h dodatkowe, bo standardowo serwery upadną xD
1
@333tricampeones333 Może zapomniał i akurat smsa dostał, że został ojcem.
4
@FC1899Barca Ale pieprzenie XD A kogo by obchodziło co się Messiemu podoba czy nie? Xavi to nie jest jakaś miękka faja jak pastuch Setien i nie ma w zarządzie Bartomeu i jego pionków. Jestem w stanie uwierzyć, że nie wywróciłby do góry nogami obecnego projektu tylko się dostosował i skupił się po prostu na grze, a nie na myśleniu jaki wpierdol dostaną z Bayernem czy innym Liverpoolem tak jak to było w ostatnich latach.
I nie mówię, że chcę jego powrotu, bo ten etap powinien być zamknięty. Zrobić mu pożegnanie przy okazji meczu o Puchar Gampera chociażby i tyle. Ale widzę ładnie się tu odklejacie niektórzy XD
Ale no tak, Vamos Lewandinho XD
3
@FC1899Barca Ten punkt 6 to żart prawda? XD
3
@Danny Gaucho To samo myślę jak ktoś mówi, że Esport nie powinien być nazywany sportem, a potem ta osoba próbuje argumentować obecność szachów w kategorii "sport".
20
@Zip Chłop się zesrał jajecznicą
2
"Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni". I wtedy wchodzi Vinicius ze swoim uśmiechem.
0
@Sysia11 ale to oni są bez winy czy jak? Sami sobie życie zniszczyli, ten chłop ich do niczego nie zmuszał.
1
@Compadre Fejk nie fejk, chłopaczki mają skończone normalne życie. Będzie się to za nimi ciągnąć do końca życia. Obecny świat nie wybacza takiego przypału.
3
@LioMessi10 Paru nastolatków owaliło petardę żulowi za wódkę, której potem im nie kupił XD
0
@Deviler Tak jak wszyscy tego typu zawodnicy, przy web appie pewnie ponad 1kk. Dopiero po wyjściu gry i zobaczeniu jak wpasowuje się w gameplay w tym roku zobaczymy jak jego cena będzie się zachowywała ^^ Osobiście stawiam, że na PC do końca roku będzie kosztował z 250-300k, na konsolach ze 100 :D
0
@MesQueUnClub08 Ja gram za 3000 zł Real. Nie ma opcji, że przegrają, a jeśli już to co mi tam. Tyle to mam w 2h pracy ;)
1
Wtf. Nie chce mi się w to wierzyć, że to od kilku godzin lata po YT i nadal nie zostało zablokowane xD
4
@MesQueUnClub08 O wrócił dzieciaczek. Rosół zjedzony?
5
Fenomenalna gala trwa XD Weź Ty Pawłowski już wyjdź
6
@FCB24 obie są paskudne
0
Dobrze, przynajmniej szczęśliwej mordy Polaka nie będzie trzeba oglądać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Mario96w Coś jeszcze? Bo idę układać post ze zdrowym jedzeniem
1
@Wossi61FCB Tak, ale zdjęcia nie zrobimy, bo czasu nie mam
1
@Mario96w Ale Ty łeb jesteś na prawdę XD Szkoda nawet z Tobą w dyskusję wchodzić, bo właśnie pokazujesz ile masz IQ.
2
@Mario96w Dokładnie. I mam 3% tkanki tłuszczowej zapomniałeś dodać bezbeku.
26
@Transu96 Niesamowite, dali więcej syfu niż powinni XD
28
@Khajio A teledyski gdzie baby wypinają dupsko i cyce im latają na wszystkie strony są ok XD Czasami mam wrażenie, że tylko jakiś meteoryt jest w stanie uratować ten świat. Po prostu go zresetować.
1
@Kgorecki2500 Premiera wersji Ultimate i abonamentów EA Play Pro (tylko PC, nielimitowany dostęp do wersji Ultimate na miesiąc), EA Play (dostęp na 10h przed premierą) - 27 września. Normalna oficjalna premiera jest 30 września. Youtuberzy i streamerzy mogą grać (a raczej streamować, grają od dłuższego czasu) 24 września.
0
@FCB_dimiC Obecna fifa wcale nie wymaga masy czasu. Tak na prawdę tylko na początku, a potem grasz praktycznie tylko ligę weekendową, 20 meczy przez 3 dni + kilka w tygodniu żeby się do tego zakwalifikować.
1
@Derean Może i wyjść masa innych konkurencyjnych gier piłkarskich, a i tak EA zgarnie większość graczy, bo oferują jeden z najlepszych trybów w historii, w którym mimo wszystko jest masa zabawy.
Jaka FIFA by nie była, Ultimate Team to jest coś co przyciągnie ludzi mimo bugów, idiotycznej polityki firmy itd.
2
@Oskar00 No za tydzień można już składy budować, to też jest fajne. Na futbinie już sobie jakieś startery kleje jeśli nic z paczek nie sypnie fajnego. Ogólnie FUT jest spoko do grudnia. Po okresie świątecznym zaczynają się eventy z dupy i gra umiera.
1
@koziar i rozumiem, że miałbyś wyrzuty sumienia, bo dokładasz cegiełkę do ich codzienności na którą się pisali? :D
Jeśli byliby gdzieś prywatnie z rodziną to rozumiem, ale jeśli są na boisku/w trakcie schodzenia do szatni i ma się taką okazję jak wyżej to trzeba być głupim żeby z tej okazji nie skorzystać. Nawet jeśli chamsko Ci odmówi jak Żigolak na tym filmiku to nie żyje się potem ze świadomością, że się nie spróbowało.
1
@koziar nigdy nie zrozumiesz, bo nigdy nie będziesz w sytuacji kiedy sportowiec tej klasy będzie dosłownie obok Ciebie.
Zdjęcie z kimś takim to dla wielu spełnienie marzeń. Gdybym miał choćby 1% szans na zrobienie sobie zdjęcia z Messim to mógłbym nawet dostać zakaz stadionowy na 10 lat, byleby to zdjęcie zrobić.