2

Byle wygrać dwumecz z Interem i będzie git

5

@Gibbon_FCB Nie obudził się. Barcelona nie wyszła na drugą połowę

15

typowo, my mamy milion sytuacji i nic, ci jedną i gol

2

Ten sedzia jest jakiś chory czy co

1

Nie sądziłem, że będę czuł niedosyt. Gavi, Pedri i Busquets dzisiaj czapki z głów. To jak funkcjonuje nasza linia pomocy i pressing to jest coś fenomenalnego. Raphinha do zmiany wg mnie.

Trzeba coś strzelić, bo Bayern może zrobić jedną kontrę i będzie lipa.

0

Ten Davies to jest niesamowity

0

Ehh, mam wrażenie, że już taką Barcę w jakimś meczu widziałem i niedługo po takich setach wpadała bramka dla przeciwnika...

1

Nie no to juz 2:0 powinno być kuźwa

0

Gavi z Kimmichem chyba już mieli jedną bitwę, z gorszym skutkiem dla Niemca jak widać XD

0

I kursik 3.40 siedzi xD

0

Utrzymać teraz panowie :D

0

@BulaKG U mnie póki co działa wszystko, ale mam odpalone już od 2h i oglądam Sporting :D

3

La Rambla przed sezonem: Ale mamy kadrę, w końcu możemy mierzyć się z najlepszymi, dublet to minimum w tym sezonie.

La Rambla przed meczem z Bayernem: Meh, Christensen na ŚO zamiast Erica, nie ma Balde meh, Bayern będzie w nas wjeżdżał jak w masło, mało zwrotni obrońcy, Busquets za wolny na taki mecz.

Zastanówcie wy się ludzie na prawdę XD

0

Ten Trincao to jest taki samolub, że nie mogę XD Strasznie irytujący styl gry ma chłop

1

@PatrychoO Tragedia. W Sportingu samolubne granie, każdy chce gola strzelić zamiast podać lepiej ustawionemu koledze, a Tottenham jak Tottenham, praktycznie nic w ataku nie robią

0

Obecnie w tytule jest mecz Sportingu, a Ci pieprzą cały czas o Barcelonie i Lewandowskim. To normalne na polsacie? XD

0

W Niemczech znowu kagańce są wymagane? xD

0

@DonMatteo901 Jak Włosi dostali podobno 200 tysięcy dolarów do podziału za zwycięstwo. A to wiele mówi o popularności siatkówki.

0

@!34RC3!_0N4 Nie ma takiego, bo prędzej czy później każdy wypuści jakiś syf

0

@HypeR Chelsea i Seville bym odpuścił albo nie grał na ich wygrane/remis.

0

@Mario96w Wystarczy myśleć samemu, spojrzeć sobie ostatnie mecze drużyn, tabelę ligową i to już wystarczy żeby jakiekolwiek wnioski wyciągnąć i postawić wg własnego rozumu, a nie kursu u bukmachera. I jest to sport, realne drużyny grają ze sobą, a nie zaprogramowana maszyna na nieskończoną ilość kombinacji liczb.

0

@Sapos93 dla emocji z meczów, a to co się uda wygrać leci do oszczędności ^^

0

@AmigoBlancos Kupuj onlajn dzisiaj w szopi tyrytyry, za dostawe zero złotych tyrytyry

1

@xVENUMx Nie warto, jak konsola to tylko nowa generacja.

@LionelM95 niektóre są w 60 fpsach. Mniej wymagające albo remastery jak np the last of us part 1.

0

@Aqualitek Na canal+ online wczoraj kupowałem eleven (wymagane do wzięcia polsatu premium) i polsat premium za 15 zł na miesiąc.

Tylko wcześniej miałem już C+ wykupione, więc nie wiem czy cena będzie taka sama bez tego.

3

@ShawnC A Iniesta był królem asyst?

2

@ShawnC Nasza linia pomocy nie daje nam pewności? Dobrze wiedzieć, bo z tego co ja widziałem to Pedri razem z Gavim mimo wieku wyglądają jak weterani, a ten pierwszy jest w końcu kimś kto ma jaja i nie boi się podać piłki prostopadłej między obrońców. Ten drugi za to już kilka sytuacji 100% nam zrobił swoimi odbiorami i walecznością. Nie ma opcji, że takie charaktery wyjdą obsrani na boisko.

Bayern ma zadyszkę i trzeba to wykorzystać. I nie zdziwię się jak Xavi zje taktycznie trenera Bayernu.

0

@osa91 Albo kasa większa z tańca niż z siatkówki XD

1

Ehh i znowu 1 bramki na kuponie zabrakło xD Tragiczna jest ta liga hiszpańska do obstawiania goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?