PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@adambądkowski93 Sporo osób pisało, że jego ojciec jest miliarderem, który wpompował masę kasy w rozkręcenie "jego" firmy. Także niesamowity sukces faktycznie
0
@Survier No tak powinno być, ale muszą coś wymyślić żeby tir mógł wyprzedzać z zawrotną prędkością 91 km/h XD
0
@J4no Bo wg fifa jest to niesportowe zachowanie
0
@MesQueUnClub08 Śmieszny jesteś chłopaczku, poza tym miłej banicji. Wracaj trollu na śmietankową, może ktoś ci odpisze w ciągu tygodnia
7
@Pawel13sz Mogą gadać co chcą o Lewandowskim, uważać, że mają więcej opcji w ataku bez niego, ale te patelnie co mieli to Lewy ze 3 by strzelił.
6
@MesQueUnClub08 I się potem dziwić, że u nas w kraju brakuje fachowców jak inżyniera kończą ludzie z ujemnym IQ XD
1
@Image Zależy, ale średnio to tak z 6 daje żeby kurs był chociaż 15-20.
@Medium ja jak podliczyłem ile bym wygrał gdyby nie ten pech to mógłbym miesiąc na L4 w pracy siedzieć i bym tego nie odczuł xD
3
Dopiero co się sezon zaczął, a już w historii 5 kuponów, w których nie wszedł 1 mecz. Oj nie za dobrze się to zaczyna XD
2
@koksik2700 @Alex66 co kto lubi, PC i tak zawsze top ;d
1
Wymagania sprzętowe Hogwarts Legacy (premiera 10 lutego 2023):
Minimalne (1080p/60FPS, niskie ustawienia graficzne, w trybie „wydajności”):
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-8400 albo AMD Ryzen 5 2600
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 lub AMD RX Vega 56
DirectX: Wersja 12
Miejsce na dysku: 85 GB dostępnej przestrzeni
Zalecane (1080p/60FPS, wysokie ustawienia graficzne, w trybie „jakości obrazu”):
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-8400 albo AMD Ryzen 5 3600
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 1080 Ti lub AMD RX 5700 XT
DirectX: Wersja 12
Miejsce na dysku: 85 GB dostępnej przestrzeni
Dość małe jak na dzisiejsze standardy. Wklejam, bo widziałem, że wiele osób czeka na ten tytuł :D
0
Dobra jeszcze jedna brameczka Brighton albo Leeds i angielska liga zaliczona
3
@Sulimo Gibek? (znaki)
1
@Encore Ledwo to wpadło :v
Ale dobrze dobrze, pierwszy dzień od długiego czasu kiedy United nie psuje kuponu już na starcie.
13
@VeB 1899 Dostaje to na co zasługuje swoim zachowaniem. Piłkarz wielki, ale często brakuje mu klasy po prostu co pokazuje jego sytuacja w United.
0
@bixmix A jeszcze jest Liga Narodów we wrześniu chyba xD Przecież po MŚ wszyscy co tam pojadą będą po prostu tak wymęczeni, że nie dojadą z formą po nowym roku.
0
@FC1899Barca Roberto?xD
4
@bartas97 1800 + media bez kibla XDDDDDDDDDD
0
@Sysia11 Nie rozumiem czemu w piątek, akurat mam nockę i nie obejrzę xD
0
@FC1899Barca Może akurat się zapomni i zadziała automatyzm w postaci podań do Lewego.
0
@macio_944 Ja liczę na to, że w tych ważnych meczach gdzie nie wolno być obsranym nie będzie grał Alba, Pique i Roberto. Busquets jeśli złapie formę to nadal jest bardzo dobry i wolałbym na pewno jego niż De Jonga na defensywnym. Ogólnie myślę, że boków obrony już nie wzmocnimy i Xavi będzie dusił taktykę z wahadłami.
1
@qbsonFCBarca Straszne
1
@Comentateiro Póki co to Bayern leje sobie jaśków na krajowym podwórku. I dla nas i dla nich będzie to jakiś test.
0
@michal26 Mam nadzieję, że Xavi jak już to zagra wahadłowo, a nie na siłę będzie grał Albą i Roberto, którzy nie potrafią nic zrobić na szybkich i ogarniętych skrzydłowych. Wolę 3 stoperów niż granie półśrodkami na bokach obrony. Ryzyko w sumie to samo, że będzie autostrada do bramki
0
Po tych transferach i ogólnie tym, że zarząd mało się nie zesrał rejestrując ich do gry nie wyjście nawet z takiej grupy będzie po prostu ogromną porażką.
2
@barcelonaLM Dobrze, że kończyłem szkołę jeszcze w miarę normalnych czasach i spotkałem na swojej drodze paru nauczycieli, którzy chcieli nas uczyć i rozwijać, a nie musieli jak za karę.
1
@Zorrocule Antoś nie gra, bo jeśli złapie odpowiednią liczbę minut to Atletico musi nam hajsik zapłacić :D
0
@Herato Chyba duński Nazario, bo Douglas przynajmniej wiedział od początku, że jest jednym wielkim wałkiem i był tu w sumie pewnie nawet sam nie wie po co xD
12
@VamosVamos Ale te żale to do Bartomeu, bo obecny zarząd nie ma nic wspólnego z brudem, który sprzątają po poprzedniku. Real nie musi sprzedawać tylko może, my musimy. To jest ta różnica. A żeby nie upaść Barcelona potrzebuje głośnych nazwisk i ludzi ogranych, którzy zagwarantują powrót na szczyt.
3
@Nano22 Na pewno nie boi się zaryzykować. To jego podanie zrobiło akcję na 3:1 i zamknęło mecz tak na prawdę. Mam wrażenie, że Pedri zobaczył przed meczem podanie De Bruyne do Bernardo i nie chciał być gorszy :D
2
@Nano22 Jak bramkarza u nas oceniają za grę nogami to w sumie nic mnie nie zdziwi xD