2

@Radzio_94 Wydaje mi się, że tylko w przypadku przejścia na PS5 będzie można to konto jakoś przenieść.

6

@damianex10 To Iwański chyba najebany był na tych najważniejszych stadionach na świecie albo spał w tym czasie skoro nic nie równa się z tragicznym dopingiem na Narodowym XD

0

@skakun95 Ty na prawdę myślisz, że jakby w siatkówce był taki hajs jak w piłce to nadal by to tak wyglądało? Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę.

31

@tristan87 Plac budowy, 2 miesiące przed mundialem. Japierdole XD

3

@macio_944 Dopóki w polskiej piłce trener, prezes i w ogóle wszyscy odpowiedzialni za zarządzanie będą dobrymi ziomkami dziennikarzy, będą się lizać po jajach w wywiadach i atmosferka będzie TOP to nigdy w tym kurwidołku się nie poprawi. Rzygać mi się chce jak widzę tego betonowego Michniewicza na ławce.

Idealny przykład jak to działa mieliśmy za czasów Sousy, kiedy zagraniczny trener odciął się od tych wszystkich ćwierćmózgów i nie mieli wtyków w kadrze. Ależ dupsko im pękało.

0

@Ascend To trener ustala taktykę, której my nie mamy, bo to co widzimy to nie wiem nawet jak nazwać. Jakoś w klubach trenerzy potrafią tych zawodników wykorzystać.

7

A ja napiszę trochę bardziej kontrowersyjnie. Wg mnie problemem tej kadry jest trener. Zawsze są takie typowe polskie betony, które jedyną taktykę jaką mają to granie długiej piłki z pominięciem drugiej linii i liczenie na cud, że Lewandowski przyjmie piłkę, minie dwóch zawodników i strzeli gola. Tak to wygląda.

Nawet na przykładzie Barcelony można zobaczyć ile daje dobry trener z pomysłem na zespół.

Szkoda, że Sousa jest jaki jest. Z perspektywy czasu człowiek zaczyna doceniać, że za jego kadencji potrafiliśmy chociaż trochę pograć piłką i chociażby bardzo mocno postawić się Hiszpanii. Serio wtedy był potencjał i na dobrą grę i na wyniki w przyszłości.

0

Pięknie Glik Lewego na minę wpierniczył tym podaniem XD

8

Wymienili jedno podanie i laga. No pojebie mnie coś XD

0

@Maciej1078 o kolejny kiep XD

0

@cchesterr43 utkaj łeb dzieciaku

2

@Kondziubarca ale atmosferka jest kurła

0

@cchesterr43 jak masz problem ze zrozumieniem tego co napisałem to na prawdę współczuję XD

8

Lewandowski po kadrze to musi mieć na prawdę jakiś uraz na psychice. Grając na co dzień w klubie gdzie każdy wie o co chodzi i jak się gra w piłkę przyjeżdża na kadrę i widzi jak koledzy nie potrafią normalnie piłką pograć XD

0

@Goh Tak, jest to błąd, który ma każdy od wczoraj i EA nie ma zamiaru tego naprawić jak widać xD

1

@Transu96 a no tak, zapomniałem, że na starcie już każdy musi mieć 90 przyśpieszenia i 99 staminy :C

0

Jakby się udało na start taki skład zmajstrować to by było coś pięknego xD

https://www.futbin.com/23/squad/147243

0

1

@Oskar00 web app to syf w tym roku. Już pomijając niewymienne SBC (które poniekąd są zrozumiałe) to nie ma czym obracać na rynku, kart nie przybywa, ludzie się nimi po prostu wymieniają. Fifa pointsów, które sami rozdali tez nie da się wydać na paczki XD

2

@kamiVeB prawdopodobnie jest to zabezpieczenie przed coins sellerami i nowymi kontami przez które potem ludzie przelewają sobie coinsy na główne konto. Niestety uczciwi gracze na tym ucierpią najbardziej.

1

A idź pan w uj z tym web appem. Paczek za FP nie da się otwierać, SBC nie działa, widełki jakieś z dupy w ogóle XD I topowe karty za 30k. Pytanie czy to odbije czy tak zostanie, bo EA da wszystkie SBC niewymienne. Z drugiej strony przecież jak ludzie zaczną spamować paczki za fp i je po prostu quicksellować to za chwile i tak uzbierają sobie na Viniciusa, Messiego itd. I będzie to jeszcze gorszy syf niż w poprzednich edycjach. Można powiedzieć, że rynek umarł pierwszego dnia gry, która jeszcze nie była nawet we wczesnym dostępie xD

2

@Rl9k1nG Jeśli nie zalogowałeś się do ultimate team w fifie 22 przed 1 sierpnia 2022 roku to nic nie da się zrobić niestety.

0

@Deviler ta, zaraz się okaże, że w fut champions dopiero za 2 rangę są wymienne, a słabsi gracze niech w ogóle nie mają przyjemności z tego XD

0

Szkoda, że na PC z jakiegoś powodu nie można otwierać paczek za FP XD

4

@pt9 No wiadomo, że lepiej to pierdolnąć niż nauczyć się czegoś nowego xD

0

@Rl9k1nG Jak nie grałeś w fife 22 to nic nie zrobisz.

1

@Kgorecki2500 30 września

1

@Pedri16Future No widzisz, to jest EA, tutaj nie ma co szukać logiki zbytnio :D

0

@Pedri16Future Bo możliwe, że potma dostanie. Też opcja

1

@John_Doe Wiem o co chodzi, bo też płacę te chore składki.

Jednak mimo wszystko wolę zapłacić prywatnie i mieć pomoc od ręki, a nie czekać na termin, a potem jeszcze w kolejce kilka godzin. Niestety taki jest ten kraj i trzeba sobie jakoś radzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?