0

Betclic rozlicza zdarzenie po kursie 1.0 jeśli obstawiony strzelec gola siedzi na ławce czy już można kupon wyrzucać do kosza? :D

2

@Messi1992 aż muszę to rozchodzić

7

@AlphaNumeric Osobiście widziałbym na PO Kounde, a w środku Araujo z Garcia.

1

@PatrykBarcelona od ps4 albo ps5

0

@Bartula Xavi póki co pokazuje, że ma jaja i jestem w stanie uwierzyć, że właśnie tak by było. Messi byłby włączony w rotacje czy mu by się to podobało czy nie.

1

@Bartula Jedyne czego potrzebowaliśmy to nie wybrania Bartomeu po tryplecie w 2015 roku.

Messi nie byłby problemem gdyby klub był zdrowy finansowo i na ławce był Xavi.

3

@Oskar00 Wszystko gotowe przed Fifą 23, to taki wstępniaczek :v

Zapewne nie naprawią nic co było utrapieniem w 22, czyli nadal będzie strata czasu jak ktoś ci wyszedł przy remisie w 120 minucie, denerwujący kick off glitch czy tragiczni bramkarze.

0

@macio_944 Ten update do wieśka będzie obejmował tylko dodanie RT i DLSS jeśli chodzi o PC czy szykują jakąś większą dodatkową zawartość? :D Bo już zdążyłem zapomnieć.

0

@FCBMati10 Zależy jak idzie :D

1

@Zoker Ten gol z Levante z 2016 idealnie pokazuje jak bardzo inteligentny jest Messi. Widział, że Busquets chce mu podać, ale wiedział, że jest na spalonym i nie chciał na siłę z niego wracać więc pokazał żeby zagrał do Pedro, który potem mu asystuje. Takie niby szczegóły, ale robiące kolosalną różnicę.

2

@Kgorecki2500 Wczoraj zabrakło mi gola Frankfurtu do wyjęcia 800 zł XD

0

Nie no Villareal ja was błagam XD

2

@J4no 1800 za postawione 20

0

@damianex10 To sporo wyjaśnia :D

1

@mateusz1989VeB na TVP 1 to samo. Kessie zamiast Kesi.

6

@Image Podpisał na 2 lata, bo za 2 lata upada Barcelona. Żadnej podwyżki dla Dembele wtedy nie będzie. Laporta 200 iq.

2

@VeB 1899 Też mam btts, także ciekawie się robi xD

0

@MesQueUnClub_87 +1, miałem okazję chwilę pograć w Cyberpunka na PS4 i dosłownie dramat. Po ograniu jej na PC po 5 minutach oczy mnie bolały, bo tam nawet nie ma stałych 30 fpsów i gra jest bardziej martwa niż właśnie na PCtach.

Ja czekam na dodatek, ale bez jakiegoś hype'u. Nadal większą frajdę sprawia mi ogrywanie Wieśka 10ty raz niż bieganie w Cyberpunku i robienie nowo dodanych kontraktów czy misji w aktualizacji. Druga sprawa, że nadal nie naprawili błędu, że możemy czekać do usranej śmierci aż ktoś nam napisze wiadomość dotyczącą misji i przyjdzie ona w najmniej oczekiwanym momencie (przez co jednej, którą dodali nie mogę ukończyć XD). Jedyne co tam cieszy oko na chwilę obecną to grafika, bo jest fenomenalna.

5

Ludzie, którzy życzą piłkarzom Realu kontuzji albo ostrych wejść ze strony Celticu (żeby ich poobijać hehe) weźcie rozbieg i jakąś ścianę znajdźcie XD Nienawiść do przeciwnika - spoko, ale są granice.

8

@DonMatteo901 Ludzie z wadą wymowy powinny mieć zakaz prowadzenia czegokolwiek w telewizji, radiu itd XD

8

@DonMatteo901 Oglądam to juz 10 raz, a i tak dalej śmieszy xD

2

@kuz R10 to by tam między dwóch wjechał z piłką i jeszcze gola z tego zrobił.

0

@kiper09 Żaden, nie polecam w ogóle zaczynać :D

4

@Sulimo Przy Varze są durne przepisy. Tam bodajże sędzia główny nie może sobie o tak o podejść i sprawdzić sytuację nawet jeśli ma spore wątpliwości, dopiero jak VAR mu powie żeby sprawdził to może podejść do monitora.

Jakiś czas temu widziałem odcinek z Marciniakiem na youtubie gdzie tłumaczył jak działa VAR i jakie tam są przepisy dokładnie, co może sędzia główny, a czego nie może.

7

@Lionel_Messi10 Przecież jakby pewien pan dał jedną taką piłkę jakich Leo daje kilkanaście w trakcie meczu to internet by się zlał z zachwytu XD Jakie to jest absurdalne, ale jestem pewny, że właśnie tak by było.

23

@mateusz1989VeB Aż napastnik nie wiedział co ma zrobić XD

4

@arasz1819 I inżynierów informatyki :v

2

@Essos Ten też XD

7

@MesQueUnClub08 Do spania, jutro do szkoły

2

Po dzisiejszych meczach Bilbao wlatuje na czarną listę. W końcu uda się wygrać coś więcej niż 300 zł jak wyplewi się te trollujące chwasty :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?