7

@MesQueUnClub08 Do spania, jutro do szkoły

2

Po dzisiejszych meczach Bilbao wlatuje na czarną listę. W końcu uda się wygrać coś więcej niż 300 zł jak wyplewi się te trollujące chwasty :v

0

@Kacper12345665 Nikt tu nie ujmuje Ronaldo osiągnięć, rekordów itd, więc o co chodzi? :D Zresztą co mamy zrobić, płakać, że Ronaldo po prostu jest już mało znaczącym piłkarzem? Mamy szczególnie szanować kogoś kto uciszał Camp Nou i niejednokrotnie pokazał, że jest bucem i też nie ma szacunku do Barcelony i jej kibiców? Proszę Cię XD

0

@MadafakinGuy Wypiłem parę piwek wczoraj do meczu Barcy i jakoś nie zdycham, zaraz zjem obiad, potem obejrzę United vs Arsenal. Pić trzeba umieć :v

0

@sokot Alba to w ogóle jest hit, tylko wszedł na boisko i już wiadomo było co zagra. Dostał piłkę i wrzucił bez jakiegokolwiek namysłu. Jeśli tak chce walczyć o skład to życzę powodzenia :D Te jego schematy już dawno przestały działać, a po odejściu Leo ich skuteczność pewnie będzie żadna.

2

@Emhyr Liverpool w tym sezonie sobie już kompletnie odpuszczam patrząc na to co grają. I na pewno Bayern "mamy więcej opcji w ataku bez Lewandowskiego" Monachium, bo to jakieś nieporozumienie żeby mieć tyle sytuacji i remisować 2 mecze pod rząd. Co najlepsze to pewnie i tak wygrają mistrza mimo strat punktów już na początku :D

Ogólnie bardzo ciężki sezon do obstawiania, nie pamiętam żeby taki był w ostatnich latach. Z reguły ci faworyci swoje mecze wygrywali bez problemów, dopiero później zaczynała się zadyszka. Ale może niedzielne mecze coś oddadzą. Mocno liczę na Arsenal, że uciszą kibiców United, którzy powychodzili z jaskiń :D

1

@Emhyr Grałem Barcę z podpórką i 1.5 gola w meczu, niestety tacy giganci jak City postanowili dzisiaj nie wygrać swojego meczu :(

0

@KibicBarcy123 Gdyby mój ojciec nie miał kontuzji kolana to teraz byłby na miejscu Lewandowskiego. Taka to jest właśnie gadka XD

0

Dembele ocena o 3 w dół za to co teraz odjebał XD

0

@CzeksonFCB1899 To fajnie, ale wiesz, że bukmacherka to jest ZAWSZE 50/50? Też robiłem 2000 z 20 zł nawet i co XD

2

@Kgorecki2500 Przestaje mnie to bawić powoli XD Nie postawię na faworytów to wygrają 5:0 albo jakiś chory comeback zrobią. Postawię to nie potrafią utrzymać przewagi. Dramat to jest

0

@Virusk3 na flashscorze jest komentarz live z tego co widzę

2

@4drian0 Jak tak dalej pójdzie to mój kupon też się skończy

1

@Kgorecki2500 Ja postawiłem, nigdy więcej w tym sezonie XD

0

@Firestone W sumie ta, ale masakrycznie to wygląda mimo wszystko. Z ekipy, która walczyła o mistrzostwo i LM do samego końca robi się średniak, który może mieć problem z graniem w Europie za rok jak nic się nie poprawi.

0

Ten Liverpool to jest taki ściek w tym sezonie, że ja nie wiem. Co tam się odwala?

1

@Kgorecki2500 Liga holenderska i portugalska to jedne z najgorszych lig do obstawiania wg mnie. Co widać w sumie po meczach zespołów bijących się o top 5 z typowymi plackami. Tam to mi śmierdzi ustawkami na kilometr XD Na ten Sporting nie czekam, mimo że wygrywają. Wypłaciłem, bo szkoda ryzykować dla 20 zł więcej, a czuję, że tam się coś odwali.

2

@Kgorecki2500 Co ty gadasz, że Benfica wygrała 2:1, w 96 minucie patrzyłem w robocie to było 1-1. W tym momencie Sporting mi kupon zamyka XD Co jest

2

@Compadre Nazario w Espanyolu to inny kaliber jednak. O wiele większa zdrada jak dla mnie.

2

Napoli Napoli kupon Ci spier :DDDD Nigdy więcej na ten syf nie stawiam, nie ma opcji XD Z jakimś Leczo remis u siebie

1

@FC1899Barca Ja na szczęście nadal jeżdżę za półdarmo. Ciekawe kiedy gaz poszybuje do 5-6zł za litr, bo coś czuję, że to nieuniknione.

1

@Sau_Ron Wg mnie nie będzie to porywający Mundial. Piłkarze pewnie pojadą tam dużo wcześniej żeby się aklimatyzować, bo to zupełnie inny klimat, dodatkowo zajechani meczami co 3 dni praktycznie od zaraz do listopada. Potem wrócą jeszcze bardziej zajechani i Ci co będą grać w późniejszych fazach praktycznie bez dłuższej przerwy/przygotowania znowu będą grać w klubach co 3 dni, bo terminarz będzie gonił. Puchary krajowe, liga, LM/LE/LKE. Przecież to będą wraki ludzi po czymś takim.

MŚ w listopadzie to totalna głupota, bez żadnego klimatu, który zawsze towarzyszył tego typu imprezom + termin zbyt bardzo ingerujący w rozgrywki klubowe. Durne przepisy i zasady Katarczyków, których tam ludzie będą musieli przestrzegać (szkoda, że oni u nas nie potrafią się dostosować :D). Obejrzę na pewno tyle meczy ile dam radę, ale kompletnie się nie napalam, nie ma tego hype'u co zawsze.

0

Jak tam wygląda najlepszy napastnik świata? Bo coś widzę bez gola nadal. Pech czy wrócił stary Benzyniak?

0

@Mroziu PSG +2.5 gola zagrałem patrząc na ostatnią formę i atak przede wszystkim

4

Człowiek postawi to durne PSG i teraz będą obijać słupki, typowo XD

0

Roberto z opaską? To jakiś matrix chyba xD

2

@Qba2312 No z Ferrana bym się nie cieszył, bo gość jest tragiczny póki co. Ale chciałbym żeby mnie zaskoczył

4

Mam wrażenie, że w Barcelonie w końcu zaczyna wszystko się układać. Od zarządu po trenera ze sztabem i kończąc na zawodnikach i kadrze. Już dawno oglądanie Barcelony nie sprawiało takiej przyjemności.

0

Wczoraj był Sporting i Bayern, a dzisiaj Twente trolluje, niesamowity sezon XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?